reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

@majacyr ja też ćwiczę zumbę :D sprawdzało się to i przed ciążą i w trakcie i teraz po, nie jest mega wyczerpujące, albo ja tego nie odczuwam, bo lubię tańczyć :p a ciałko jakieś takie jędrniejsze i bardziej kobiece się robi, pupa wyżej, nogi mocniejsze, a na tym właśnie mi zależy, nie na widocznych mięśniach ;) z czego ćwiczysz? z youtube? Masz jakieś filmiki do polecenia?
wierzę, że małemu się podoba, moja Zosia widocznie tak przyzwyczaiła się do zumby w brzuszku, że po urodzeniu musiałam z nią powtarzać ruchy, dopiero się uspokajała :D
 
reklama
Dzięki za pocieszenia, mała jakby wiedziała ze jest coś na rzeczy bo dziś rano zadowlona, uśmiechnięta patrzyła mi w oczka i wodziła wzrokiem wiec chyba po prostu troszkę później zaczyna. Na pewno poćwiczy i będzie lepiej.

@majacyr - dobry pomysł ! Chyba nagram sobie telefonem po prostu po kolei. Dobrze ze mam w mieście rodzinnym koleżankę fizjoterapeutke niemowlęca z czasów szkolnych, która zerknie na nie tez w sobotę i jakby co zawsze odbierze telefon :)
Widzisz nie martw się, pewnie rzeczywiście potrzebuje troszkę więcej czasu. Dobrze że szybko wylapalas problem i będziecie mogli działać [emoji4] Wszystko będzie dobrze, jak widać nawet bliźniaki rozwijają się w różnym tempie [emoji4]
 
@majacyr ja też ćwiczę zumbę :D sprawdzało się to i przed ciążą i w trakcie i teraz po, nie jest mega wyczerpujące, albo ja tego nie odczuwam, bo lubię tańczyć :p a ciałko jakieś takie jędrniejsze i bardziej kobiece się robi, pupa wyżej, nogi mocniejsze, a na tym właśnie mi zależy, nie na widocznych mięśniach ;) z czego ćwiczysz? z youtube? Masz jakieś filmiki do polecenia?
wierzę, że małemu się podoba, moja Zosia widocznie tak przyzwyczaiła się do zumby w brzuszku, że po urodzeniu musiałam z nią powtarzać ruchy, dopiero się uspokajała :D

Ja tak mam z przysiadami [emoji23] najlepiej mu się zasypia jak przysiady robię [emoji23]
 
Cześć. Mam pytanie do dziewczyn po cc, czy wykonujecie już jakieś ćwiczenia? Konsultowałyście to z jakimś lekarzem, jeżeli tak to z jakim. Urodziłam w połowie listopada, chciałabym zacząć już jakieś delikatne ćwiczenia a nie chciałabym sobie zaszkodzić myślałam o wizycie u fizjoterapeuty tylko czy on potrafi ocenić czy organizm jest gotowy? Mój ginekolog określił że blizna ładna??? Przyznam że nie czytałam was i nawet nie wiedziałam że jest takie forum a szkoda bo w okresie ciąży brakowało mi możliwości wygadania się komuś kto przeżywa i odczuwa to samo co ja czy przygarniecie mnie teraz? Pozdrawiam
 
Cześć. Mam pytanie do dziewczyn po cc, czy wykonujecie już jakieś ćwiczenia? Konsultowałyście to z jakimś lekarzem, jeżeli tak to z jakim. Urodziłam w połowie listopada, chciałabym zacząć już jakieś delikatne ćwiczenia a nie chciałabym sobie zaszkodzić myślałam o wizycie u fizjoterapeuty tylko czy on potrafi ocenić czy organizm jest gotowy? Mój ginekolog określił że blizna ładna??? Przyznam że nie czytałam was i nawet nie wiedziałam że jest takie forum a szkoda bo w okresie ciąży brakowało mi możliwości wygadania się komuś kto przeżywa i odczuwa to samo co ja czy przygarniecie mnie teraz? Pozdrawiam
Najlepiej wybrać się do uro dizjoterapeuty, sprawdzi stan mięśni brzucha, ewentualny rozstep i stan mięśni dna miednicy. Pokaże Ci tez bezpieczne ćwiczenia na ten etap, ja bym się sama nie zabierała bo można sobie krzywdę zrobić.
 
No właśnie ginekolog powie na pytanie czy możesz ćwiczyć: tak bez pytania nawet o nic, a potem sobie szkodzimy. No, ale jak nic nie będziemy robić to brzuszek chyba sam się nie wchłonie. Heh mi został jeszcze daszek dla mojej rany w postaci brzucha a minęło 7 tygodni. Nie wiem czy to normalne.
 
Ja od tygodnia zumbę z młodym na rękach odstawiam.
Nawet mu się podoba.
Więcej po cc nie mogę niż mogę, więc sama nie wiem od czego zacząć.
Jestem grubsza niż w ciąży i nie dość, że blizna nachrzania to w nic się nie mieszczę
Wow nie wiedziałam, że można zumbe, ale w sumie nie ma tam brzuszków ani niczego. Fajnie pewnie mały cieszy się a bynajmniej ma zajęcie i nie płacze :) Chyba trochę ciężko układy z nim robić?
Wcześniej biegałam po 7km a teraz mam zakwasy po spacerze ;)
 
reklama
Do góry