reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Który to tydzień?

edit. Doczytałam że 8. To ja mam czas jeszcze [emoji23] jutro wybije pełny 5 także, kwestia 3 tygodni? [emoji848] O ja cię kręcę...
No jest masakra... 12/13.04 Mam szkolenie wyjazdowe. Przezornie jak się tylko dowiedziałam o ciazy kupilam dwie pary eleganckich spodni ciazowych, do tego luźna sukienkę na imprezę. I dobrze zrobiłam...
 
Wystarczy tylko nie zakładać, że skoro masz już 35 lat (więc już bankowo tak łatwo w ciążę nie zajdziesz) i z kalendarzyka (i tylko z niego :p) wychodzi, że nie masz danego dnia dni płodnych, to możesz sobie odpuścić antykoncepcję TEN JEDEN RAZ, to może Ci się udać ;).
Hahaha [emoji23][emoji23][emoji23] u nas ,,zapladnianie" idzie w równie szybkim tempie wiec po porodzie spirala z hormonami [emoji23]
 
Dziewczyny piszecie tyle , że ciężko nadążyć ;) jak wizyty?? Narazie widziałam że @Jivka już po, a reszta?? Ja jutro mam a już się stresuje xd
@Xinak mam nadzieję, że wszystko w porządku u Ciebie
 
Dziewczyny,gratuluję wszystkim i życzę żebyśmy miały spokojne ciąże. Z przyczyn o których nie chcę tu pisać, żegnam się z forum, czekam już tylko na usunięcie konta. Mam nadzieję że spotkackie tu lepszych ludzi niż ja i będziecie szczęśliwe. Jeszcze raz wszystkiego naj i żegnam się.
Ojoj, ale chyba nie z listopadówek, ktoś Ci dał w kość? Oh Kochana, szkoda, że odchodzisz. Mam nadzieję, że macie się z kruszynką dobrze. Całuję ;**

@Zając Czerwcowy powiem szczerze, że ukłuła mnie zazdrość w kwestii wypowiedzi o szybkim "zapładnianiu". Cieszę się, że nie każdy przechodzi takie trudne momenty.
 
Ja się powoli zbieram za jakies 40 min jadę wysiadywac kolejkę... Mam nadzieję że nie będę musiała długo czekać.... Moja lekarka ma tendencję do gadania więc czasem jedna dziewczyna siedzi 40/50 min.
 
reklama
Do góry