reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Hej Marta87 :) czy poprawnie wnoszę po nicku ze jesteśmy z tego samego rocznika?

No jakoś tak ta beta urosła, nie miałam powronania czy dużo czy mało, ale z tego co wiem najważniejsze czy rośnie a nie ile jest. I to w zasadzie jedyny objaw bo piersi jakoś już mniej dokuczają, zero nudności, aż się boje czy na pewno wszystko ok. Jak Ty się czujesz? Bo widzę, ze wiele dziewczyn mdli.
 
reklama
Hej wszystkim, melduje się z terminem 25/11 ale według wyliczeń kalkulatora internetowego. Na razie 3 bety - ostatnia 2 400, tydzień 4 i 5 dni. Usg w czwartek, mam nadzieje na serduszko:) ciąża pierwsza i cała jestem w emocjach.

Na razie mam mega problemy ze spaniem... wiem ze to dziwne, ale ciagle się budzę w nocy, nie mogę zasnąć, kręcę się jak głupia. A miałam nadzieje na spansko na całego w pierwszym trymestrze;)
Wydaje mi sie ze to za wcześnie bedzie na serduszko jednak ;)
 
Dziewczyny, czy ktoś jest ze Śląska :)?

U mnie beta prawie 1300, wizytę mam dopiero na 5 kwietnia, cięzko u mnie w mieście o normalnego ginekologa, w pierwszej ciąży była masakra.

Ma ktoś problemy tarczycowe ?
 
Hej Marta87 :) czy poprawnie wnoszę po nicku ze jesteśmy z tego samego rocznika?

No jakoś tak ta beta urosła, nie miałam powronania czy dużo czy mało, ale z tego co wiem najważniejsze czy rośnie a nie ile jest. I to w zasadzie jedyny objaw bo piersi jakoś już mniej dokuczają, zero nudności, aż się boje czy na pewno wszystko ok. Jak Ty się czujesz? Bo widzę, ze wiele dziewczyn mdli.
Mnie nic nie dolega . Narazie :p
 
Hej Marta87 :) czy poprawnie wnoszę po nicku ze jesteśmy z tego samego rocznika?

No jakoś tak ta beta urosła, nie miałam powronania czy dużo czy mało, ale z tego co wiem najważniejsze czy rośnie a nie ile jest. I to w zasadzie jedyny objaw bo piersi jakoś już mniej dokuczają, zero nudności, aż się boje czy na pewno wszystko ok. Jak Ty się czujesz? Bo widzę, ze wiele dziewczyn mdli.

Tak, rocznik 87;) tez słyszałam, ze najważniejsze przyrosty, a u mnie są wg kalkulatora są 221% wiec dobre;) co do dolegliwości to trochę czuje piersi i od dwóch dni mdli mnie po jedzeniu, ale potem przechodzi. Ja mam wizytę za tydzień w pt i tez liczę, ze coś zobaczę ;) podobno tutaj beta ma znaczenie , no i dobry sprzęt ;)


yuud9jcg4ppvx442.png
 
reklama
Dziewczyny, czy ktoś jest ze Śląska :)?

U mnie beta prawie 1300, wizytę mam dopiero na 5 kwietnia, cięzko u mnie w mieście o normalnego ginekologa, w pierwszej ciąży była masakra.

Ma ktoś problemy tarczycowe ?
Ja mam niedoczynność tarczycy.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry