reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Dokładnie tak jak piszesz :)

U nas raczej zostanie Nikodem chociaż jak wspominałam wcześniej zdążyło mi się to imię znudzić przez te kilka lat jak moja córka miała być Nikosiem :)

A jak pogoda w Kołobrzegu?

Ładna [emoji5] już kąpiel w Bałtyku zaliczona kilka razy [emoji3] słonecznie [emoji3]

Byłam na wizycie niestety słuchałam tylko serduszka . Szkoda bo dalej nie znam płci. Wizyta za 3tyg to będzie prawie 20tydz

Ważne, że z dzidzią wszystko ok[emoji5] a jak tu widać z tym poznanie płci tez rożnie bywa [emoji2]
 
reklama
Cześć dziewczyny [emoji6]u mnie nocka ciężka 2 razy wstawałam na siku potem zasnąć ciężko i wstałam o 4;30 [emoji58]też wstajecie w nocy ? [emoji58] jadę po nowy strój kąpielowy może mi się humor poprawi [emoji6]A strój już potrzebny , na basenie ciągle zerkam czy cycki są na swoim miejscu bo już się wylewają haha[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Ja co noc wstaje minimum 2 razy na siku, a do tego prawie co noc dodatkowo do syna bo płacze.
Wyszłam z wizyty, wszystko ok[emoji4]jest siusiak[emoji12]
Super, gratulacje
 
Wyszłam z wizyty, wszystko ok[emoji4]jest siusiak[emoji12]
Gratulacje!
Ładna [emoji5] już kąpiel w Bałtyku zaliczona kilka razy [emoji3] słonecznie [emoji3]



Ważne, że z dzidzią wszystko ok[emoji5] a jak tu widać z tym poznanie płci tez rożnie bywa [emoji2]
Seeeeeeeeeeeeerio?! Ja stopy mocze w baltyku i mi cale cialo zamraza [emoji85][emoji85][emoji23][emoji23]
 
Ale mam nerwa! Czekam na paczke, znaczy wczoraj czekalam bo zawsze monitoruje i wiedzialam, ze jest w doreczeniu, wiec czekalam, a nawet jak wyszlam z domu to mama byla a dzis rano sms, ze paczka awizowana, a awizo w skrzynce nie ma! Nosz kurcze nie po to place zeby pozniej jeszcze musiec dreptac, stac w 100 km kolejce na poczcie i odbierac...

Ehhh to norma! Kochana poczta polska! Ciagle się z nimi użeram! Ja mam tak leniwego listonosza, że nawet poleconego listu nie przyniesie do domu tylko awizo zostawi, a przy oczkach nawet awiza nie zostawia.

Co do bezsennych nocy... mam to samo. Na siku się budzę dwa razy minimum, ale zasypiam moment. Gorzej jak nie mogę się ułożyć [emoji17] i plecy bolą albo brzuch. Dzisiaj np. Nie mogłam spać bo rano miałam mocz do badania oddać i się męczyłam z pełnym pęcherzem [emoji17]
 
Ale mam nerwa! Czekam na paczke, znaczy wczoraj czekalam bo zawsze monitoruje i wiedzialam, ze jest w doreczeniu, wiec czekalam, a nawet jak wyszlam z domu to mama byla a dzis rano sms, ze paczka awizowana, a awizo w skrzynce nie ma! Nosz kurcze nie po to place zeby pozniej jeszcze musiec dreptac, stac w 100 km kolejce na poczcie i odbierac...
O matko, współczuję tej wycieczki i tej kolejki. Ja czekałam w kolejce do lekarza, na siedząco i znowu zrobiło mi się słabo. Poszłam do pielęgniarki po wodę, a ona mnie od razu do zabiegowego. Glukoza ok, ciśnienie ok, puls 114 - jakiś taki wysoki. Plus taki, że mnie lekarka potem wzięła bez kolejki. A tylko po skierowania poszłam.
Wyszłam z wizyty, wszystko ok[emoji4]jest siusiak[emoji12]
Gratulacje! :)
 
Ehhh to norma! Kochana poczta polska! Ciagle się z nimi użeram! Ja mam tak leniwego listonosza, że nawet poleconego listu nie przyniesie do domu tylko awizo zostawi, a przy oczkach nawet awiza nie zostawia.

Co do bezsennych nocy... mam to samo. Na siku się budzę dwa razy minimum, ale zasypiam moment. Gorzej jak nie mogę się ułożyć [emoji17] i plecy bolą albo brzuch. Dzisiaj np. Nie mogłam spać bo rano miałam mocz do badania oddać i się męczyłam z pełnym pęcherzem [emoji17]
Ja mam listonosza wspanialego na tyle, ze jak nie ma mnie w domu to zeby awizo nie zostawiac to dzwoni do mnie i zawsze albo sie gdzies w miescie spotkamy, albo mowi ze o tej i o tej bedzie przechodzil to zajdzie.. Przesylki, ktore nie mieszcza sie do skrzynki tez zawsze przynosi mimo, ze inni listonosze zawsze zostawiaja awizo [emoji14] No ale to znajomy rodzicow i wie, ze z 3 leetnim dzieckiem ostatnie na co mam ochote to sterczec na poczcie :) za to Ci, co z paczkami jezdza to masakra! Juz ktorys raz tak zrobili!
 
Sandruś, my też byliśmy nastawieni na chłopca i tez mam sporo niebieskich rzeczy, okazało się, że będzie córeczka ale zostawiam te ciuszki, przecież dziewczynce tez można założyć niebieskie body czy pajacyk [emoji4] gorzej by było w drugą stronę bo chłopiec w sukienkach to już raczej nie bardzo [emoji3]
Dla córci miałam nawet rampersa w samochodziki i wyglądała spoko.
A syn w trochę różowych śpiochach też prezentował się fajnie.
Ani nam ani dziecku to nie przeszkadzało.
Ważne, aby dziecko było zdrowe.
 
reklama
Złożyłam reklamację mojemu że co on zmajstrowal miał być syn . A będziemy mieć córkę.
Stwierdził że nie było umowy przedwstępnej, i mówi że za 5 lat spróbujemy znowu :)

Jest zawiedziony trochę jak ja ,bo to widać ale ..nie ma możliwości zmiany ,może coś z czasem urośnie haha różnie bywa ale ogólnie się wstrzymam narazie z jakąkolwiek radością.
Na którą dzisiaj idziesz na usg?
Kochana jeszcze możesz mieć nie jednego chłopaczka :)
 
Do góry