reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Mozg - Kalafior ciążowy;)
To jest najgorsze. Jestem programistką, więc to rozprężenie mózgu jest dla mnie niemałym utrapieniem. Przez pierwsze 2-3 godziny pracy jeszcze jakoś funkcjonuję, ale potem to jakiś koszmar! :( Ostatnie 2 godziny pracy mam tak produktywne, że równie dobrze mogłabym Internety czytać...
 
Boże ale się stresuję tą betą dzisiejszą [emoji33][emoji33][emoji33] Chyba oszaleję do wieczora...
 
Hehe coś w tym jest :) też jestem teraz w pracy i mózg przerabia tylki informacje ze za kilka godzin pospie i kiedy drugie śniadanko :D

A powiedzcie mi jak to jest z unoszeniem rąk do góry? Jak powiedziałam wczoraj ze mylam okna w domu to od razu mama że nie powinnam, że nie można mocno rąk do góry unosić.
Z jednej strony podobno to przez kosmowke która może się odklejac ale czy faktycznie zwykle unoszenie rąk może coś zmienić czy to kolejny przesąd?
Często rano jak się przeciągam czuje lekkie ciągnięcie w podbrzuszu więc od razu przestaje ale czy to na serio jest aż tak groźne? Na co dzień nie czuje jakiegoś ciągnięcia przy zwykłym sieganiu rzeczy z góry dopiero jak tak potężnie się wyciągnę to wtedy tak. Czy powinnam czuć te ciągnięcie zawsze?
 
Hehe coś w tym jest :) też jestem teraz w pracy i mózg przerabia tylki informacje ze za kilka godzin pospie i kiedy drugie śniadanko :D

A powiedzcie mi jak to jest z unoszeniem rąk do góry? Jak powiedziałam wczoraj ze mylam okna w domu to od razu mama że nie powinnam, że nie można mocno rąk do góry unosić.
Z jednej strony podobno to przez kosmowke która może się odklejac ale czy faktycznie zwykle unoszenie rąk może coś zmienić czy to kolejny przesąd?
Często rano jak się przeciągam czuje lekkie ciągnięcie w podbrzuszu więc od razu przestaje ale czy to na serio jest aż tak groźne? Na co dzień nie czuje jakiegoś ciągnięcia przy zwykłym sieganiu rzeczy z góry dopiero jak tak potężnie się wyciągnę to wtedy tak. Czy powinnam czuć te ciągnięcie zawsze?
Niby nie można rąk unosić ale mnóstwo ciężarnych myje okna... Ja tydzień temu firanki prałam i wieszałam jak już pewnie ciąża była... 100 razy nic się nie stanie, a 101 już tak więc ja odpuszczam!
 
reklama
Hehe coś w tym jest :) też jestem teraz w pracy i mózg przerabia tylki informacje ze za kilka godzin pospie i kiedy drugie śniadanko :D

A powiedzcie mi jak to jest z unoszeniem rąk do góry? Jak powiedziałam wczoraj ze mylam okna w domu to od razu mama że nie powinnam, że nie można mocno rąk do góry unosić.
Z jednej strony podobno to przez kosmowke która może się odklejac ale czy faktycznie zwykle unoszenie rąk może coś zmienić czy to kolejny przesąd?
Często rano jak się przeciągam czuje lekkie ciągnięcie w podbrzuszu więc od razu przestaje ale czy to na serio jest aż tak groźne? Na co dzień nie czuje jakiegoś ciągnięcia przy zwykłym sieganiu rzeczy z góry dopiero jak tak potężnie się wyciągnę to wtedy tak. Czy powinnam czuć te ciągnięcie zawsze?
Z tymi rękami w górze to chyba dopiero duzo później...
 
Do góry