reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Ufam, ufam... Ale jednak mam to z tylu głowy:p
Wynik wg nie jest znacznie ponad normę bo wynosi 700. Powtórzę badanie w szpitalu, gdzie na miejscu jest laboratorium. Może rzeczywiście coś w tym jest, że próbki są transportowane i to często po czasie stąd taki wynik.

Pewnie będziesz powtarzać po następnej wizycie. Ja badałam mocz i mofrologię często w 1 ciąży :)
 
reklama
Swoją drogą to dzisiaj jakiś wyrzut mdłości mam :( Jest mega niedobrze, aż się pocę i słabo się robi. No masakra, myślałam, że będzie lepiej a nie gorzej :(:sorry2:
No ja mam tak samo :/ dzisiaj to masakra ! Mialam sie zdrzemnac z mlodym ale przypomnialam sobie ze umowiona do fryzjera bylam, wiec nie pospalam :/
 
Swoją drogą to dzisiaj jakiś wyrzut mdłości mam :( Jest mega niedobrze, aż się pocę i słabo się robi. No masakra, myślałam, że będzie lepiej a nie gorzej :(:sorry2:
No to dziś chyba taki dzień [emoji20] ja wymiotuje codziennie ale rzadko rano a dziś w pracy od samego rana.. i też mi słabo cały dzień.
Kurcze myślałam że powoli będzie to mijać. Za półtora tygodnia lecimy do Polski, nie uśmiecha mi się wcale ta podróż z takim samopoczuciem jak teraz [emoji20]
 
a dziewczyny co ile macie wizyty u ginekologów?
Ja dziś zaczęłam 8 tydzień ciekawa jestem czy już jest serduszko maluszka bo jak byłam w tyg to jeszcze nie było nie mogę się doczekać mam nadzieje że wszystko jest dobrze na szczeście do wizyty zostało już nie wiele a dokładnie 9 dni :)
 
Ufam, ufam... Ale jednak mam to z tylu głowy:p
Wynik wg nie jest znacznie ponad normę bo wynosi 700. Powtórzę badanie w szpitalu, gdzie na miejscu jest laboratorium. Może rzeczywiście coś w tym jest, że próbki są transportowane i to często po czasie stąd taki wynik.

Dziewczyny musimy pamiętać o podmyciu tuż przed oddaniem próbki moczu. To jest konieczne, a niestety nie każdy o tym informuje. Albo podmyć ( co jest łatwiejsze w domowych warunkach), albo chusteczki dezynfekujące do miejsc intymnych. Bo brak podmycia w większości przypadków zaburza wynik.
Próbkę moczu pobieramy ze środkowego strumienia.
 
a dziewczyny co ile macie wizyty u ginekologów?
Ja dziś zaczęłam 8 tydzień ciekawa jestem czy już jest serduszko maluszka bo jak byłam w tyg to jeszcze nie było nie mogę się doczekać mam nadzieje że wszystko jest dobrze na szczeście do wizyty zostało już nie wiele a dokładnie 9 dni :)
Ja mialam po wizycie z serduszkiem kolejna po 3 tyg, teraz wyznaczyl na za 4 tyg i pewnie do okolo 32 bede chodzila co 4, potem co 2. Tak mialam w pierwszej ciazy :)
 
reklama
Do góry