reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

dziewczęta jakieś objawy przy pełni? Coś się gdzieś zadziewa???
Ciekawe czy faktycznie pełnia zadziała na nasze dziewczyny z forum.
@Weronikakrz jak się czujesz? Gdyby wody odeszły to człowiek miałby jasną sytuację, a tak to nie wiadomo co i jak...

Poza zwiekszkona iloscia sluzu i braku checi do wszystkiego to nic sie nie dzieje :( mam ochote zapasc w sen zimowy.... maz mi powiedzial dzis, ze ja powinnam nadal pracowac, moze by mi to lepiej na glowe dzialalo. Musze przyznac mu racje, brakuje mi tego...
 
reklama
dziewczęta jakieś objawy przy pełni? Coś się gdzieś zadziewa???
Ciekawe czy faktycznie pełnia zadziała na nasze dziewczyny z forum.
Hej ;) Mnie tylko podbrzusze zaczęło pobolewać i jakoś tak wierci w jelitach... Ale zastanawiam się czy to nie po kawie? Mieszam dosłownie czubek łyżeczki prawdziwej i daję więcej zbożowej i do tego na pół z mlekiem, ale pamiętam, że nawet jak miałam okres i piłam kawę to też od tego bardziej brzuch bolał. Ale czy od takiej ilości coś się może dziać? Poza tym nic się nie dzieje, nie chciałabym jakoś przyśpieszać porodu, tym bardziej wywoływać, ale chciałabym już być po...
 
dziewczęta jakieś objawy przy pełni? Coś się gdzieś zadziewa???
Ciekawe czy faktycznie pełnia zadziała na nasze dziewczyny z forum.
@Weronikakrz jak się czujesz? Gdyby wody odeszły to człowiek miałby jasną sytuację, a tak to nie wiadomo co i jak...
Ja czuję jakieś takie dziwne rozpieranie na dole brzucha, na linii włosów łonowych nawet... Jakby gdzieś się tam młody głowa wwiercal [emoji23] Ale poza tym nic a nic [emoji85]
 
Ja czuję jakieś takie dziwne rozpieranie na dole brzucha, na linii włosów łonowych nawet... Jakby gdzieś się tam młody głowa wwiercal [emoji23] Ale poza tym nic a nic [emoji85]
Jakbym o sobie czytała [emoji3] baardzo nisko czuje i niezbyt przyjemne to jest. Juz próbowałam się kołysać żeby uśpić małą i żeby przestała mi tam tą głowa kręcić [emoji23]
Dzisiaj odpadł mi kawałek czopa a poza tym to żadnych oznak zblizajacego się porodu [emoji57]
 
Odnośnie wiatrów, to mimo dość ładnych i pogodnych dni ostatnio w Szkocji wiało straaasznie - zazwyczaj zostawiam okno otwarte na lufcik, bo robi się za gorąco i przez ostatnie dwie noce dochodziły mnie straszne odgłosy.... :)

Ja też czuję główkę nisko... A nieraz, nawet po wysiusianiu się (dosłownie kilka minut po!) jak maluch się obróci, to o zgrozo - mam wrażenie jakbym miała zaraz w majtki popuścić, nawet jak pęcherz jest pusty
 
mnie w pochwie kuło i podczas brania luteiny i np. wczoraj wieczorem jak oglądałam tv.
Ale wiesz, każdy organizm reaguje inaczej, więc u Ciebie faktycznie mógło mieć na to wpływ odstawienie leków


Podziwiam, że zdecydowałaś się rodzić w szpitalu tak oddalonym. Życzę Ci aby wszystko potoczyło się po Twojej myśli :*



Z tymi wodami to sama nie wiem jak to jest. Przy drugim porodzie mi odeszły w domu, ale nie pamiętam jak ja czułam to wylatywanie. Napewno usłyszałam jak mi pękł worek owodniowy. u mnie były zielone...:/
@Igorowelove bierz dziś chłopa w obroty niech wspomoże tą pełnie :)

@Dita_333 super, że dobrze się czujesz. W pracy i w przedszkolu byłaś już ze swoim młodszym narybkiem.

Taka pogoda, że psa ze złamana łapa bym nie wypuściła na zewnątrz i młodego tez nie brałam [emoji33] babcia szczęśliwa bardzo, że mogła przypilnować [emoji106] szybko załatwiłam sprawę, bo do pracy i przedszkola mam 5-8minut na nogach [emoji5]

Brzuszek coraz niżej mam wrażenie [emoji848] wasze też już nisko ? [emoji4]Zobacz załącznik 910428

Ja tego nie widzę [emoji28] dopóki kobieta nie ma brzucha na biodrach to nie potrafię tego dostrzec. U siebie teraz tez nie zauważyłam, siostra mi tylko cos pobrzekiwała, że mam inny brzuch i chyba niedługo urodzę, ale na forum dziewczyny pisały, ze wysoko [emoji28]

Wiecie, że pojechałam do lekarza a am kartka na drzwiach, że wizyty przekłada na jutropocalowalam klamkę i wróciłam do domu jak wracałam to taki ból w podbrzuszu mnie łapał już się zastanawiałam czy się gdzieś nie zatrzymać [emoji44] coraz ciężej autem mi się jeździ pozycja małej nie pasuje często kopie A mi ciężko się tak na siedząco oddycha [emoji58][emoji20] wy prowadzicie jeszcze same ?
Prowadzilalam do końca, czyli skończonego 36 tygodnia, tak max 20km i nie lubiłam tego bardzo. Mały kopał, nie mogłam sie zginac i wychylać [emoji848]teraz jak jechałam autem w poniedziałek było super [emoji106] przypomniałam sobie jak to lubię [emoji57]
 
reklama
@MangoWawa kolezanka rodziła na Inflanckiej i nie wspomina porodu dobrze, opieki po również. Moja siostra jakieś 2
Miesiące temu była tam na HSG wyszła z płaczem, mówiła ze ginekolog - rzeźnik jej się trafił, narzekający na zmęczenie po kilku zabiegach. To są przypadki, Twoje przykłady pokazują, ze grono zadowolonych również istnieje:) ważne, żebyś Ty czuła się dobrze ze swoim wyborem. Czytałam o wielu warszawskich szpitalach. O każdym były złe opinie przeplatane zachwytami..
 
Do góry