reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Cześć Dziewczyny, moge dołączyć?
Podczytuje Was już jakiś czas, ale dopiero dzisiaj stwierdziłam, że założę konto :)
Ja jestem w mojej pierwszej ciąży, wg daty ostatniej miesiączki termin mam na 17.11.
Pierwszą wizytę u gina mam na 01.04, czyli będe wtedy w 7 tygodniu ciąży. Tak mi doradziła znajoma położna, ale teraz jak Was podczytuję to się zastanawiam czy nie zwlekam za bardzo z tą wizytą, zwłaszcza, że mam hashimoto. Ale wszystko jest dla mnie takie nowe, świeże, jestem po części szczęśliwa, a po części przerażona ;)
Hej :) ja tez mam termin na 17.11:)

Ja dzis odebralam bete i w 4 dni od wtorku z 6 972 wzroslo do 28 371 [emoji3590][emoji3590]
Nie mam zadnych objawow oprócz tego, ze czasem cos tam mnie ciagnie w podbrzuszu :)

Ja jestem bez przejsc tfu tfu (pierwsza ciaza) więc mam nadzieję ze zdrowa i bedzie trwała 9 miesiecy :D ale za to wyczekiwana prawie 3 lata i w koncu uzyskana przez in vitro:) wiec dmucham na nia jak moge [emoji16][emoji16][emoji28]

We wtorek mam wizyte to bedzie 6t2d czyli 7 tydzien :D oby bylo serduszko:) tydzien wczesniej mialam 2mm zarodek :):)
 
reklama
Dziewczyny cieszcie się że nie macie mdłości to jest jakiś koszmar :( Nie zjem to mnie mdli znowu jak zjem to mi się odbija i zaraz zaczyna mdlic Na szczęście nie wymiotuje Może któraś ma jakis sposób na te mdłości? A tak wogole to rano budze sie z takim dziwnym smakiem w buzi jak bym dzien wcześniej popila do tego ciągle mi się pić chce
Zjedz coś przed wstaniem z łóżka rano. Cokolwiek. Ja wcinam chrupkie pieczywo, wystarczy nawet jeden kawałek, popijam wodą i wtedy w ciągu dnia jest duuuużo lepiej. Spróbuj, może zadziała też u Ciebie. Jak masz taką możliwość to kładź się na brzuchu jak Cię mdli, pomaga choć ciężko w to uwierzyć. A no i nie dopuszczaj do mocnego głodu bo wtedy jest najgorzej (bo spada cukier czy coś takiego). Trzymam kciuki :):):)
 
Patrzcie co dostalam od przyjaciółek ♡ jestesmy na ,,drinku"
IMG-20190323-WA0056.jpeg
 
reklama
Do góry