reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Koleżanka z pracy poprosiła mnie dzisiaj, żebym jej wykopała takie prehistoryczne dokumenty z google drive-a. No i jak tak szperałam to natrafiłam na filmik z usg mojej córeczki z prawie 13 tygodnia ciąży! Aż się łezka w oku kręci ;) Widać mózg jak orzeszek i tak słodko tymi rączkami i nóżkami wywijała... Wypas! Trzeba takie rzeczy KONIECZNIE zachowywać!
Moj mąż teraz ze mną wejdzie na wizytę, co prawda dopiero 8tydzien ale chce nagrać usg na telefon [emoji4]
 
reklama
Udało mi się dostać tylko na usg na NFZ w piątek. Ale jak coś się będzie działo to pojadę na pogotowie, mam już w d.. Ze uznają mnie za wariatkę :)
No to dobrze, że chociaż na piątek. To, że uznaliby Cię za wariatkę to prawie pewne, ale nie ma się co przejmować;)

Moja siostra w 12 tyg pojechała do szpitala, bo bała że coś się dzieje i koniecznie chciała być przebadana. Usłyszała od lekarza, żeby tak nie histeryzowała, bo nawet jak coś się dzieje, to w tak wczesnej ciąży, on i tak nie jest w stanie pomóc jej dziecku. Eh, czasami zero delikatności czy taktu.
 
Ciiiiii... nie dam się w to wrobic po raz 3 [emoji23] juz z 2 stwierdzam, ze to szaleństwo i jak ja to ogarnę [emoji23]
Wystarczy tylko nie zakładać, że skoro masz już 35 lat (więc już bankowo tak łatwo w ciążę nie zajdziesz) i z kalendarzyka (i tylko z niego :p) wychodzi, że nie masz danego dnia dni płodnych, to możesz sobie odpuścić antykoncepcję TEN JEDEN RAZ, to może Ci się udać ;).
 
reklama
Dziewczyny,gratuluję wszystkim i życzę żebyśmy miały spokojne ciąże. Z przyczyn o których nie chcę tu pisać, żegnam się z forum, czekam już tylko na usunięcie konta. Mam nadzieję że spotkackie tu lepszych ludzi niż ja i będziecie szczęśliwe. Jeszcze raz wszystkiego naj i żegnam się.
Mam nadzieję, że wszystko z Tobą i maluszkiem okej!!
 
Do góry