reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Mi się w ogóle ciągnie wszystko. A do wizyty to o matko boska. Już chodzę i marudzę. Tu mnie boli tam mnie strzyka, latam do łazienki czy aby @ jednak nie zawitała. No masakra. Zejdę na zawał [emoji23].
Też tak mam :) dziś stwierdziłam do męża że może gdzieś dziś na usg podskocze to zaczął się smiac że poniedziałek już za chwilę i nastąpi taki moment że odbierze mi telefon i do rury w łazience przywiaze [emoji23][emoji23]
 
A ja niedługo do pracy :/ przy takiej pogodzie aż się nie chce ale odbebnie ten ostatni dzień i mam nadzieję, że szybko tam nie wrócę (czyli najwcześniej za jakieś dwa lata :p).
 
A ja nie sądziłam że to napiszę, ale tęsknię za pracą, zwłaszcza jak sobie pomyślę że powrót za prawie dwa lata. Brakuje mi ludzi i plotek, wspólnego narzekania na wirtualne podwyżki i bezmyślne kierownictwo... Już się nie mogę doczekać aż ich odwiedzę na końcówce ;)
Ja odchodzę w "tajemnicy",narazie idę na urlop a co ludziom powiedzą później to już nie wiem. Ja nie mówię nikomu bo się zwyczajnie boję, że znów coś nie wyjdzie dlatego nie chwalę się ciąża. Wie tylko moja szefowa oraz jeden współpracownik. Reszta czyli ok.20osob z którymi pracuje na co dzień dowie się pewnie jak zobaczą na grafiku moje L4, które wejdzie 8.04. No i chętnie zostałabym w pracy dłużej zwłaszcza że czuje się dobrze ale nie ma u mnie warunków dla kobiet w ciąży więc muszę iść na zwolnienie.
 
Ja narazie nikomu nic nie mówiłam. Wzięłam 2 dni opieki bo ja pracuje 2 dni i 2 wolne. Od poniedziałku pójdę do przychodni wezmę zwolnienie na tydzien i dopiero do gina. Długo czekania przede mną.[emoji19]
 
reklama
Do góry