reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2018

W styczniu za komplet badan (byłam prywatnie w ciąży) zapłaciłam ponad 200 zł.
A dzisiaj wbiłam się do tego gina na NFZ. Na następną wizytę część badan już będzie z głowy.

Netka, mamy ten sam termin porodu:) a kiedy miałaś om? Bo jutro mam wizytę i zastanawiam się czy jest szansa na serduszko :))
 
reklama
Netka, mamy ten sam termin porodu:) a kiedy miałaś om? Bo jutro mam wizytę i zastanawiam się czy jest szansa na serduszko :))

6 grudnia ;)
A tak poważnie to nie miałam. Między końcem stycznia a 12 lutego poroniłam. 4 marca miałam owulację. Miałam kłucie, sprawdziłam też testem owulacyjnym.
To byłam owulacja przed pierwszym okresem, który miałam dostać po poronieniu. ;)

Szanse na serduszko masz. Jednak dosyć mała. Tak czy inaczej trzymam mocno kciuki. :-) :)
 
Kurcze mam dziś lekkie plamienie i nie wiem co robić, dzwonic do szpitala czy nie panikowac. W dodatku moja polozna jest teraz na urlopie. Wczoraj byłam na USG i było wszytko w porządku. Dodam, że akurat teraz miałabym miesiaczke. Czy to może być powodem plamienia?
Tez tak miałam, plamiłam 6 dni przyczym zaczęło się od plamienia krwią. Byłam w tym czasie 2 razy u lekarza i żaden nic nie widział, dzidziuś ma się świetnie. Dostałam duphaston mimo że progesteron mam w normie, nie wzięłam go i przeszło razem z terminem miesiączki. Jednak dla własnego spokoju lepiej umówić się na wizytę.
 
Czy jest już gdzieś tabelka uzupełniona z imionami i datami porodu :)?
Na pierwszej stronie :)
Wszystko dobrze serducho bije , według usg 7t6 d a według om 8t 4 dzien :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Super wiesci! [emoji7]

4c3tskjoa7ptmvui.png
 
reklama
Ja chyba jednak będę mamusia październikowa ... właśnie się dowiedziałam ze nosze bliźniaki wiec raczej urodzę wcześniej :) nie mogę wyjść z szoku, z jednej strony radość ale teraz strach x2
Oooo no proszę gratulacje

Szczęśliwa Mama [emoji176][emoji176]od 5 lat [emoji173][emoji173][emoji173]
 
Do góry