reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
To już takie duże dzieci, będziesz miała pomocników [emoji3526]
Chyba najbardziej szczęśliwa jest córka, syn ma już 10 lat i swoje sprawy, ale cieszy się i mówi, że woli kolejną siostrę. Nie wiem czemu ale ciągle gada, że ma nadzieję, że to będzie dziewczynka.
 
Dziewczyny,gratuluję wszystkim i życzę żebyśmy miały spokojne ciąże. Z przyczyn o których nie chcę tu pisać, żegnam się z forum, czekam już tylko na usunięcie konta. Mam nadzieję że spotkackie tu lepszych ludzi niż ja i będziecie szczęśliwe. Jeszcze raz wszystkiego naj i żegnam się.
Szkoda [emoji3525] Jak będziesz miała ochotę to wróć do nas [emoji8] Zawsze przyjmiemy z otwartymi ramionami!
Nie zarzekam... zarzekalam się, ze drugie bedzie jak starsze bedzie mialo minimum 4 lata... ma 21 msc [emoji1787]
Ja po pierwszych mówiłam że córka będzie jedynaczką [emoji14] A od roku walczymy o drugie, w sumie walczymy to źle słowo bo jak trafiamy w dni płodne to od razu jestem w ciąży [emoji33]
Cześć, czy mogę się wprosić do Was? Termin na 28 listopad .
Cześć witaj, mam córkę 6 lat więc podobny wiek [emoji4] Tylko że ona nic nie wie i jeszcze długo się nie dowie [emoji4]
 
Ojoj, ale chyba nie z listopadówek, ktoś Ci dał w kość? Oh Kochana, szkoda, że odchodzisz. Mam nadzieję, że macie się z kruszynką dobrze. Całuję ;**

@Zając Czerwcowy powiem szczerze, że ukłuła mnie zazdrość w kwestii wypowiedzi o szybkim "zapładnianiu". Cieszę się, że nie każdy przechodzi takie trudne momenty.
Nie zazdrość:* jednym idzie szybciej, drugim troche wolniej... ważne, ze się udało :)
 
reklama
Do góry