reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Ja ostatnio też zabiegana, praktycznie cały dzień jestem z córką na dworze, wpadam tylko by robić jedzenie i jeść i z powrotem. W domu bym z nią nie wytrzymała. W poniedziałek pierwsze prenatalne i się stresuje. Myślę, że to niemożliwe by było widać już płeć, ale jakoś chodzi mi to po głowie. Na pierwszych prenatalnych mój gin w poprzedniej ciąży widział na 80 %, ale nam nie powiedział.
W pierwszej ciąży już na pierwszych prenatalnych dowiedziałam się, że będą mieć córkę [emoji3] wszystko zależy od ułożenia maluszka.
 
W pierwszej ciąży już na pierwszych prenatalnych dowiedziałam się, że będą mieć córkę [emoji3] wszystko zależy od ułożenia maluszka.
Chciałabym to usłyszeć w poniedziałek :) Cały czas o tym myślę, ja mam termin na 4 listopada a 24 będzie rok jak mojemu bratu urodził się martwy syn :( Miał być pierwszy wnuk, ciężko jest mojemu bratu i bratowej się z nami teraz spotykać, mnie też ciężko. Jak myślę o przyszłych Świętach Bożego Narodzenia, jeśli będzie syn, oni rok po śmierci dziecka a ja z małym synem, eh zdrowie to priorytet ale chciałabym żeby to była jednak dziewczynka. Jeszcze te wszystkie rzeczy mam dla dziewczynki i w ogóle nie widzę się w roli mamy synka.
 
Ostatnia edycja:
@Sasanka14 a ja Twój suwaczek właśnie widzę! :D jak felefon poziomo ustawię to jest ;) @Asis7 Twojego nie ma, o ile wklejałaś do sygnatury.

Ja się wizytuję w poniedziałek po pracy, więc już też niedługo. Dziś kończę 10 tygodni wg OM i mam nadzieję, że już dostanę skierowanie na to usg pierwsze :)
Serio? Hi hi. Kiedyś próbowałam go dodać ale byłam pewna że nie działa ;)
 
Witajcie:) Mam koleżanki do was takie pytanie nie wiem czy głupie czy mądre bo to moja pierwsza ciąża i jestem zielona w tych badaniach jakie się przechodzi w ciąży. A pytanie brzmi czy te badania prenatalne są obowiązkowe tzn czy muszę je robić czy jak nie zrobię to będzie to jakiś wielki błąd?:oo2:
 
reklama
Chciałabym to usłyszeć w poniedziałek :) Cały czas o tym myślę, ja mam termin na 4 listopada a 24 będzie rok jak mojemu bratu urodził się martwy syn :( Miał być pierwszy wnuk, ciężko jest mojemu bratu i bratowej się z nami teraz spotykać, mnie też ciężko. Jak myślę o przyszłych Świętach Bożego Narodzenia, jeśli będzie syn, oni rok po śmierci dziecka a ja z małym synem, eh zdrowie to priorytet ale chciałabym żeby to była jednak dziewczynka. Jeszcze te wszystkie rzeczy mam dla dziewczynki i w ogóle nie widzę się w roli mamy synka.
Niestety są rzeczy niezależne od nas [emoji45] i właśnie na te nie masz wpływu.
Sama powtarzam, że nie najważniejsza jest płeć tylko żeby dziecko było zdrowe, ale w głębi serca marzę o drugiej córce [emoji16]
 
Do góry