reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
We Wszystkich świętych nie zamierzam siedzieć w domu, ale na cmentarz się nie wybieram. Nie lubię tego świeta. Ja w środę mam wizytę i mam nadzieję że mi lekarz za bardzo tam nie pogmera, żebym jeszcze przez następny tydzień przechodziła [emoji4] póki co u mnie nic konkretnego się nie dzieje, może od nie dawna takie bóle miesiaczkowe zaczęły się pojawiać i szybciej się męczę, no i strasznie powolna się zrobiłam... Dla mnie było by idealnie gdyby się zaczęło równo za dwa tygodnie, tak popołudniu [emoji4] jestem ciekawa jak tym razem się u mnie zacznie[emoji848] z pierwszym wody mi odeszły po północy, a o 7.30 urodziłam[emoji4]
 
Też mam wizytę w poniedziałek, już ostatnią. Nie mogę się doczekać co powie mi Doktor [emoji16] czy coś się tam zaczyna dziać czy nie. Bo ja w sumie jakoś bardzo nie odczuwam żadnych objawów. Coś tam czasem na jak na okres zaboli, jak chodzę to krocze czuję, spać mi się ostatnio bardziej chce i mam większy apetyt, ale tak to nic specjalnego.

Ja na święto zmarłych się wybieram, u mnie to zawsze taki dzień żeby z rodziną trochę czasu spędzić. Wiec do południa jedziemy do babci Mojego, a później do moich rodziców [emoji4]
Ja mam podobnie coś tam niby kłuje, czasami zaboli ale bez dramatu. To spojenie jedynie dokucza ale już na tyle długo że się przyzwyczaiłam :) wizytę mam w środę, zobaczymy co powie.
Na cmentarze póki co oczywiście się wybieramy. Kupiliśmy już znicze, to też dla mnie zawsze taki rodzinny dzień.

Moja córka od jakiegoś czasu twierdzi że Nikos jej powiedział że wychodzi 1.11. Tzn w tamtym tyg mi powiedziała że jej mówi że wychodzi w następny czwartek a dziś znów z kolei mówiła że w ten czwartek... [emoji848] Kto wie, może ma czterolatka jakieś przeczucia :)
Ja tak szybciutko. Jesteśmy już rozpakowane. Zosia urodzona o 15:35 z wagą 3200 i 47cm. Bolało cholernie ale było warto. Jak się ogarnę to napisze więcej i wstawię zdjęcie.
Gratulacje i dużo zdrówka Wam
[emoji8]
 
@Dita_333
Wszystkie dzieci z 26.10 :
EweKamNat -Tymek 3350/58-CC
Koka27 - Leoś 4230/55-CC
Gatta92-corka 2550/50-sn
Emilea 2 córki, wagi i wzrostu chyba nie podawała
Jak coś pokrecilam to poprawcie dziewczyny [emoji14]

Dzięki [emoji8][emoji5]

Ja tak szybciutko. Jesteśmy już rozpakowane. Zosia urodzona o 15:35 z wagą 3200 i 47cm. Bolało cholernie ale było warto. Jak się ogarnę to napisze więcej i wstawię zdjęcie.

Gratuluję!!!! Witamy Zosię po tej stronie [emoji8]
 
reklama
Do góry