reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Witajcie dziewczyny.Trochę Was czytam ,a nawet parę razy się logowalam by coś napisać .Powiedzcie mi jak zwalczać nocne cierpniecie dłoni obu.Jestem w szóstym tygodniu
Ooo Kochana. Współczuję. Nijak. Mialam to w 1 ciąży ale dopiero w 8 miesiącu. Najprawdopodobniej ucisk na nerw. Nic z tym nie zrobisz. Magnez średnio pomaga. Mi przeszło po porodzie. W nocy nie spałam , płakałam. Rano płakałam jak wstałam. Nic nie mogłam zrobić. Maz mi wiazal rece na temblakach nas noc zebym nimi nie ruszala ale to tez nie pomagało.
 
reklama
dzień dobry :) przez weekend mnie tu z Wami nie było a tu przybyło tyle stron ! prowadziłam wykłady całą sobotę i całą niedzielę . W domu byłam po 17 codziennie. w ciągu dnia samopoczucie dobre ale wieczorami boli mnie brzuch. z objawów ciążowych to tylko piersi mi urosły ;) i właśnie ciągnie w podbrzuszu.

Zrobiłam betę i wyszło w czwartek 124 a w sobotę 270 więc przyrost ładny ..... strasznie się jednak boję bo mam za wysokie TSH ... o ciąży wiem od czwartku a mam wrażenie że trwa to już całą wieczność ;D

dziś dzwonię do lekarza.


Miłego dnia !
 
Ooo Kochana. Współczuję. Nijak. Mialam to w 1 ciąży ale dopiero w 8 miesiącu. Najprawdopodobniej ucisk na nerw. Nic z tym nie zrobisz. Magnez średnio pomaga. Mi przeszło po porodzie. W nocy nie spałam , płakałam. Rano płakałam jak wstałam. Nic nie mogłam zrobić. Maz mi wiazal rece na temblakach nas noc zebym nimi nie ruszala ale to tez nie pomagało.
No właśnie czuję i kręgosłup przecież ciąża taka młoda i już byłby ucisk?
 
@TakaJaPaulina trzymam kciuki za betę, ja dzisiaj też sprawdzam przyrost [emoji4][emoji4]

Chciałabym spać po 12h... W nocy nie mogłam zasnąć, a rano córkę do szkoły trzeba było zaprowadzić...

Co do mówienia o ciąży, ja z jednej strony napisałabym sobie to na czole, a z drugiej strasznie się boję [emoji33] Rodzicom chcę powiedzieć na święta, a reszcie świata i córce po prenatalnych (ona mocno przeżyła stratę braciszka więc nie wyobrażam sobie znowu tego przechodzić)
 
Mnie oprócz zmęczenia, to jakiś pomrok umysłu dopada [emoji85] umówiłam się rano na wszystkie badania z krwi i moczu, które trzeba zrobić. Pani przypomniała mi żeby być na czczo i 10 min wcześniej. Przytaknęłam i ... poszłam robić sobie śniadanie. Jak wypiłam prawie pół litra wody z miodem i cytryną i kończyłam robić kaszę to mnie olśniło, że mam być na czczo. Obawiałam się że glukoza wyjdzie zafałszowana po tym miodzie więc nie pojechałam. [emoji28]
 
reklama
Mnie oprócz zmęczenia, to jakiś pomrok umysłu dopada [emoji85] umówiłam się rano na wszystkie badania z krwi i moczu, które trzeba zrobić. Pani przypomniała mi żeby być na czczo i 10 min wcześniej. Przytaknęłam i ... poszłam robić sobie śniadanie. Jak wypiłam prawie pół litra wody z miodem i cytryną i kończyłam robić kaszę to mnie olśniło, że mam być na czczo. Obawiałam się że glukoza wyjdzie zafałszowana po tym miodzie więc nie pojechałam. [emoji28]
Mozg - Kalafior ciążowy;)
 
Do góry