reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Mój według lekarza już jest donoszony, ale wg miesiączki będzie we wtorek pełne 37 tygodni i pewnie będzie siedział do terminu [emoji6] aby tylko nie było wywoływania i bezsensownego przebywania w szpitalu.niech się w domu zacznie rozkręci i szybki poród w szpitalu...hehehe takie skromne marzenia [emoji175]
 
reklama
Ja was podziwiam za te checi juz posiadania dzieciatek
Ja nawet o tym nie mysle
Dzis zaczynam 35 tc i szczerze nie ma dzidzius wyjścia musi poczekać do konca remontu haha

Nie wiem jak kobiety rodza w samochodach i w miejscach gdzie nie ma warunkow ale serio dla mnie to nie do uwierzenia haha

Ja odpoczywam, mloda sie rozpycha - jedyne co jest dla mnie denerwujące to częste wizyty w toalecie to cos co zabiera mi sen i swobodę bo jak gdzies ide to mysle ze kibelek będzie hahaha

Dzis mam urodziny [emoji173] 25 te:)
Ale szczerze jakos tego nie czuje ,bylo minelo -maz powiedział zebym sobie garnki wybrała (bo nowe mieszkanie) hmm garnki... no niby chciałabym miec nowy komplet ladny itp ale garnki:(
Na następne urodziny moze patelnie...
Ja to z róży bym sie ucieszyla- glupia kiedys mowilam ze kwiatki sa glupie bo usychaja szkoda kasy i wzial chlop do serca..
A teraz mysle jakie to mile ,choc trwa chwilę

Takie rozterki nocne
Macie rozstępy ? Cos wyszło ,gdzie i jak wygląda, kremujecie dalej ?
Mi wyszly na boku lewym 3 sztuki drobne ale sa
Wszystkiego najlepszego [emoji257] [emoji257]
Tak wszystko się wyciszylo tylko skacze w brzuchu bo się trochę gazowanego napoju napilam
 
@azamamew jak się czujesz? Masz ostatnio bardzo ciężkie dni. Mam nadzieję, że już niedługo będzie lepiej [emoji4]
Kurcze mogła by któraś w weekend urodzić, brakuje mi emocji hehehe
Nic nie czuć, żeby coś się kroiło, żadnych skurczów. Boli tylko spojenie i męczy wieczne niewyspanie. Raz na kilka nocy już padam i śpię. Ja też tak zaglądam czy któraś nie rodzi.

@Lovegirl wszystkiego najlepszego :)
 
@Korkowa do niewiernego Tomasza apostoła możecie dobrać innego- zawsze to jakaś logika:)
np. Szymon Piotr
Jakub
Jan
Bartłomiej
Mateusz ;)

Piotr mi chodził od samego początku po głowie ale mąż coś nosem kręci :D

@Lovegirl Wszystkiego Najlepszego sama młodzież na forum ;)

@Dita_333 Daj znać co u Ciebie :wink:

Podziwiam kobietę sama dała radę i sobie poradziła.
Co do położnej to ja przyznam że pierwszy poród i ten również razem będziemy działać.Nie wyobrażam sobie jechać i nie wiadomo na kogo trafić,wiem że i tak człowiek urodzić musi One są od tego aby pomóc itp. ale jak ma się swoją to jakoś pewniej się człowiek czuje.
Dziewczyny trzymam kciuki za dziewczyny które już mają termin bezpieczny i chcą urodzić do dzieła ;)
Przyznam jak otwieram forum to mam zawsze dreszczyk emocji:tak:
 
Ja was podziwiam za te checi juz posiadania dzieciatek
Ja nawet o tym nie mysle
Dzis zaczynam 35 tc i szczerze nie ma dzidzius wyjścia musi poczekać do konca remontu haha

Nie wiem jak kobiety rodza w samochodach i w miejscach gdzie nie ma warunkow ale serio dla mnie to nie do uwierzenia haha

Ja odpoczywam, mloda sie rozpycha - jedyne co jest dla mnie denerwujące to częste wizyty w toalecie to cos co zabiera mi sen i swobodę bo jak gdzies ide to mysle ze kibelek będzie hahaha

Dzis mam urodziny ❤ 25 te:)
Ale szczerze jakos tego nie czuje ,bylo minelo -maz powiedział zebym sobie garnki wybrała (bo nowe mieszkanie) hmm garnki... no niby chciałabym miec nowy komplet ladny itp ale garnki:(
Na następne urodziny moze patelnie...
Ja to z róży bym sie ucieszyla- glupia kiedys mowilam ze kwiatki sa glupie bo usychaja szkoda kasy i wzial chlop do serca..
A teraz mysle jakie to mile ,choc trwa chwilę

Takie rozterki nocne
Macie rozstępy ? Cos wyszło ,gdzie i jak wygląda, kremujecie dalej ?
Mi wyszly na boku lewym 3 sztuki drobne ale sa
Wszystkiego Najlepszego! :) Ja tak samo mojemu od początku mówiłam, że kwiatów nie lubię i wziął to do serca a czasami fajnie byłoby dostać haha :D
U mnie lewa strona na dole brzucha cała w rozstępach, a po prawej może ze 3-4 rozstępy. Na biodrach też są... smaruje oliwką, ale teraz to już i tak nic nie da.

Patrząc na usg pierwszego trymestru to mam dzisiaj 37+0tc :D Z miesiączki w poniedziałek :D
Mała ciśnie w dół, ale żadnych bolesnych skurczy nie mam :)
Miłej nocki moje drogie! Zobaczymy jak dzisiejsza nocka u mnie minie. Życzę nam wszystkim nocy przede wszystkim przespanej! :D
 
reklama
@Lovegirl ja też mężowi powiedziałam, że nie lubię kwiatków i nie kupuje, ale na urodziny czy jakieś inne okazje zazwyczaj się siebie pytamy co chcemy i kupujemy sobie albo książki, albo płyty, albo ciucha jakiegoś... Może zasugeruj, że garnki to raczej prezent dla waszej dwójki wspólny na np gwiazdkę...?

Mnie dzisiaj znajoma powiedziała, że brzuch mam nisko... ja tego nie zauważyłam... We wtorek idziemy na stand up i wszyscy zgodnie twierdzą, że ze śmiechu pewnie urodze... Ja tam bym chciala najbardziej w listopadzie już urodzić, nie wcześniej...

@Kredka_na_baterie muszę poczytać, bo w poniedziałek planowałam coś upiec, ale ja nie lubię jak za długo w kuchni trzeba stać. Lubię takie mało skomplikowane przepisy:)
 
Do góry