reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Imię Jagoda wywodzi się od Jadwigi :) my na nasza Jagodke mówimy często Jaga, Jagusia, Jadzia ;) prześliczne jest też Jagna :)

Pewnie, zabierz syna! Drugiej okazji może nie być ;) chociaż na następnej wizycie to pewnie już nie dacie rady zobaczyć całego malucha na jednym ekranie i Młody raczej nie skuma co to tam jest. ;) ale i tak fajnie :)


Może się jeszcze uda mu coś podejrzeć, bo nie wiem czy nie pójdę wcześniej na usg przed urlopem, żeby nie mieć ponad 5tygodniowej przerwy między podglądaniem bąbla :dry::p To byłoby tak za około 2tygodnie ;):)
A nie wiedziałam, że Jagoda od Jadwigi. pochodzi, tu mnie masz :o naprawdę myślałam, że to po prostu od jagód, jak Kalina od rośliny, Róża od róży? :blink:
A Jagna tez śliczne. Takie staropolskie mi się kojarzy ;)
 
reklama
trzymam kciuki kochana , przeszlam takie cos i mam zdrowego synka takze trzeba byc dobrej mysli



wychowalam sie w takiej miejscowosci z taka zajebiaszcza miejscowka skromnie mowiac. pola mialam pod dostatkiem jak to sie smieje ...
wybudowalismy tam Nasz dom ktory odsprzedalismy po powrocie tu... z mysla ze i tak mam miejsce w polszy tam gdzie mieszkaja teraz Moi rodzice ...wookolo tylko las i jeden sasiad... hehe
bedziemy jezdzic tam na starosc .. z wnukami..oo takie plany haha
zobaczymy jak to bedzie



to twoje pierwsze prawda? wiec masz prawo nie czuc jeszcze, spokojnie
ja tez pozniej czulam swojego pierwszego synka takze nie masz czym sie martwic



moj maz wychowany w bloku tez na golasa...ja w domku i juz zima sobie na to pozwolic nie moglam haha:p:p:p
pamietam kiedy zostawalam u niego na noc w okresie grzewczym to edwo zylam... nocy z reguly nie przespalam tak mi bylo duszno goraco !!!! szok
a on sie smial ze mu jajca zamarzna wstajac u Mnie rano zanim to sie dobrze rozpalilo dzieki tatusiowi hahaha


szczujecie tymi ciuszkami hihih
ale nie , ja twardo czekam:) wiem ze to zakupomania dla dziecka sie jeszcze dlugoooo nie skonczy,to sie dopiero ,,zacznie haha

weronikarz mam takie miejsce gdzie tez kupie nowiutkie ciuszki po 50 p, 1f... dla bobasow .ubran zabawek do wyboru do koloru ale czekam mimo wszystko takze jeszcze tam nie zagladam i tez wiem co mi bedzie potrzebne ..tak naprawde potrzebne

napewno postawie na body i pajacyki
Drugie moje ;) mam 9 letnia corke ;)
 
Zdrowy ma 5 paluszków liczyliśmy takze kwestia wyników ale wstępnie wyniki idealne:)

Załączam zdj choć ja nic nie widzę może wy dostrzegacie wyrostki i inne bo ja nawet nie wiem czego szukać mimio że coś nie coś czytalam:)
Dzieciaczek pokazuje pięknie 5 paluszków :)
Sliczny maluszek :) ja tez jeszcze nie wiem kogo nosze pod sercem ;) ale za tydzien mam lekarza i to bedzie 17 tydzien to mam nadzieje ze mi powie jak maluszek bedzie wspolpracowal ;)
 
Ja po wizycie, lekarka powiedziala, ze dziś bez usg. Ja na to minę zawiedzona, że myślałam, że poznamy płeć. No to się usmiechnela i powiedziała, to zobaczymy. Sprzęt się nie chciał włączyć, ja znów zawiedzona, ale w końcu się udało. Dzidzius w pozycji kleczacej jak do modlitwy (później zalacze zdjęcie ), szukalysmy i szukalysmy i chłopaka nie znalazlysmy, wręcz pani doktor stwierdziła, że widzi wargi sromowe. Stwierdziła, na 99% dziewczynke. Ja jakoś boje się cieszyć i wszystkkim mowie, ze na 90 % dziewczynka. A więc będzie Michalina. Wyniki wszystkie dobre.
 
Ja po wizycie, lekarka powiedziala, ze dziś bez usg. Ja na to minę zawiedzona, że myślałam, że poznamy płeć. No to się usmiechnela i powiedziała, to zobaczymy. Sprzęt się nie chciał włączyć, ja znów zawiedzona, ale w końcu się udało. Dzidzius w pozycji kleczacej jak do modlitwy (później zalacze zdjęcie ), szukalysmy i szukalysmy i chłopaka nie znalazlysmy, wręcz pani doktor stwierdziła, że widzi wargi sromowe. Stwierdziła, na 99% dziewczynke. Ja jakoś boje się cieszyć i wszystkkim mowie, ze na 90 % dziewczynka. A więc będzie Michalina. Wyniki wszystkie dobre.
Gratulacje coreczki
 
Mi sie twarde imieJagna kojarzy z .... 'baba' cycata ze wsi hahaha wybaczcie ale widze ja tylko w takiej postaci haha

Jagodka fajne
wiele imion mi odpada np, ze wzgleduna zle skojarzenia ale to chyba kazdy tak ma:p

azamamew moze bedzie tak jak chcialas:D

grunt ze zddrowiutka rybka

dzis piekna pogoda znow...ubralam sie bardzo letnio!!! najcieniej jak sie dalo haha

milego dnia!!!
 
