reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

@Lovegirl ja tam mojemu musialam napomknac pare razy, ze jakies kwiatki bym chciala dostac od czasu do czas i sie chlopina tak wyrobil, ze imieniny czy urodziny czy np dzien mamy (to wiadomo od corki, ale tatus mysli i sponsoruje ;) ) jakies tam badyle do domu przyniesie ;)
A co do patelni to ja w tym roku dostałam takową na urodziny razem z łopatka taka do przewracania :D hehe ale na szczęście nie od mojego tylko tatuś mój na taki pomysł wpadł :D całkiem nieźle się sprawuje ;)
 
reklama
No coś te donoszone maluchy uparte i nie chcą wychodzić wcześniej [emoji6] ja dalej mam brzuch jak kamień, to będzie już 4 dzień ale nic więcej. Wczoraj ganiałam po schodach, sprzątnęłam mieszkanie, męża wykorzystałam ( z czego był bardzo zadowolony [emoji23] ) a tu dalej nic, cisza... Chyba jednak musze się doturlać do terminu.
 
Która dziś wizytuje?

Ja znowu ściągam mleko i przed 9tą jedziemy do Matiego aby o 9ej go nakarmić.
W nocy przesypiałam trochę godziny karmienia.
Chyba dopiero zmęczenie ze mnie wychodzi.
Pani mi oddała ciuszek małego, miałam prać ale tak słodko nim pachnie że co rusz sobie wącham.

@springflower i. @Ewela2805 jak sobie radzicie z tęsknotą?
Jak możesz sobie pozwolić, to w dzień spróbuj łapać drzemki, będzie Ci łatwiej w nocy na odciąganie wstawać.
No coś te donoszone maluchy uparte i nie chcą wychodzić wcześniej [emoji6] ja dalej mam brzuch jak kamień, to będzie już 4 dzień ale nic więcej. Wczoraj ganiałam po schodach, sprzątnęłam mieszkanie, męża wykorzystałam ( z czego był bardzo zadowolony [emoji23] ) a tu dalej nic, cisza... Chyba jednak musze się doturlać do terminu.
Hehe mój małż już się nie może doczekać kiedy go wykorzystam. Jutro ostatnie tabletki luteinki i od poniedziałku możemy szaleć...
Mnie i syna karar dopadł. No nic trzeba przetrwać 7 dni lub tydzień hehehe
Miłego dnia kobiety !!!
 
Hej!

Rzadko pisze, ale czytam na bieżąco ;) dzisiaj mam 35+1 i od dwóch tygodni mam codziennie skurcze. Szyjka tydzień temu 4 cm! Lekarz kazał brać magnez i dużo leżeć. Po magnezie mam biegunkę wiec odstawiłam, leżę dużo a wczoraj już myślałam, ze pojadę na IP:/ od 18 do 23 skurcze...najpierw co 10 min, prysznic je wyciszył, za pol h znowu, co 5 min, nospa trochę wyciszyła, potem znowu co 8 min, prysznic znowu wyciszył, ale już dopakowalam torbę i nie sadze ze wytrwam do daty cc czyli 22.11:/ w czw mam wizytę, zobaczymy co z szyjka...ale stresują już mnie te skurcze :/ bo czasem mam kilka w ciągu dnia i luz, a czasem wieczorem jak się rozkręca to masakra...


Mamusie wcześniaków, jesteście super hiper dzielne! Nawet sobie nie wyobrażam tego co czujecie! Buziaki dla Was!
 
Któregoś dnia powiedziałam mężowi, że się badałam i czuję palcem główkę, która pod lekkim naciskiem oddała się i za chwilę uderza w palec. Wtedy jak to usłyszał bał się kochać, bo nie chciał po główce uderzać :D Na szczęście szybko wyparł tą informację ;)
@@ ankax mnie nie pomagaly ani mleczka ani tabletki do ssania wiec kupilam ranigast ten pro slaby i bylo ok ale po jakims czasie znow mnie lapalo zwlaszcza wieczorem i w nocy wiec przezuciam sie na mleko zwykle 1.5 tluszczu i pomoglo taka szklanka na dobranoc zimnego mleka i i spokuj [emoji4][emoji4][emoji4]
 
Witajcie w ten chłodny dzień! Widzę że dzieje się tu od wczesnych godzin porannych [emoji16] ja dopiero piję kawkę[emoji6]
Miałam okropny sen [emoji33] tak realny, że aż przez chwilę zastanawiałam się, czy przypadkiem to się nie wydarzyło... śniło mi się, że brałam prysznic i zamiast odchodzących wód, lała się krew... pojechaliśmy do szpitala i tam nas odesłali z kwitkiem. [emoji27] i nie wiedzieliśmy z narzeczonym, co robić... czy jechać do innego, czy wymusić na pielegniarkach, żeby nam pomogły [emoji32] i tak oto wstałam - najpierw sprawdziłam, czy mam brzuszek, potem pobiegłam do toalety. Chyba za bardzo przejmuję się tymi negatywnymi opiniami naszej porodówki... [emoji22]

I strasznie mi ciężko dzisiaj jakoś... nic dziwnego, skoro przytyłam już 15 kg...
 
Witajcie w ten chłodny dzień! Widzę że dzieje się tu od wczesnych godzin porannych [emoji16] ja dopiero piję kawkę[emoji6]
Miałam okropny sen [emoji33] tak realny, że aż przez chwilę zastanawiałam się, czy przypadkiem to się nie wydarzyło... śniło mi się, że brałam prysznic i zamiast odchodzących wód, lała się krew... pojechaliśmy do szpitala i tam nas odesłali z kwitkiem. [emoji27] i nie wiedzieliśmy z narzeczonym, co robić... czy jechać do innego, czy wymusić na pielegniarkach, żeby nam pomogły [emoji32] i tak oto wstałam - najpierw sprawdziłam, czy mam brzuszek, potem pobiegłam do toalety. Chyba za bardzo przejmuję się tymi negatywnymi opiniami naszej porodówki... [emoji22]

I strasznie mi ciężko dzisiaj jakoś... nic dziwnego, skoro przytyłam już 15 kg...
Te sny są straszne. Mi ostatnio się śniło że urodziłam i że ubierałam ją. Była strasznie podobna do mnie. Aż jak wstałam byłam zła te to tylko sen. Spokojnie to nie do końca zależy od cb ile przytyjesz . Już mało nam zostało damy radę.

Mi ostatnimi czasy brzuch pobolewa jak na okres. Chociaż stwierdziłam ostatnio że mnie ciąża polki co nie uprzykrzyls się jeszcze za mocno. Nie leżałam w szpitalu mimo aktywnego trybu, boli jakiś mocnych nie miałam . Każdy chwali że super wyglądam .
 
reklama
Te sny są straszne. Mi ostatnio się śniło że urodziłam i że ubierałam ją. Była strasznie podobna do mnie. Aż jak wstałam byłam zła te to tylko sen. Spokojnie to nie do końca zależy od cb ile przytyjesz . Już mało nam zostało damy radę.

Mi ostatnimi czasy brzuch pobolewa jak na okres. Chociaż stwierdziłam ostatnio że mnie ciąża polki co nie uprzykrzyls się jeszcze za mocno. Nie leżałam w szpitalu mimo aktywnego trybu, boli jakiś mocnych nie miałam . Każdy chwali że super wyglądam .
Mi sie dzis znowu snilo, ze moja mlodsza siostra wziela corke pod opieke i ją komus oddala, bo myslala, ze to moj znajomy i ze latalam po calym mieście i szukalam Melki. Te sny to sa tak popierniczone teraz, że masakra.
 
Do góry