reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Dziewczyny. Jak już jesteśmy w temacie seksu. Czytałam, że w 2 trymestrze nie powinno się uprawiać seksu z zakończeniem w kobiecie, bo sperma może powodować poród przedwczesny. Jak Wy to widzicie? Może któraś zna opinię lekarza na ten temat (ja sie mojemu w poniedzialek dopytam)? Bo przyznam szczerze, że mając to na uwadze korzystamy z prezerwatyw, których oboje nie lubimy. No i przez to mam ochote na taki seks nie często.
Pierwsze slysze... Znaczy ogolnie, ze seks powoduje wyrzut oksytocyny to wiem, nawet chyba Maja o tym dzis pisala...
Z bielendy sexi mama na nogi chłodzący
Mialam go w pierwszej ciazy, polecam :)
Teraz mam jakis z efektimy, ale jeszcze nie mam potrzeby uzywania :D
 
reklama
Cześć dziewczyny!
Mieliśmy dziś wizytę, maleństwo zdrowe, waży nieco więcej niż pół kg. Wg usg tydzień starsze. Gin najpierw potwierdził, że dziewczyna ale po dalszym badaniu stwierdził, że może jednak chłopak, nie był pewny czy to siusiak czy pępowina. Więc nie znamy płci, ale wiemy że wszystko jest ok.krzywą cukrową robię na początku sierpnia.
Ogólnie jestem przerażona bo przytyłam 5kg w ciągu miesiąca. Jestem 1 kg na plusie biorąc pod uwagę wagę z przed ciąży.
Mam nadzieję, że nie będę tyła 5kg na miesiąc[emoji43]

Kupiliśmy dziś wózek i jesteśmy happy [emoji16]
 
Dziewczyny. Jak już jesteśmy w temacie seksu. Czytałam, że w 2 trymestrze nie powinno się uprawiać seksu z zakończeniem w kobiecie, bo sperma może powodować poród przedwczesny. Jak Wy to widzicie? Może któraś zna opinię lekarza na ten temat (ja sie mojemu w poniedzialek dopytam)? Bo przyznam szczerze, że mając to na uwadze korzystamy z prezerwatyw, których oboje nie lubimy. No i przez to mam ochote na taki seks nie często.
Męskie nasienie zawiera prostaglandyny, a prostaglandyny mają takie właściwości, które mogą doprowadzić do rozpoczęcia akcji porodowej. Dlatego jak jest już okolica terminu porodu to często zachęca się do aktywności seksualnej :D
 
Hej dziewczyny [emoji5] będe nadrabiać dzisiejsze wpisy [emoji6] ja miałam dzisiaj ciężki dzień, od rana na nogach i upał. Rano byłam w mieście z teściową obejrzeć troche rzeczy dla malucha no i rozejrzeć się za sukienką dla mnie. Nie będziemy długo bo raz że ja mam żałobe jeszcze, dwa że różnie mogę się czuć no ale jednak chciałabym się dobrze czuć w tym co założe. A tu widzę z moją figurą i niskim wzrostem ciężko. Znalazłam taką, super leży itd no ale co z tego jak wesele końcem sierpnia więc teraz nie kupię bo potem mogę w nią zwyczajnie nie wejść [emoji20]
No potem zajrzałam do domu ale szybciej wyszłam niż weszłam, potem cmentarz. Jeszcze dodatkowo dzisiaj nie śpię znowu od 5 także padam powoli.
_20180705_200314.JPG
 

Załączniki

  • _20180705_200314.JPG
    _20180705_200314.JPG
    48 KB · Wyświetleń: 424
reklama
Do góry