reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Hejka dziewczyny! Później będę Was nadrabiać, wpadłam tylko napisać, że urodziłam :) Gajeczka okazała się być dużą dziewczynką 4240g poród SN :) nie wiem ile cm, bo dopiero ja beda mierzyć. Jestem mega obolała, ale jednocześnie bardzo szczęśliwa. Chociaż dopiero powoli to do mnie dociera...
Miłego Dnia! Gratuluję jeśli ktoś też się już rozpakował :)
Super, doczekalas się! Gratulacje, odpoczywajcie :))
 
reklama
@Weronika00

U mnie na KTG tez brak skurczy, co gorsza Franek sie w ogole nie ruszal i nie wiem czy nie skieruja nas z przychodni przyszpitalnej na IP na powtorke... Wlasnie czekam na konsultacje u lekarza :/ Miala tak moze ktoras z Was?
Miałam podobnie 3 tygodnie temu Ale podczas konsultacji po ktg lekarz sprawdził dokładnie wszystko na usg - małą, przepływy, ilość wód, przyrost masy itd. Wyszło ok czyli po prostu sobie spała podczas ktg. Jeśli masz możliwość niech robią usg A jak nie to do szpitala i tam niech sprawdza. Lepiej jedno usg za dużo! Powodzenia![emoji11]
 
U mnie nie są sine...może masz za duża moc laktatora?

Myślałam ze ten brąz w pępku tylko ja mam[emoji23]pocieszylas mnie :D

W ogóle miałam dużo mniejszy brzuch bliżej porodu jak jeździłam do Jaśka do szpitala i nie miałam czasu jeść. Teraz siedzimy w domku, dobrze nam, ruchu mniej a jedzonka więcej...wiec brzusio większy ...;) na wiosnę zrzucę :D

Mój mały upodobał sobie lewa pierś. Prawa rzadko kiedy chwyci dobrze. Wiec odciagam z niej czasem żeby utrzymać laktację. Mam nadzieje ze jak nabierze wprawy to i z tej będzie ciągnął :)
póki co wychodzą nam już tez nocne karmienia, w mały pomiędzy nimi spokojnie śpi wiec jestem z nas baaaardzo dumna:)

słonko jeśli młody upodobał sobie jedną piers to staraj sie z.dwoch stron go przystawiać by skręcał główke raz lewo raz prawo żeby sobie jednej strony nie upodobał :)
i moc laktatora jest najmniejsza
.raptem przeskakuje na drugą opcję a reszty nie wciskam hahaha
to ja nie wiem co z tymi moimi sutkami jest wrrr


Dziewczyny urodziłam tydzień temu w niedziele czy to możliwe bym miała już kryzys laktacyjny?
nie:) młode wiszą z początku..jakoś ta laktacja musi mieć bodziec by ruszyć .
lepiej nie robić zbyt dużych przerw na początku

pozatym kochana ..możesz karmic młoda a ze starszą bawić się w tym czasie lalkami nczy czym tam lubi..to właśnie jest dobry czas na dluzsze spędzenie czasu też że starszym dzieckiem i wn99% skupić się na nim 'w domu' ..a tato niech się wykaże i resztę ogarnie ..do wszystkich obowiązków zdążysz wrocic

Cześć dziewuszki powodzenia i szybkich poródow
Dziś przychodzą ż przychodni zwazyc mala ciekawe ile przybrala w nocy budzi się co 3 -3.5 godziny dostaje raz moje mleko raz sztuczne na szczęście niema kolek ale ja już coraz mniej odciągam Max 50 ml ż dwoch dziewczyny które odciagaja laktatorem po ile minut sciagacie ż jednej piersi

Kochana a Ty sciagasz I karmisz butelka?
no ja z jednej ściągnę w 15min te 100ml ale.szczerze dłużej nie ściągam bo sutki bola i całe sine są lol

Hejka dziewczyny! Później będę Was nadrabiać, wpadłam tylko napisać, że urodziłam :) Gajeczka okazała się być dużą dziewczynką 4240g poród SN :) nie wiem ile cm, bo dopiero ja beda mierzyć. Jestem mega obolała, ale jednocześnie bardzo szczęśliwa. Chociaż dopiero powoli to do mnie dociera...
Miłego Dnia! Gratuluję jeśli ktoś też się już rozpakował :)

Gratulacje...duża pannica!!! :):)
 
hv była ..i mamy plan ..czekać do następnej wizyty co do krostek tym bardziej w mały kupka tak samo. je tak samo. przybiera na wadze pięknie ..dziś już 4950 czyli przez 5dni 350g ..tylko cso do suchej skóry na klatce poleciła jakąś maść naturalna ale nie wiem czy nie poczekam jeszcze poczytam zobaczę .nie chce tu namieszać :ninja2:


dziewczyny bądźcie dzielne:) czekamy na kolejne maleństwa:):):):)

ja ogarniam malego i jadę do przyjaciela na przysłowiową kawebi przedstawić mu mojego bąbla
 
Hejka dziewczyny! Później będę Was nadrabiać, wpadłam tylko napisać, że urodziłam :) Gajeczka okazała się być dużą dziewczynką 4240g poród SN :) nie wiem ile cm, bo dopiero ja beda mierzyć. Jestem mega obolała, ale jednocześnie bardzo szczęśliwa. Chociaż dopiero powoli to do mnie dociera...
Miłego Dnia! Gratuluję jeśli ktoś też się już rozpakował :)

Gratuluje!!! Duża dziewczynka [emoji8]

@Weronika00 gratuluję.

Wogóle zazdroszczę wszystkim już rozpakowanym mamą.
Ja jestem juz na oddziale. Przyjęcie przeszło bardzo sprawnie, choć jak zwykle lekarze nie wiedzieli co mają że mną zrobić i decyzję zostawili mojemu prowadzącemu ordynatorowi.
Na razie tylko obserwacja. Pobrali mi krew i miałam ktg. Niestety żadnych skurczy. Mam nadzieję że nie długo sam poród się zacznie bo bardzo boję się balonika po tym co spotkało ostatnio moja współlokatorkę. Ale na razie cisza. Trzymajcie kciuki niech się zacznie i pójdzie sprawnie.

I ty się doczekasz [emoji5] już bliżej jak dalej [emoji106]
 
reklama
Weronika00 ggratulacje
Zazdroszczę wam karmienia piersia ja ściągam laktatorem i daje butla
Była już pani zwazyc mala i uwaga wazy już 3410 g także już wiecej jak waga urodzeniowa
Za tydzień znowu wazenie dziś gwiazda skonczyla 2 tygodnie jak ten czas leci we czwartek jedziemy do ambasady 120 km ciekawe jak to zniesie
 
Do góry