reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

ja nagotowałam wczoraj ogórkowej, bo miałam ochotę, wszystko super. Dzisiaj zagotowałam, chce jeść i klops - mdłości :( wciskam w siebie jedzenie na leżąco, wtedy jakoś wchodzi i nie lecę od razu do WC.
Ja tak miałam z takim deserkiem stracciatella. Chciało mi się przedwczoraj, więc polazłam po śmietanę 30%, ale trzeba ją było dobrze schłodzić, potem cały deserek znowu do lodówki. Narobiłam się pół dnia a następnego dnia, jak to wzięłam to się okazało, że już mi przeszło. I to mocno przeszło.. :/
 
reklama
Część dziewczyny! [emoji182]

Podczytuje was praktycznie od początku, bo w planach miałam dołączyć. Teraz chyba nieśmiało mogę się witać. Beta ładnie przyrasta. Choć pewnie bliżej będę mieć do grudniówek, bo wcześniej ciążę przenosiłam. Tak gdzieś na 28.11. termin mi z miesiączki wypada.

Pewnie będę gasić światło [emoji87][emoji13]
Heej świetnie że dołączyłas :) czekamy zatem na wieści z wizyt :) jak się czujesz? :)
 
Objawił się u Ciebie jakoś pusty pęcherzyk? Poroniłaś samoistnie czy zabieg? Pytam, bo sama się tego obawiam w obecnej ciąży..
Wiem że to pytanie nie jest do mnie ale sama przechodziła przez to W tamtym roku okazało się że jest pusty pęcherzyki Nie miałam żadnych objawow ciazy oprócz ciągnięcia podbrzusza. Beta nie rosła a w 6t6d zaczekam bardzo delikatnie plamic na brązowo.W kolejnych dniach już była krew.
 
Wiem że to pytanie nie jest do mnie ale sama przechodziła przez to W tamtym roku okazało się że jest pusty pęcherzyki Nie miałam żadnych objawow ciazy oprócz ciągnięcia podbrzusza. Beta nie rosła a w 6t6d zaczekam bardzo delikatnie plamic na brązowo.W kolejnych dniach już była krew.

Jaki miałaś najwyższy odczyt bety? Ja nawet nie wiem w którym jestem tygodniu bo owu się przesunela i lekarz we wtorek napisał 5/6 myślę że koniec 6.. Ostatnia beta z tydzień temu prawie 9 tyś ale na usg nadal tylko pęcherzyk.
 
Heej świetnie że dołączyłas :) czekamy zatem na wieści z wizyt :) jak się czujesz? :)
Szczęśliwa [emoji2] trochę mnie w krzyżu pobolewa, a tak to chyba nic. To początek. Dziś beta 114 także, nie mam akcji z zapachami.

Wcześniej ciąża bezobjawowa tylko brzuch rósł, także może i tym razem tak będzie.
 
Jaki miałaś najwyższy odczyt bety? Ja nawet nie wiem w którym jestem tygodniu bo owu się przesunela i lekarz we wtorek napisał 5/6 myślę że koniec 6.. Ostatnia beta z tydzień temu prawie 9 tyś ale na usg nadal tylko pęcherzyk.
Niestety ale nie pamietam Wiem że jeszcze robiłam ten test clearblue co pokazuje tygodnie po zapolodniniu i zamiast zwiększać się to cały czas mi pokwazywal że jestem w 1-2tyg po zapolodniniu i tak naprawdę po tym się zorientowałam że jest coś nie tak. Trzeba myśleć pozytywnie Zobaczysz będzie dobrze A kiedy masz wizytę?
 
Niestety ale nie pamietam Wiem że jeszcze robiłam ten test clearblue co pokazuje tygodnie po zapolodniniu i zamiast zwiększać się to cały czas mi pokwazywal że jestem w 1-2tyg po zapolodniniu i tak naprawdę po tym się zorientowałam że jest coś nie tak. Trzeba myśleć pozytywnie Zobaczysz będzie dobrze A kiedy masz wizytę?

2 kwietnia. Jeszcze dużo czasu.. Oby nie było do tego czasu żadnych krwawień, bo chyba umrę że strachu.
 
Objawił się u Ciebie jakoś pusty pęcherzyk? Poroniłaś samoistnie czy zabieg? Pytam, bo sama się tego obawiam w obecnej ciąży..

Poszlam na pierwsze usg jakoś w 7+2 i był pusty pęcherzyk. Żadnych objawów, krwawienia czy bólu. Lekarka dała nam jeszcze tydzień czasu w razie gdyby się coś pojawiło. Po tygodniu kolejna wizyta i potwierdziło się , ze nie ma zarodka. Miałam wybór, albo łyżeczkowanie albo poronienie farmakologiczne i wybrałam to drugie.

Rozumiem, ze teraz masz pusty pęcherzyk, ale w którym tyg jesteś? Masz regularne cykle?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Szczęśliwa [emoji2] trochę mnie w krzyżu pobolewa, a tak to chyba nic. To początek. Dziś beta 114 także, nie mam akcji z zapachami.

Wcześniej ciąża bezobjawowa tylko brzuch rósł, także może i tym razem tak będzie.
U mnie mdłości zaczęły się jak beta pokazała ok.4500 i trzymają do dzisiaj :( najchętniej to bym całymi dniami z łóżka nie wychodziła:)
 
Do góry