reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Wlaśnie wczoraj wieczorem straciłam
@Malami1303 strasznie mi przykro :( uwierz, wiele z nas rozumie co czujesz.. Na pewno była tego jakas przyczyna, wadliwy płód albo jakieś wyniki słabe. Może po wszystkim poproś lekarza o skierowanie na badania, żebyście potem mogli spokojnie starać się kolejny raz.
Trzymaj się kochana..

Ja dziś cała noc miałam dziwne sny i spalam źle, pewnie przez to że za dużo myślę :( teraz właśnie siedzę w kolejce na pobranie krwi na morfologie, tsh, igG, igm i wezmę dodatkowo bete mimo że ginekolog mi jej nie zapisała ale muszę sprawdzić.. Może chociaż trochę mnie uspokoi albo wręcz przeciwnie..
 
reklama
Ja też mam na szczęście opiekę medyczną z zakładu pracy, więc mogę chodzić prywatnie bez uszczerbku na portfelu, tylko za niektóre badania będę musiała płacić no i za prenatalne :)
 
Ja odczuwam jakiś ból przy lekkim dotyku z prawej strony. Jakby jajnik? Może mam tam jakiegoś torbiela.. Oczywiście mega się wystraszyłam więc próbuje się dostać do naszego szpitala na NFZ dzisiaj ale odebranie telefonu graniczy z cudem.
 
Ja odczuwam jakiś ból przy lekkim dotyku z prawej strony. Jakby jajnik? Może mam tam jakiegoś torbiela.. Oczywiście mega się wystraszyłam więc próbuje się dostać do naszego szpitala na NFZ dzisiaj ale odebranie telefonu graniczy z cudem.
Spokojnie to wszytko się rozwija moze weź nospe podobno bezpieczna w ciąży sama brałam bo coś mnie kuje z lewej strony
 
Wlaśnie wczoraj wieczorem straciłam
Bardzo mi przykro :(

Ja mam o 11:45 wizytę na której dowiem się czy pojawiło się serduszko, czy tak jak przypuszczał lekarz to jednak poronienie.

Czytam was cały czas, ale od poniedziałku jestem w zawieszeniu i choć mam nadzieję, przygotowałam się na najgorsze. Cieszę się z każdej waszej kropki na USG i potwierdzonych serduszek :)
 
Ostatnia edycja:
Więc niestety to prowadzenie ciąży trochę kosztuje. A dodatkowo przecież dochodzi jeszcze badanie I trymestru, polowkowe i III trymestru. Jednym słowem będę bankrutem w listopadzie [emoji39]
hmm, ja jakbym zliczyła ile kasy poszło, zanim jeszcze zaszłam, to bym się pewnie za głowę złapała :D niestety w grę wchodziły tylko prywatne wizyty (150zł/za wizyte) dwa razy w miesiącu, badania, leki, i tak przez rok :OO pewnie dobry wózek by za to był...
 
Bardzo mi przykro.

Ja mam o 11:45 wizytę na której dowiem się czy pojawiło się serduszko, czy tak jak przypuszczał lekarz to jednak poronienie.

Czytam was cały czas, ale od poniedziałku jestem w zawieszeniu i choć mam nadzieję, przygotowałam się na najgorsze. Cieszę się z każdej waszej kropki na USG i potwierdzonych serduszek :)

Trzymam kciuki żeby było serduszko :) też już bym chciała na usg..
 
reklama
Spokojnie dziewczyny dopuki nie ma krwawien i przerazajacych boli to jest wszystko ok. Musicie troszkę wyluzowac bo akurat to najgorzej wpływa na ciążę. Dobra książka, kawka i relaks [emoji846][emoji6]
 
Do góry