reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Na pierwszej stronie :)Super wiesci! [emoji7]

4c3tskjoa7ptmvui.png

Ale to chyba nie wszyscy są, mnie nie ma :D
 
reklama
Całą pierwszą ciąże lekarz prowadził mi prywatnie. Jak policzyłam to wyszło tak ok. 2500 zł na same wizyty i badania. Nie żałuję tych wydanych pieniędzy.
Teraz będę już chodziła na NFZ.
Jest tu jakaś Mamusia z Łodzi? [emoji3]

Napisane na RNE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja chyba jednak będę mamusia październikowa ... właśnie się dowiedziałam ze nosze bliźniaki wiec raczej urodzę wcześniej :) nie mogę wyjść z szoku, z jednej strony radość ale teraz strach x2

Ojejjj fajnie, tzn tak myślę sobie, żę dwa za jednym zamachem, ubaw będziecie mieli, sporo pracy, ale pewnie chwile niesamowite ;-)
 
Witam :)
Można się jeszcze zapisać do grupy ? Jestem nowa na forum, przyznam się szczerze że jeszcze nie wszystko ogarniam. Wczoraj zrobiłam test i wyszły dwie grube kreski :) Pierwszą wizytę u ginekologa mam 05.04.2018 i nie wiem czy mam brać jakiś badania ze sobą ? Dodam że to będzie mój pierwszy dzidziuś :)
A robilas juz jakies badania? Jesli tak, to mozesz zabrac ze soba, a jesli nie to lekarz dopieri skierowanie wypisze :) Gratulacje!

4c3tskjoa7ptmvui.png
 
Witam :)
Można się jeszcze zapisać do grupy ? Jestem nowa na forum, przyznam się szczerze że jeszcze nie wszystko ogarniam. Wczoraj zrobiłam test i wyszły dwie grube kreski :) Pierwszą wizytę u ginekologa mam 05.04.2018 i nie wiem czy mam brać jakiś badania ze sobą ? Dodam że to będzie mój pierwszy dzidziuś :)
też mam 5 wizytę, nie mówiła, żeby coś brać - zleci Ci pewnie na miejscu ;-)

Gratulację :)
 
.... Nadrobilam! :D

Gratuluje udanych wizyt i tych blizniakow

Ja 5.04 usg ;)
Swieta tez odpuszczam bo ciezko mi funkcjonowac. Dzisiaj mloda znowu ze mna w domy bo zaspalam do przedszkola :baffled:
A co do imion córcia chce Bartka, mąż Eryka a dla dziewczynki pustka w glowie. Jak mi chłop zacznie znowu wyjeżdżać z jakimiś Olimpiami to go spakuje i odeśle skąd przyszedł
 
Ja byłam ostatnio u prywatnego 150 zl wizyta, 150 zł luteina i duphaston. Oczywiście na dokładkę cała lista badań do zrobienia. Powiedział, że prywatni nie mogą dac skierowania na nfz. ://///

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

No dokładnie, gdziekolwiek nie pojdzie się prwatnie, to prywatnie też badania i leki. Także kiszka.
Ja prywatnie chodzić nie będę, jak będę miała okazję zrobić USG prywatnie, to zrobię, a tak - nz NFZ, jedynie pierwsza iwzyta prywatnie.
 
reklama
Wszystko dobrze serducho bije , według usg 7t6 d a według om 8t 4 dzien :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Gratuluję:)

Dzieciaki dwujajowe dwu kosmowkowe i dwuoowodniowe wiec najbezpieczniejsza opcja. Przy inseminacji miałam jeden duży pęcherzyk i drugi mniejszy... musiały oba pęknąć i się zapłodnić. Drugie pewnie młodsze ze dwa dni. No szok!!! Na razie zarodków nie widać.

WOW! Czyli może być chłopak i dziewczynka :):laugh2: Ale musisz być w szoku, taka wiadomość! Super!:rofl: Gratuluję!

Witam :)
Można się jeszcze zapisać do grupy ? Jestem nowa na forum, przyznam się szczerze że jeszcze nie wszystko ogarniam. Wczoraj zrobiłam test i wyszły dwie grube kreski :) Pierwszą wizytę u ginekologa mam 05.04.2018 i nie wiem czy mam brać jakiś badania ze sobą ? Dodam że to będzie mój pierwszy dzidziuś :)

Podaj proszę swoje imię, wiek i datę porodu to cię dopiszę do tabelki na 1str. ;)

Ale to chyba nie wszyscy są, mnie nie ma :D

Nie ma tych dziewczyn co nie podały terminu porodu ;) Prosiłam o podanie danych: imię, wiek i termin porodu do tabelki, ale chyba przeoczyłaś :rolleyes2:
Prosiłam tez inne dziewczyny, których nie ma w tabelce, może jeszcze napiszą :D
 
Do góry