reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Karusiowa07
Co tam na wizycie było? Jak przebiegła i co się dowiedziałaś? Pozdrawiam ☺️



Potwierdził wczesną ciążę (6 tydzień)
Zrobił USG , na którym było widać moją mała czarną plamkę ;)
Na bicie serca było jeszcze za wcześnie.
Skierował na badania i kazał brać kwas foliowy , który biorę już od momentu dwóch kresek na testach ;)
We wtorek idę już do mojego właściwego lekarza , który będzie prowadził ciążę.
 
Potwierdził wczesną ciążę (6 tydzień)
Zrobił USG , na którym było widać moją mała czarną plamkę ;)
Na bicie serca było jeszcze za wcześnie.
Skierował na badania i kazał brać kwas foliowy , który biorę już od momentu dwóch kresek na testach ;)
We wtorek idę już do mojego właściwego lekarza , który będzie prowadził ciążę.

W ten wtorek?
To trochę nas będzie z wizytami u gina we wtorek ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak ten wtorek :)
No to liczę na sprawozdzania z wizyt

Ja też liczę na to że tu będziecie wszystko pisać. Ja też jestem w pierwszej ciąży i też wszystko przeżywam. Mi się zaczął 6 tydzień więc nie chciałam jeszcze iść na pierwsze badanie. Mam 29.03 więc to będzie początek 8 tygodnia. A jeśli mogę zapytać o usg. Na takiej pierwszej wizycie to jest jeszcze usg dopochwowe czy normalne?
 
Ja też liczę na to że tu będziecie wszystko pisać. Ja też jestem w pierwszej ciąży i też wszystko przeżywam. Mi się zaczął 6 tydzień więc nie chciałam jeszcze iść na pierwsze badanie. Mam 29.03 więc to będzie początek 8 tygodnia. A jeśli mogę zapytać o usg. Na takiej pierwszej wizycie to jest jeszcze usg dopochwowe czy normalne?

Dopochwowe powinno być.
 
reklama
Ja też liczę na to że tu będziecie wszystko pisać. Ja też jestem w pierwszej ciąży i też wszystko przeżywam. Mi się zaczął 6 tydzień więc nie chciałam jeszcze iść na pierwsze badanie. Mam 29.03 więc to będzie początek 8 tygodnia. A jeśli mogę zapytać o usg. Na takiej pierwszej wizycie to jest jeszcze usg dopochwowe czy normalne?



USG dopochwowe.
No 8 tydzień to już powinnaś na pewno słyszeć bicie serduszka :)
 
Do góry