Ciekawe ktora z nas urodzi pierwsza u nas dzis znowu 30 stopni wczoraj zakupilam box do salonu i chustawke stwierdzilam ze bede kupowac kiedy znajde cos w przystepnej cenie

Wozek tez juz znalazlam 3 w jednym przy synu mialam tez firmy bugaboo
 
Sliczny maluszek :) ja tez jeszcze nie wiem kogo nosze pod sercem ;) ale za tydzien mam lekarza i to bedzie 17 tydzien to mam nadzieje ze mi powie jak maluszek bedzie wspolpracowal ;)

Tez na to czekam ;) może się uda mi dzisiaj dowiedzieć kto... :o:D

Ja po wizycie, lekarka powiedziala, ze dziś bez usg. Ja na to minę zawiedzona, że myślałam, że poznamy płeć. No to się usmiechnela i powiedziała, to zobaczymy. Sprzęt się nie chciał włączyć, ja znów zawiedzona, ale w końcu się udało. Dzidzius w pozycji kleczacej jak do modlitwy (później zalacze zdjęcie ), szukalysmy i szukalysmy i chłopaka nie znalazlysmy, wręcz pani doktor stwierdziła, że widzi wargi sromowe. Stwierdziła, na 99% dziewczynke. Ja jakoś boje się cieszyć i wszystkkim mowie, ze na 90 % dziewczynka. A więc będzie Michalina. Wyniki wszystkie dobre.

Miła ta pani ginekolog :tak: Są jeszcze tacy lekarze na świecie, super ;-) ;)
No i gratuluję Michasi!!! Marzenia się spełniają :rofl2::D:laugh2:

Mi sie twarde imieJagna kojarzy z .... 'baba' cycata ze wsi hahaha wybaczcie ale widze ja tylko w takiej postaci haha

Jagodka fajne
wiele imion mi odpada np, ze wzgleduna zle skojarzenia ale to chyba kazdy tak ma:p

azamamew moze bedzie tak jak chcialas:D

grunt ze zddrowiutka rybka

dzis piekna pogoda znow...ubralam sie bardzo letnio!!! najcieniej jak sie dalo haha

milego dnia!!!

Z imionami to będzie się działo na forum, bo każdej będzie się podobać co innego, a innej źle kojarzyć czy nie podobać...:szok: :p Mi znowu Jagna (Jagienka) kojarzy się z postacią z Krzyżaków, taka młoda, smukła, urodziwa dziewczyna o czerwonych ustach i niebieskich oczach, zdrowa i silna :D
Ja mam na sobie jak wczoraj tylko sukienkę. No i bieliznę :laugh2: żeby nie było :rofl2::-D
Aha, i buty8-)

Ciekawe ktora z nas urodzi pierwsza u nas dzis znowu 30 stopni wczoraj zakupilam box do salonu i chustawke stwierdzilam ze bede kupowac kiedy znajde cos w przystepnej cenie

Wozek tez juz znalazlam 3 w jednym przy synu mialam tez firmy bugaboo

Masz już wózek? Czy w sensie, że z firmy bugaboo i jesteś zdecydowana?
A z tym, która urodzi pierwsza to niewiadomo do końca :-p Na terminy porodu nie ma co patrzeć, bo dzieci mają własne terminy :D Niemniej ja wolę urodzić przed terminem niż po, i mam nadzieję, że sytuacja mi się powtórzy jak z 1.ciąży ;)
 
reklama
Tez na to czekam ;) może się uda mi dzisiaj dowiedzieć kto... :o:D



Miła ta pani ginekolog :tak: Są jeszcze tacy lekarze na świecie, super ;-) ;)
No i gratuluję Michasi!!! Marzenia się spełniają :rofl2::D:laugh2:



Z imionami to będzie się działo na forum, bo każdej będzie się podobać co innego, a innej źle kojarzyć czy nie podobać...:szok: [emoji14] Mi znowu Jagna (Jagienka) kojarzy się z postacią z Krzyżaków, taka młoda, smukła, urodziwa dziewczyna o czerwonych ustach i niebieskich oczach, zdrowa i silna :D
Ja mam na sobie jak wczoraj tylko sukienkę. No i bieliznę :laugh2: żeby nie było :rofl2::-D
Aha, i buty8-)



Masz już wózek? Czy w sensie, że z firmy bugaboo i jesteś zdecydowana?
A z tym, która urodzi pierwsza to niewiadomo do końca :-p Na terminy porodu nie ma co patrzeć, bo dzieci mają własne terminy :D Niemniej ja wolę urodzić przed terminem niż po, i mam nadzieję, że sytuacja mi się powtórzy jak z 1.ciąży ;)
Znalazlam ale jeszcze niekupilam i tylko ta firma mnie interesuje bo jest wygodny zajmuje malo miejsca w aucie moj syn uzywal go do 4 roku zycia spacerowka mozna ustawic na 3 rozne pozycje

A ja corke urodzilam rowno co do dnia terminu a syn 10 dni przed ciekawe jak bedzie teraz
 
Do góry