reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Więc niestety to prowadzenie ciąży trochę kosztuje. A dodatkowo przecież dochodzi jeszcze badanie I trymestru, polowkowe i III trymestru. Jednym słowem będę bankrutem w listopadzie [emoji39]
 
reklama
Ja jeszcze nie wiedząc ze jestem w ciąży brałam antybiotyk na gardło bo miałam ostre zapalenie, ze po żadnych pastylkach do ssania nie przechodziło. Na szczęście wyczytałam ze był dozwolony w ciąży. W dodatku zaczął mnie lekko bolec ząb leczony 15 lat temu kanałowo....co za pech. Byłam u dentysty i narazie tak to zostawiamy bo rtg nie wskazane a bez tego ani rusz.Dobrze ze nie boli mocno i nie ciagle tylko czasem tak ćmi lekko. Zobaczymy jak się sprawa potoczy.
Ja tak samo. Brałam antykiotyk i myślałam, że od tego mi się okres spóźnia. Ale rodzinna powiedziała, że jest bezpieczny. Później dostałam jeszcze Zinnat.
 
O to ta opieka medyczna w pracy super sprawa[emoji846]
Tak. Mam nadzieję że wejdzie w życie od kwietnia... bo nie uśmiecha mi się prowadzić ciazy u innego lekarza... moja Pani dr jest naprawdę dokładna i rzetelną, zleca mocz i krew z wizyty na wizytę, pozniej wszystkie toxo, różyczki i inne. Do tego jak ma ust w gabinecie zawsze podgladslysmy co tam się dzieje :) chociaż na pierwszej wizycie w 1 ciazy w 5tc mialam jej troche za zle ze sprawdziła bo widziała sam pęcherzyka bez zarodka... I musialam czekac 2 tyg... teraz się umówiłam dopiero w 8 tc.
A jeśli nie wejdzie opieka... no coz... bede prowadziła ciaze prywatnie. Wolę mieć spokojna głowę i wiedzieć że jestem pod najlepsza opieka. Do tego będę znow rodziła w szpitalu, którym pani dr pracowała. Zna B dobrze moja położna, która mam nadzieję rodzić i tym razem :)
 
no i mnie dopadły czarne myśli.. Kręcę się z boku na bok, chyba dziś nie zasnę.
Ehh, kochane Fasolki rosnijcie nam wszystkim zdrowo [emoji17]
 
Dziewczyny w którym tygodniu było widać wam brzuch ? Jestem niska i ostatnimi czasy mi się bardzo przybrało, na brzuchu porażka pierwszy w życiu zauważyłam bordowy rozstępy co mnie martwi bo co będzie potem.. 7 marca mija beta wynosiła 1120
 
reklama
Do góry