reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Cześć dziewczyny, postów przybywa w zastraszającym tempie.

U mnie objawy ciążowe minimalne i brzuch przestał boleć więc od środy chyba wrócę do pracy :)

Apetyt ciągle słaby i wstręt do kawy, ale staram się coś jeść, żeby dzidzia miała się dobrze. Tak jak Wy czuję, że jest mi zimno i w ogóle czuję się jak na kacu, albo jak przeziębiona. Jakaś taka rozedrgana w środku, do tego momentami serce mi wali jak opętane. Dzisiaj mam wizytę u endokrynologa i na szczęście w 3 tyg tsh z 3.8 spadło mi do 1.8, ale nie wiem czy to dziwne samopoczucie, to nie wina nagle końskiej dawki eutyroxu, którą dostałam [emoji849]

Czy któraś z Was robiła już glukozę na czczo z oznaczeniem po 1h i 2h ?
 
Cześć dziewczyny, postów przybywa w zastraszającym tempie.

U mnie objawy ciążowe minimalne i brzuch przestał boleć więc od środy chyba wrócę do pracy :)

Apetyt ciągle słaby i wstręt do kawy, ale staram się coś jeść, żeby dzidzia miała się dobrze. Tak jak Wy czuję, że jest mi zimno i w ogóle czuję się jak na kacu, albo jak przeziębiona. Jakaś taka rozedrgana w środku, do tego momentami serce mi wali jak opętane. Dzisiaj mam wizytę u endokrynologa i na szczęście w 3 tyg tsh z 3.8 spadło mi do 1.8, ale nie wiem czy to dziwne samopoczucie, to nie wina nagle końskiej dawki eutyroxu, którą dostałam [emoji849]

Czy któraś z Was robiła już glukozę na czczo z oznaczeniem po 1h i 2h ?
Ja mam w karcie wpisane żeby robić w 20 ktorysms tygodniu , musiałabym zerknąć...no chyba że tak jak ja mam od 2 lat w delikatnie podwyższony cukier to możliwe że odrazu trzeba będzie robić -wyniki odbieram we wtorek to będę wiedzieć:)
 
Słyszałam same dobre opinie
Tak? To dobrze :p bo, ja mam tez bardzo dobra opinie i szukam dalej. Jest ze mnie aparatka haha bo chodze tam do p Ślęczki i jak fo Niego chodzi na wizyty i Cie prowadzi to porod jest, ze tak powiem "gratis". Gdyby ktos przyszedl z zewnatrz rodzic to dopiero placi. Mysle, ze jak mnie juz prowadzi to tam zostane do konca. Troche kawalek mam bo ja z Radzionkowa ale damy rade
 
reklama
Pijecie ten Lech Free ? Bo tam chmiel i już się naczytalam o tym :-\

Ma którąś z Was jakiś dziwny ucisk na żołądku taki trochę na mdłości Ale w kierunku wc to nie idzie.
 
Do góry