reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
miałam już usg i pakiet badań z krwi i moczu. a Ty?
Też. Wszystko ok. Niepokoją mnie tylko bakterie w moczu, ale lekarz prowadzący powiedział, że zazwyczaj tak jest jak się robi badania w miejscu gdzie nie ma laboratorium... nie wiem co o tym myśleć ;(
Kolejne usg mam 28 kwietnia ;)
 
Karolina
Stresuję się bo to chyba normalne:) Ciężko mi na lajcie do tych badań podejść.. ale to nie jest tak, ze myślę o tym całymi dniami, paznokcie obgryzam i nie mogę się skupić. :D Po prostu mam to z tyłu głowy i już. Ale w pracy czas leci, po pracy wiadomo, a to obiad, a to z Młodym gdzieś jechać, pranie, prasowanie i takie tam, głowa ma zajęcie :laugh2:
Ja na wygibasy z mężem nie mam wielkiej ochoty :wink: Ale jak mnie skusi to nie narzekam :p Tylk on trochę się boi i rzadziej mnie zaczepia... cóz, jakoś musi dać radę z mniejszą cyklicznością ..przynajmniej na razie. Liczę, że II trymestr będzie ciekawszy :happy:


Dita_333 te siniaki pojawiają się po nocy, wiec nie kontroluję tego drapania, ale z tego co lekarz mówił to może być jakis problem z krzepnięciem krwi i dlatego ta cała lista badan.

Daj znać co ci wyszło w wynikach. Bardzo jestem ciekawa :)

19.04 kontrolne USG i znów mam stracha i wgl :(

Będzie dobrze. Wierze, że jest wszystko w porządku.

Hej :) witam wszystkie listopadowe Mamusie :) ja mam termin 5/12 listopada :)

Dopisać cię do tabelki na 1str.?

Też. Wszystko ok. Niepokoją mnie tylko bakterie w moczu, ale lekarz prowadzący powiedział, że zazwyczaj tak jest jak się robi badania w miejscu gdzie nie ma laboratorium... nie wiem co o tym myśleć ;(
Kolejne usg mam 28 kwietnia ;)

A ile miałaś tych bakterii w moczu?
Mój ginekolog tez jak jest niedużo to się nie przejmuje nimi. I z reguły na następnym badaniu jest mniej albo wcale. Chyba, ze bardzo dużo by ich było..


Mama Zuzi i Antosia
Co takiego niemądrego napisałam, że tak oceniłaś mój post??? :confused::baffled:
 
Też. Wszystko ok. Niepokoją mnie tylko bakterie w moczu, ale lekarz prowadzący powiedział, że zazwyczaj tak jest jak się robi badania w miejscu gdzie nie ma laboratorium... nie wiem co o tym myśleć ;(
Kolejne usg mam 28 kwietnia ;)

zaufaj lekarzowi u mnie też się pojawialy w 1 ciąży, jezeli są w nieduzej ilosci to pewnie tylko zanieczyszczona próbka. ja w srodę mam wizytę i pewnie też usg :) na badanie usg geetyczne będę zapisywać się na poczatku maja
 
zaufaj lekarzowi u mnie też się pojawialy w 1 ciąży, jezeli są w nieduzej ilosci to pewnie tylko zanieczyszczona próbka. ja w srodę mam wizytę i pewnie też usg :) na badanie usg geetyczne będę zapisywać się na poczatku maja
ja mam genetyczne 9 maja. Słyszałam, że dr Świetlicki jest dobrym specjalistą. Do niego się zapisałam. A Ty masz kogoś konkretnego na oku w Medicover?
 
ja mam genetyczne 9 maja. Słyszałam, że dr Świetlicki jest dobrym specjalistą. Do niego się zapisałam. A Ty masz kogoś konkretnego na oku w Medicover?
ja w 1 ciąży chodziłam do dr Krasoń na te usg do szpitala i teraz też się chyba do niej zapiszę. Mam nadzieje, ze na sobote będa terminy, bo chcialabym na 12.
w necie ma rozne opinie, ale u nas fajnie wszystko pokazywała i opowiadała podczas usg. Robi echo serca plodu i wg mnie jest dobrym specjalista
 
Ostatnia edycja:
Swoją drogą to dzisiaj jakiś wyrzut mdłości mam :( Jest mega niedobrze, aż się pocę i słabo się robi. No masakra, myślałam, że będzie lepiej a nie gorzej :(:sorry2:
 
reklama
zaufaj lekarzowi u mnie też się pojawialy w 1 ciąży, jezeli są w nieduzej ilosci to pewnie tylko zanieczyszczona próbka. ja w srodę mam wizytę i pewnie też usg :) na badanie usg geetyczne będę zapisywać się na poczatku maja

Ufam, ufam... Ale jednak mam to z tylu głowy:p
Wynik wg nie jest znacznie ponad normę bo wynosi 700. Powtórzę badanie w szpitalu, gdzie na miejscu jest laboratorium. Może rzeczywiście coś w tym jest, że próbki są transportowane i to często po czasie stąd taki wynik.
 
Do góry