reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Laski, chyba zaczął mi odchodzić czop. Taki gęsty śluz zabarwiony na brązowo. Nie za wcześnie?
Bez stresu, mi odszedł przeszło dwa tygodnie temu i cisza [emoji28] Czytałam że może odejść w dniu porodu, tygodnie wcześniej, a nawet miesiące- ale w takiej sytuacji ma prawo się odbudować. Czekaj i obserwuj [emoji57]
 
reklama
@majacyr ja miałam zalecenie udać się ze swoim wcześniakiem do neurologa i to on decydował o szczepieniach. Faktem jest, ze pediatra okazał się być bardzo nieogarnięty, a neurolog to iANIOŁ ( gdyby dziewczyny z Warszawy potrzebowały polecenia, ten jest super) i dobrze ze trafiłam do tego lekarza, rozwiał moje wątpliwości, wczesnie zaczęliśmy rehabilitacje, itd
 
@Dita_333 dziekuje, że pytasz. U mnie samopoczucie ok. Mam na sali taka agentkę, że ze śmiechu normalnie lada moment urodzę [emoji23]
Synek był u mnie dwa razy, za pierwszym razem było mi przykro, bo nie chciał się nawet przytulić i ciągle na tacie wisiał, tak jakby nie wiem wstydził się mnie, albo miał zal, że go zostawiłam w domu [emoji85] i bał się wenflonu, musiałam rękę schować [emoji85] A wczoraj jak był to już i się przytulał do mnie, do brzuszka, batoniki mi powyjadal ;p ogólnie to on mi wczoraj humor poprawił :)
 
reklama
Do góry