reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Spokojnie dziewczyny dopuki nie ma krwawien i przerazajacych boli to jest wszystko ok. Musicie troszkę wyluzowac bo akurat to najgorzej wpływa na ciążę. Dobra książka, kawka i relaks [emoji846][emoji6]
Dobry pomysł :) chociaż kawa ostatnio mnie odpycha a tylko rozpuszczalna mogę pić, też tak macie? :)
 
reklama
hmm, ja jakbym zliczyła ile kasy poszło, zanim jeszcze zaszłam, to bym się pewnie za głowę złapała :D niestety w grę wchodziły tylko prywatne wizyty (150zł/za wizyte) dwa razy w miesiącu, badania, leki, i tak przez rok :OO pewnie dobry wózek by za to był...
Hehe dokładnie dlatego ja tak też nic nie przeliczam. Liczyłam się z tym, ze kasa pójdzie i tyle...To co szło kiedyś na dobre winko teraz idzie na wizyty więc wszystko się wyrównuje[emoji23] a tak na poważnie naprawdę wolę zapłacić kasę ale być pod fachowa opieka
 
Hehe dokładnie dlatego ja tak też nic nie przeliczam. Liczyłam się z tym, ze kasa pójdzie i tyle...To co szło kiedyś na dobre winko teraz idzie na wizyty więc wszystko się wyrównuje[emoji23] a tak na poważnie naprawdę wolę zapłacić kasę ale być pod fachowa opieka
jeśli w grę wchodziła kwestia mieć albo nie mieć dziecka, to nie patrzyłam na koszty... najpiękniejszą rekompensatą nerwów i pieniążków są te dwie krechy na teście :)
 
Tak, w ogóle nie mam ochoty na kawę, chociaż piłam ogromne ilości, w pracy kawa za kawą. Do tego odpycha mnie od mięsa i słodyczy.
O mięso też. Ostatnio robilam na obiad makaron z kurczakiem i szpinakiem to kawałki kurczaka zostawiłam mężowi bo nie mogłam coś ;)
A zamiast kawy znalazlam dobry zamiennik, Anatol zbożowy mocny, pychotka [emoji7]
 
reklama
Ja za wizytę płacę 180, ale że jestem w ciąży to trzeba było z papierosów zrezygnować więc się kosztowo w miarę wyrównuje.
Co do smaków, to nagle mam wrażenie że wszystko jest za słone i za mało kwaśne - jak mnie zgaga nie pali po pierwszych dwóch kęsach to znak że mało kwaśne;)
Mój jak fajki rzucił po 8 latach to nagle wszystko zaczęło mieć dla niego inny, mocniejszy smak i zapach, także u Ciebie to się pewnie skumuluje z ciąża to już całkiem hehe [emoji1]
 
Do góry