reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Ja tez dziś mam wizytę, maja sprawdzić czy moj szczupak trochę w talii nabrał i czy zastawka w serduszku się domknela. No i oczywiście wody bo mam od 7-25, przepływy itd. U mnie dopiero zaczął się 37 tydzień i żadnych oznak zbliżającego się porodu. W pierwszej ciazy coś się działo wcześniej i 33+4 odeszły wody.
Gratuluje @Weronikakrz !
 
reklama
Mój jutro idzie ostatni dzień do pracy i urlop ;) Ale mnie nie stresuje, że go nie ma, bo wiem że jak zadzwonię że coś się dzieje, to przyjedzie :)
Mój niestety nie, bo pracuje około 80km od domu i jeździ autobusem pracowniczym. A żeby tego było mało, nie może mieć przy sobie telefonu hehehe
Ale z zawiezieniem mnie na porodówke nie ma problemu, bo bratowa czuwa nad tym by brat nawet łyka alkoholu nie wziął do ust gdy mój mąż jest w pracy hehehe
 
Dziewczyny ja już tule swoją Malwinke poród ekspresowy

Jak wiecie miałam nieregularne skurcze po parę sekund o 21 poszłam spać godzinę później obudziłam się całą we krwi poszłam do toalety jak chlusnelo krwią odrazu na szpital skurcze były ale nieregularne o 1 rano przebili mi pęcherz plodowy a o 1.28 mała była ż nami

Malwina Stefania ur. 30.10.2018
3375 48 cm
Gratulacje :) cieszę się, że w końcu się udało:)))

@LassHa trzymam kciuki :)
 
Gratulacje Dziewczyny :)
@FiLi88 zazdroszczę! Chciałabym wierzyć, że pierwszy poród też tak może wyglądać :yes:
Ja nie mam kompletnie żadnych objawów, chociaż sapię jak parowóz :-p
@ONAONAONA też mam (miałam?) nietolerancję laktozy. Zauważyłam, że w ciąży coś się zmieniło. Póki co nie próbowałam pić mleka (po czystym mleku mam największe problemy), ale co jakiś czas zjem jakiś nabiał i .. nic :) Napisałaś, że po ciąży tak Ci zostało - daje mi to nadzieję :) Oby tak zostało.
Odnośnie przepuszczania w kolejkach to całą ciążę byłam niezauważalna, aż do teraz. Przez tydzień zdarzyło mi się spotkać z pozytywnym podejściem. Wczoraj Pani w Lidlu przesunęła wszystkie swoje zakupy na taśmie i zawołała mnie, uświadamiając przy okazji, że to kasa z pierwszeństwem. Nie zauważyłam wcześniej tych tabliczek nad kasą.
Przypomniał mi się też tekst Mamyginekolog o Tomku, nie wiem czy czytałyście.
Link do: Mamaginekolog
 
Ja mam podobnie jak Góraleczka. Cos tam zaczynam odczuwać. Wczoraj nawet sporo tego było, od kręgosłupa jakby takie cmienie. Ale ja nawet nie wiem jak wyglądają skurcze bo w pierwszej ciąży do nich nie dopuścili. Mały od dwóch dni jakby bardziej leniwy, przeciąga się ale jakoś inaczej. I też jutro wizyta i ktg więc nie mogę się doczekac. Jak by nie było to najpóźniej 9.11 się z Małym zobaczymy :)

A teraz właśnie zjadłam śniadanko, rano w drodze z przedszkola zajechala do labu na pobranie krwi, odebrałam wynik gbs (dodatni niestety) i zbieram się do pracy bo moja pracownica dziś ma coś do załatwienia więc muszę tam na kilka godzin pojechać.

Dobrego dnia i szybkich dzisiejszych porodów :)
 
Gratulacje Dziewczyny :)
@FiLi88 zazdroszczę! Chciałabym wierzyć, że pierwszy poród też tak może wyglądać :yes:
Ja nie mam kompletnie żadnych objawów, chociaż sapię jak parowóz :-p
@ONAONAONA też mam (miałam?) nietolerancję laktozy. Zauważyłam, że w ciąży coś się zmieniło. Póki co nie próbowałam pić mleka (po czystym mleku mam największe problemy), ale co jakiś czas zjem jakiś nabiał i .. nic :) Napisałaś, że po ciąży tak Ci zostało - daje mi to nadzieję :) Oby tak zostało.
Odnośnie przepuszczania w kolejkach to całą ciążę byłam niezauważalna, aż do teraz. Przez tydzień zdarzyło mi się spotkać z pozytywnym podejściem. Wczoraj Pani w Lidlu przesunęła wszystkie swoje zakupy na taśmie i zawołała mnie, uświadamiając przy okazji, że to kasa z pierwszeństwem. Nie zauważyłam wcześniej tych tabliczek nad kasą.
Przypomniał mi się też tekst Mamyginekolog o Tomku, nie wiem czy czytałyście.
Link do: Mamaginekolog
Wydaje mi się, że nawet lepiej jak nie czujesz żadnych objawów. Bo tak jak niektóre z nas ciągle coś a w rezultacie NIC. Tylko ból, nerwy, zmęczenie.
A jak złapie z zaskoczenia to ciach bach i po wszystkim, bez zastanawiania się co i jak.
Do TP zostało mi równo 2 tygodnie, kiedyś w końcu urodze [emoji4]
 
Kochane byłam na KTG, skurcze wyszły regularne, główkę czuć nisko i rozwarcie 1 cm. Dostałam skierowanie do szpitala z rozpoczynająca się akcją porodową. Ból jak na okres.. wracam do domu po rzeczy, wcinam i jadę! Trzymajcie kciuki oby to nie fałszywy alarm [emoji3]
 
Kochane byłam na KTG, skurcze wyszły regularne, główkę czuć nisko i rozwarcie 1 cm. Dostałam skierowanie do szpitala z rozpoczynająca się akcją porodową. Ból jak na okres.. wracam do domu po rzeczy, wcinam i jadę! Trzymajcie kciuki oby to nie fałszywy alarm [emoji3]
Trzymam kciuki żeby to było to :) i oby poszło sprawnie i bez komplikacji :)
 
Kochane byłam na KTG, skurcze wyszły regularne, główkę czuć nisko i rozwarcie 1 cm. Dostałam skierowanie do szpitala z rozpoczynająca się akcją porodową. Ból jak na okres.. wracam do domu po rzeczy, wcinam i jadę! Trzymajcie kciuki oby to nie fałszywy alarm [emoji3]
Super! Oby poszło raz dwa! Trzymamy kciuki i czekamy na wieści![emoji4][emoji9]
 
reklama
Kochane byłam na KTG, skurcze wyszły regularne, główkę czuć nisko i rozwarcie 1 cm. Dostałam skierowanie do szpitala z rozpoczynająca się akcją porodową. Ból jak na okres.. wracam do domu po rzeczy, wcinam i jadę! Trzymajcie kciuki oby to nie fałszywy alarm [emoji3]
Kciuki!

Ja się wylezalam na ktg, jakieś małe skurcze się pisały, teraz czekam do lekarza. Rodzinka mi się powiększy [emoji23] Siostrę męża tu spotkałam i jej córka na dzień dobry mi powiedziała, że MAMA TEŻ MA W BRZUCHU DZIDZIUSIA [emoji23][emoji7]
 
Do góry