reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Ja kawy nie piję, za to czarną herbatę, ale tylko dwie dziennie.

Byłam dziś zrobić badania krwi i moczu, w środę wyniki, zobaczymy co mi tam powychodzi :)

Mnie męczą mdłości i bolą piersi.

Powodzenia na dzisiejszych wizytach!
 
9+2
Wchodzę dziś na wagę i czekam z niepokojem ile mi wyświetli. Spodziewałam się że 2-3 kg do przodu, bo jestem z tych co powącha czekoladę i ma +3kg, a tu niespodzianka - kilo mniej. A już się spodziewałam że przy kanapowym trybie życia i bez wymiotów i mdłości będą dodatkowe kg. A jak tam u was?
U mnie dziś zaczął się 8tydzien i narazie waga stoi, plus minus pół kilo więc ok. Ale też spodziewałam się na plusie bo nie wymiotuję,a w poprzedniej ciąży wymiotowałam i też na początku chudłam ;)
 
Ja chyba na dzisiejszą wizytę nie pójdę, mam robotników od balkonu i oni ciągle wchodzą wychodzą kursują gdzieś nie mogę zostawić tak mieszkania otwartego (jeszcze mam kota i psa) mój w pracy na drugą zmianę.. Więc chyba czekam do wtorkowej wizyty u swojego gina. U mnie częste mdłości, ze spaniem w nocy różnie z reguły się budzę i codziennie o 5-6 i mam koniec spania.
 
U mnie dziś zaczął się 8tydzien i narazie waga stoi, plus minus pół kilo więc ok. Ale też spodziewałam się na plusie bo nie wymiotuję,a w poprzedniej ciąży wymiotowałam i też na początku chudłam ;)
Ja też 8 tydzien :) i jem jak opetna ale to że względu na mdlosci i rzucenie palenia :rolleyes2:waga wyjściowa 63 a skończy się 90 :o:p
 
reklama
Do góry