reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
O 1.34 przyszła po 2,5h na świat Michasia. Ma 55cm, waży 3500g. Ja trochę popekalam. Od początku piastki w buzi a potem cycus. Pierwsza kupka juz za nami.
Ooo super!!! Serdeczne gratulacje!! :)

Halo u nas tez Kajtek z nami;)) wczoraj o 13 30 prawie 3 tyg przed termin. Porod straszny skonczylo sie cc ze znieczuleniem ogolnym. Ale nie bede straszyć. Cud sie zdarzyl i przezylismy obydwoje.
Gratuluję innym mamą.
Moj maluch juz sie ze mną karmil.
Gratulacje!! ;) najważniejsze, ze z Wami wszystko dobrze :)
Daj znać jak przebiegła pionizacja :)


Masz rację, boleć trochę musi, w końcu to operacja. Po pionizacji będzie coraz lepiej i też będziesz śmigać [emoji4]


Oh mam nadzieję, że już mi nie przejdą skurcze i że urodze zanim mąż wróci z pracy [emoji6] boli jak diabli, a będzie jeszcze bardziej. Czekam na przebieg zdarzeń. Narazie tylko skurcze, nic nie wycieka ani wody, ani śluz.
I głodna jestem...
Lepiej coś zjedz, bo na porodówce będziesz potrzebowała mnóstwa siły :p
Trzymam kciuki, żeby to było już to, bo za długo męczą Cię te przepowiadające :)



A ja mam pytanie do dziewczyn po cc. Przepakowywalyscie jakoś torbę do porodu / pakowalyscie inaczej niż do porodu SN?
Bo tak się zastanawiam np, ze mam np te majtki siateczkowe, a zastanawiam się czy one nie będą jakoś uciskaly rany po cieciu.
Czy może spalyscie bez niczego i miałyście pod soba tylko podkłady poporodowe?

Powiem Wam, ze zaczynam się bać tego jutrzejszego cięcia... i jakoś nie dociera chyba do mnie to, ze Mała już jutro będzie z nami.
 
Witam Michalinkę i Kajtka na świecie. Czy jest tu jakaś mama, której dziecko się nie obróciło główką w dół? Już sama nie wiem, czy to normalne, że mnie tak ciśnie tuż pod biustem... ciężko nawet auto prowadzić...

Moja się nie obróciła :) wypychanie główki pod biustem jest jak najbardziej na porządku dziennym. Jak siedzę to wtedy to jest tuż pod biustem :) Jak siedzę w aucie to non stop czuje ucisk, wiec nic dziwnego ze ciężko Ci auto prowadzić :)
 
Moja się nie obróciła :) wypychanie główki pod biustem jest jak najbardziej na porządku dziennym. Jak siedzę to wtedy to jest tuż pod biustem :) Jak siedzę w aucie to non stop czuje ucisk, wiec nic dziwnego ze ciężko Ci auto prowadzić :)
W którym tygodniu lekarz stwierdził, że już się nie obróci i postanowił o cc?
 
reklama
Do góry