reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

U mnie podobno tydzień czekają na akcje samoistną choć dziś lekarze rozmawiali między sobą czy mi cennik założyć.
A samo coś tam na dole samo drgnelo? Jakieś rozwarcie, albo krótka szyjka? Może jakaś położna by ci tam troszkę pogmerala?
@milena999999 gratulacje! Najważniejsze, że już po i na prostą wychodzicie:)
@Balonsbalons smacznego! Ja sobie na wieczór cole kupiłam:) i tak tyje i tak to już mi chyba nie zaszkodzi, a od tygodni mam na nią smaka:)
 
reklama
A samo coś tam na dole samo drgnelo? Jakieś rozwarcie, albo krótka szyjka? Może jakaś położna by ci tam troszkę pogmerala?
@milena999999 gratulacje! Najważniejsze, że już po i na prostą wychodzicie:)
@Balonsbalons smacznego! Ja sobie na wieczór cole kupiłam:) i tak tyje i tak to już mi chyba nie zaszkodzi, a od tygodni mam na nią smaka:)
Rozwarcie na opuszek palca. Po wczorajszym i dzisiejszym badaniu mam zwiększoną wydzielone ale to nie czop.
 
Miałam podobnie 3 tygodnie temu Ale podczas konsultacji po ktg lekarz sprawdził dokładnie wszystko na usg - małą, przepływy, ilość wód, przyrost masy itd. Wyszło ok czyli po prostu sobie spała podczas ktg. Jeśli masz możliwość niech robią usg A jak nie to do szpitala i tam niech sprawdza. Lepiej jedno usg za dużo! Powodzenia![emoji11]

Ja mialam KTG w przychodni przyszpitalnej, tak to u nas dziala, ale na szczescie puscili nas do domu po USG wlasnie :) Kolejne za 3 dni, a 20/11 najprawdopodobniej kladziemy sie na wywolanie...
 
@urs to dobrze, że Cię wypuścili bo ja miałam taką samą sytuację i wysłali mnie do szpitala na trzy dni. Jutro mam KTG i znów stres.
Dziś mąż zaczyna trzecie zmiany 17-1 to może się zacznie jak będę sama w domu he skoro jak on jest to nic tylko brzuch twardy bolący.
Dziewczyny martwię się trochę bo mam cukrzycę ciążowa i przez dietę nie tylam ponad trzy miesiące, a teraz od 37-38 tygodnia nagle dwa kilo, jem może minimalnie wiecej, ale aż tak? Zaczęłam zastanawiać się czy to nie jest coś źle. Jutro napewno dostanę opierdziel od położnej, ale kurcze ja sama nie wiem czemu tak się dzieje :(
 
@urs to dobrze, że Cię wypuścili bo ja miałam taką samą sytuację i wysłali mnie do szpitala na trzy dni. Jutro mam KTG i znów stres.
Dziś mąż zaczyna trzecie zmiany 17-1 to może się zacznie jak będę sama w domu he skoro jak on jest to nic tylko brzuch twardy bolący.
Dziewczyny martwię się trochę bo mam cukrzycę ciążowa i przez dietę nie tylam ponad trzy miesiące, a teraz od 37-38 tygodnia nagle dwa kilo, jem może minimalnie wiecej, ale aż tak? Zaczęłam zastanawiać się czy to nie jest coś źle. Jutro napewno dostanę opierdziel od położnej, ale kurcze ja sama nie wiem czemu tak się dzieje :(

Ja tez przytyłam na diecie cukrzycowej 1,5 kg miedzy 35 a 37 tygodniem... ale teraz waga stanela, a nawet spadla o 0,5 kg [emoji4] Z tymze ja w tym czasie jadlam naprawde duzo, strasznie jestem glodna na tej koncowce... [emoji20] Zadna z lekarek sie tym nie przejela.
 
reklama
Do góry