reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

9+2
Wchodzę dziś na wagę i czekam z niepokojem ile mi wyświetli. Spodziewałam się że 2-3 kg do przodu, bo jestem z tych co powącha czekoladę i ma +3kg, a tu niespodzianka - kilo mniej. A już się spodziewałam że przy kanapowym trybie życia i bez wymiotów i mdłości będą dodatkowe kg. A jak tam u was?
U mnie waga stoi. A jem, sory żre;) - naprawdę dużo. Ale ja z wagą nigdy nie miałam problemów.
 
reklama
Ja mam w karcie wpisane żeby robić w 20 ktorysms tygodniu , musiałabym zerknąć...no chyba że tak jak ja mam od 2 lat w delikatnie podwyższony cukier to możliwe że odrazu trzeba będzie robić -wyniki odbieram we wtorek to będę wiedzieć:)
Mi wyszedł delikatnie podwyższony i zastanawiam się czy iść na ten test obciążenia glukozą jeszcze przed wizytą u ginekologa, czy poczekać co on powie. Jak test obciążenia wykarze podwyższoną glukozę to dostaje się jakieś tabletki, czy tylko dieta i mierzenie cukru?
 
Ja ta ciaze tez zaczynam z 58 kg. Poprzednia skończyłam na 75... ciekawe jak będzie teraz :-)
O to ja podobnie miałam. 57 skończone na 73 [emoji16]
Teraz start z 63 ... Zostało mi oj zostało, choć wcześniej to była tylko skóra i kości jak to mówią....


Dziewczyny, mam wyniki bety z dziś: 2024, to przyrost 115,5%
Myślicie, że dziś mogę spodziewać się pęcherzyka na USG?
 
O to ja podobnie miałam. 57 skończone na 73 [emoji16]
Teraz start z 63 ... Zostało mi oj zostało, choć wcześniej to była tylko skóra i kości jak to mówią....


Dziewczyny, mam wyniki bety z dziś: 2024, to przyrost 115,5%
Myślicie, że dziś mogę spodziewać się pęcherzyka na USG?
Powinno byc widac
 
O to ja podobnie miałam. 57 skończone na 73 [emoji16]
Teraz start z 63 ... Zostało mi oj zostało, choć wcześniej to była tylko skóra i kości jak to mówią....


Dziewczyny, mam wyniki bety z dziś: 2024, to przyrost 115,5%
Myślicie, że dziś mogę spodziewać się pęcherzyka na USG?
Powinien być, ale niby ma czas do 5tys żeby się pokazać [emoji4] Trzyman kciuki [emoji110][emoji110]
 
reklama
Dziewczyny już po wizycie. Jest serduszko pięknie bijące [emoji7] Z usg dzidziol większy o 3 dni czyli 8+6 wychodzi.
Ale ulga bo miałam stresa na maxa a wizyta o pół godziny sie jeszcze przesunela.
IMG_20190329_132438.jpeg
 
Do góry