reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Hej,
byłam na 1 usg termin na 21.11 wstępnie.
Powiedzcie mi czy usg GS 0,70 cm, YS- 0,15 cm .
Na 5 tydzień i 2 dni to wszystko ok ?
 
Ja tez bylam ostatnio z mloda, twardo siedziala i miala misje trzymania torebki mamie ;) i jeszcze zarobila kolorowanke od przemiłych pan z labo za to ze mama dzielna byla ;)

Az mi sie przypomnialo jak bylam z mlodym na szczepieniu i pamietal, ze poprzednim razem dostal dyplom dzielnego pacjenta i domagal sie kolejnego [emoji23] Podszedl do szafki, w ktorej byly te dyplomy i powiedzial, ze chce nagrode [emoji23]



4c3tskjoa7ptmvui.png
 
Dziewczyny,
Czy tylko ja tak mam, ze latam co paredziesiat minut do lazienki sprawdzac czy nie ma krwawienia? Moj maz patrzy na mnie jak na wariatke, ale mam teraz duzo wydzieliny i co chwile mi sie wydaje, ze cos sie moglo stac :/
Eh Zaczytanie i pomaga i wzmaga stres. Tez parte na papier jak jestem w toalecie ale nie biegam co chwila do toalety co poczuje (mokro) bo teraz to jest caly czas tak oO
Wkładki czesto wymieniam i wlasnie musze kupic znow lol
Nie jestes sama:)

Łojeju, ale nowych twarzy!! A tylko cztery dni mnie nie było :) :D
Wszystkie dziewczyny, których nie ma w tabelce postaram się uzupełnić zaraz. Ale trochę to potrwa bo widzę, że kupa stron czytania mnie czeka :szok:
Doczytałam tylko, że Zocha ma dzisiaj wizytę wiec mocno trzymam kciuki!
I coś o fb? przenosicie się na fejsa?
Ja nie zamierzam:) Mi taka opcja pisania jak tu bardzo odpowiada...Najwyżej sama ze soba bede pisać:)

Urlop się super udał, zresetowałam się, dzisiaj depresja, bo do pracy trzeba było..Ale najgorsze, że zaczęłam kaszleć :errr::unsure: Chyba po sobotnich lodach :baffled: Spróbuję syropu z cebuli. Jak nie przejdzie to do lekarza...O żesz ja...:shocked2:

Super ze wypoczelas:):) i mili Cie widziec spowrotem:):)

Urszula
Kciuki za betę, pewnie będzie piękna :tak:

Co do wagi to nie mam w domu..Stara się zepsuła, a nowej nie kupiłam..Może kupię, choć nie wiem czy chce widzieć jak przybieram na wadze :rolleyes: Może lepiej w nieświadomości żyć?
Ale dziewczyny... jak ja wieczorem wyglądam!!!! :o Brzuch mam jak w piątym m-cu albo szóstym poprzedniej ciąży! Masakra przez duże M!:sorry2: Załamać się idzie :baffled: Rano wyglądam w miarę normalnie...ale od po południa się zaczyna wydymanie... W takim tempie to ja na piąty miesiąc namiot będę nosić :rolleyes2: Gdzie w 1.ciąży nie kupiłam ani jednej ciążowej bluzki i sukienki. Wystarczyła zwykła S-ka odcinana pod biustem.
Myślę, że to woda mi się zbiera plus fakt, że kiedyś codziennie albo i dwa razy latałam do WC na 2. :-D A teraz tak co drugi dzień... Więc efekt jest o_O:oops:

Mam to samo chodz widze z rana na dole uwwypuklenie po wciagnieciu brzucha ..normalnie nie mam problemu z trafieniem no ale teraz prawdopodobnie przez hormony w toalecie z nr.2 jestem gosciem:/
A Wy tez takie spiace jestescie? Spalam 10 godz w nocy, z przerwami na wc oczywiscie ;) odwiozlam corke do przedszkola i zasnelam na kanapie na kolejne 2 godziny ;)
Ja spur 6 max 7 h w nocy..I czasem mam takie dni bardziej spiace!!

Plomyk mi znajomi radzili jesc smieciowe jedzenie to zaraz przytyje no ale na celulicie mi nie zalezalo:p

I wlasnie o tym wiecznym zrzucaniu po ciazy pisałam hihi zycie zyciem..dzis wszystko nam sie wydaje latwe..a co ..tam .. Da sie rade..dojdzie bobas...i ..zaczynaja sie schody

Azamae (nie pamiętam nicks buu) ..ja chciałabym chociazby z biezni korzystać bass orbitreka i rozciąganie ale chodakowska badz inna polska laska z YouTube miala ćwiczenia dla kobiet w ciazy. Cos by sie znalazlo na necie
 
Ostatnia edycja:
A jak wasze pociechy rodziły się w terminie ja corke równo 40 tyg a syn 10 dni wcześniej

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej,
byłam na 1 usg termin na 21.11 wstępnie.
Powiedzcie mi czy usg GS 0,70 cm, YS- 0,15 cm .
Na 5 tydzień i 2 dni to wszystko ok ?

Aż tak to się nie znam :o Wydaje mi się, ze jak lekarz mówi, że jest ok to jest ok i nie ma co sprawdzać w necie :rolleyes:

Az mi sie przypomnialo jak bylam z mlodym na szczepieniu i pamietal, ze poprzednim razem dostal dyplom dzielnego pacjenta i domagal sie kolejnego [emoji23] Podszedl do szafki, w ktorej byly te dyplomy i powiedzial, ze chce nagrode [emoji23]

Sprytny chłopak ;) Trzeba było mu w domu wydrukować na drukarce i dać :laugh2:

I wlasnie o tym wiecznym zrzucaniu po ciazy pisałam hihi zycie zyciem..dzis wszystko nam sie wydaje latwe..a co ..tam .. Da sie rade..dojdzie bobas...i ..zaczynaja sie schody

Azamae (nie pamiętam nicks buu) ..ja chciałabym chociazby z biezni korzystać bass orbitreka i rozciąganie ale chodakowska badz inna polska laska z YouTube miala ćwiczenia dla kobiet w ciazy. Cos by sie znalazlo na necie

Tak, tak, życie pisze własne scenariusze :errr: Ale ja liczę, że po porodzie - niewyspane noce, jedzenie kiedy będę mieć czas (czyli rzadko :laugh2:), spacery i zabawa w między czasie ze starszym sprawi, że waga jakoś poleci. SAMA :D Później ewentualnie jakieś ćwiczenia na jedrność, żeby być sexy mama :p8-)
A jak będzie tak będzie... Głową muru nie przebiję :tak:

A jak wasze pociechy rodziły się w terminie ja corke równo 40 tyg a syn 10 dni wcześniej

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja rodziłam trzy tygodnie przed terminem. Mega zdziwiona :laugh2:
 
Do góry