reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Hej :) ja niestety jestem chora byłam dziś u lekarza i jestem na zwolnieniu mam jakieś zapalenie gardła migdałki powiekszone i jeszcze węzły na szyi i nad obojczykiem . Więc tydzień w domu mnie czeka
 
A my dalej kichamy. Dziewczyny a przypomnijcie mi czy jest obowiązek by przychodziła do mnie położna po porodzie, bo zapomniałam jak to było?
Dobra znalazłam na necie. Jest. Teraz nie wiem jak to zrobić. Tutaj przeprowadziłam się pół roku temu do lekarza ogólnego nie jestem tu zapisana. Tylko chodziłam do ginekologa tu, pójdę do niej tylko raz, bo jest kiepska, ale nie będę czekać bez żadnej wiedzy do 3 kwietnia, a poza tym muszę być opiekę przed 10tc do becikowego, a 3 kwietnia to będzie rozpoczęty 10 tc.
 
Ostatnia edycja:
Jaka reakcja na dwie kreski na teście? :)

Przepraszam że zadaje takie banalne pytania ale najzwyczajniej w świecie nie wiem☺️ Mówisz że będę słyszeć serduszko ale jak? Bo chciałabym żeby mój mąż chodził że mną na wizyty i też usłyszał bicie serduszka. Bo mam wrażenie że do niego to nie dotarło jeszcze i w sumie to się na niego złoszczę ☺️ no ale jak to się odbywa, bo jeśli będę miała to usg dopochwowe to nie chciałabym aby mąż był a czy bicie serca słyszę przez jakiś inny aparat?
Reakcja na dwie kreski była taka że byłam przekonana że nic nie będzie bo owu mi się przesunela i brzuch bolał mnie jak na okres, ale wiadomo-nadzieja zawsze jest. Zrobiłam rano podczas zbierania się do pracy. Patrzę a tu zaznacza się jedna kreska... Od razu załamana i łezka mi poleciała a za dwie minuty patrzę a tam druga, taki bladzioch. Wtedy to już się całkiem popłakałam i pobiegła do męża który spał, prawie włożyłam mu ten test między oczy ale oczywiście myślę sobie jak ja ledwo wiszę ta kreskę to on na pewno jej nie zobaczy. Ale zobaczył i wtedy wielka radość. Cały dzień w pracy banan na twarzy
 
Żaneta
Zdrowia! Przynajmniej sobie odpoczniesz i wykurujesz się :)

Milena
Gratuluje ujrzenia pęcherzyka ciążowego :)

Ania
Do 3.04 kupa czasu.. tez bym nie wytrzymała ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Przepraszam że zadaje takie banalne pytania ale najzwyczajniej w świecie nie wiem☺️ Mówisz że będę słyszeć serduszko ale jak? Bo chciałabym żeby mój mąż chodził że mną na wizyty i też usłyszał bicie serduszka. Bo mam wrażenie że do niego to nie dotarło jeszcze i w sumie to się na niego złoszczę ☺️ no ale jak to się odbywa, bo jeśli będę miała to usg dopochwowe to nie chciałabym aby mąż był a czy bicie serca słyszę przez jakiś inny aparat?
Reakcja na dwie kreski była taka że byłam przekonana że nic nie będzie bo owu mi się przesunela i brzuch bolał mnie jak na okres, ale wiadomo-nadzieja zawsze jest. Zrobiłam rano podczas zbierania się do pracy. Patrzę a tu zaznacza się jedna kreska... Od razu załamana i łezka mi poleciała a za dwie minuty patrzę a tam druga, taki bladzioch. Wtedy to już się całkiem popłakałam i pobiegła do męża który spał, prawie włożyłam mu ten test między oczy ale oczywiście myślę sobie jak ja ledwo wiszę ta kreskę to on na pewno jej nie zobaczy. Ale zobaczył i wtedy wielka radość. Cały dzień w pracy banan na twarzy



Serduszko słychać podczas badania USG ;)
Zawsze można nagrać i pokazać przyszłemu tatusiowi w domu jeżeli czułabyś się niekomfortowo ;)
Ja z kolei zrobiłam test o 16:00 jak wracałam od mamy bo jakoś tak mnie naszło, okres mi się spozniał. Zrobiłam i dwie grube krechy, zaraz leciałam po drugi i to samo ;) na następny dzień badanie krwi i już ponad 2600 wyszło: )
 
Do góry