reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Będzie wszystko dobrze to pierwsza ciąża ?
Nie, mam córkę 2 lata i 7 miesięcy, ale w poprzedniej ciąży nic takiego nie miałam, żadnych krwawień, całą ciążę byłam bardzo aktywna. Zresztą teraz też jeszcze w poprzednią niedzielę, 1.5 tygodnia temu ścigałam się na rowerze. No i jeszcze trochę karmię córkę piersią, więc myślę, że może wszystko razem to było trochę za duże obciążenie. No i jednak jestem już starsza, bo niby te 35 lat to taka granica większego ryzyka ciąży.

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Faktycznie za dużo . Kochana odpuść sobie ten rower , ja w pierwszej cięży miałam cały krwotok w 7 tygodniu teraz jest narazie spokojnie . A tez masz inne dolegliwości niż z pierwsza ciąża ? Na kiedy termin ?
 
JInx, witaj!
W końcu pojawiła się jakaś moja równolatka :) Ja 35 skończę w kwietniu...
A z tym ryzykiem to niby do 35 roku bezpieczniej,ale co zrobić jak ja tak bardzo chciałam drugie dziecko :-p Wierzę, że będzie dobrze. Znam sporo kobiet nawet po 40 co mają zdrowe dzieci. Moja ciocia urodziła w wieku 42lat (wpadka oczywiście), koleżanka męża z pracy pierwsze dziecko w wieku 41 i drugie w wieku 43lat - dwa synki zdrowe. Moja szefowa tez po 40 drugie urodziła :) Czasami tak się życie układa...
A co lekarz na te krwawienia? przy takiej becie jeszcze chyba nie zobaczy pęcherzyka, nie?

Majusia
Witaj:) Szybko zabraliście się za robienie drugiego :D Liczysz na braciszka czy siostrzyczkę dla córeczki?

A ja się witam z rana z okropnymi mdłościami. Aż wszystkiego się odechciewa i płakać się chce...:sorry: Masakra...
Ale dam radę!!!8-)
 
cześć dziewczyny! nie wiecie jak się cieszę, że mogę do Was dołączyć! :)
nazywam się Ewa, mam 30 lat i mieszkam w Warszawie.
staraliśmy się 8 cykli, ostatni był pierwszy z ziołami Ojca Sroki. nie wiem czy faktycznie działają cuda, czy bardziej chodzi o podświadomość, ale wczoraj 2 testy pokazały bladą kreskę, a beta hcg wyniosła 65,46 :)
miłego dnia wszystkim! :)
 
Dziewczyny ! Niepotrzebnie sie chwaliłam,że nie mam mdłości i wymiotów. Właśnie dziś mi sie zaczeły... Nawet nie jestem w stanie nic przełknąć [emoji33]
A dodacie mnie do tej tabelki ?
Imie Halina wiek 22 data porodu, wstepnie 10.11


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
To ja się przywitam mam na imię Ania mam 28 lat, mam już synka 3 latka i po nim dwa poronienia (wszystkie w zeszłym roku) obecnie wyszedł mi pozytywny test idę dzis na betę z moich obliczeń termin wychodzi na 23 listopada na razie jestem steptycznie nastawiona na tą ciążę jakoś nie potrafię się cieszyć choć jest ona planowana :/
 
Witam nowe listopadowe mamy.
Ja sie tez mecze z tymi mdlosciami. Na szczescie tylko jeden dzien wymiotow a reszta to tylko okropne mdlosci ktore jakos udaje mi sie opanowac :/ ale jesc mi sie w ogole nie chce. Mdli mnie na widok jedzenia. A w przelyku ciagle czuje jakbym jadla same cytryny.. taki strasznie kwasny posmak. Macie na to jakis sposob ?

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
cześć dziewczyny! nie wiecie jak się cieszę, że mogę do Was dołączyć! :)
nazywam się Ewa, mam 30 lat i mieszkam w Warszawie.
staraliśmy się 8 cykli, ostatni był pierwszy z ziołami Ojca Sroki. nie wiem czy faktycznie działają cuda, czy bardziej chodzi o podświadomość, ale wczoraj 2 testy pokazały bladą kreskę, a beta hcg wyniosła 65,46 :)
miłego dnia wszystkim! :)

Gratuluję:) Możesz podać przewidywany termin porodu?
Domyślam jak się ucieszyłaś, ja się popłakałam ze szczęścia jak zobaczyłam w końcu tą II kreskę :tak:

Dziewczyny ! Niepotrzebnie sie chwaliłam,że nie mam mdłości i wymiotów. Właśnie dziś mi sie zaczeły... Nawet nie jestem w stanie nic przełknąć [emoji33]
A dodacie mnie do tej tabelki ?
Imie Halina wiek 22 data porodu, wstepnie 10.11


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Dopisałam:)
Łączę się w bólu mdłościowym :sorry: Ale mi wbrew pozorom pomaga jedzenie, na chwilę przechodzą, choć nie na długo, ale nawet godzina czy pół jest na wagę złota :tak:

To ja się przywitam mam na imię Ania mam 28 lat, mam już synka 3 latka i po nim dwa poronienia (wszystkie w zeszłym roku) obecnie wyszedł mi pozytywny test idę dzis na betę z moich obliczeń termin wychodzi na 23 listopada na razie jestem steptycznie nastawiona na tą ciążę jakoś nie potrafię się cieszyć choć jest ona planowana :/

Witaj i gratuluję:)
Nie wiesz co było przyczyną tamtych poronień? :oops: Bierzesz luteinę?

Witam nowe listopadowe mamy.
Ja sie tez mecze z tymi mdlosciami. Na szczescie tylko jeden dzien wymiotow a reszta to tylko okropne mdlosci ktore jakos udaje mi sie opanowac :/ ale jesc mi sie w ogole nie chce. Mdli mnie na widok jedzenia. A w przelyku ciagle czuje jakbym jadla same cytryny.. taki strasznie kwasny posmak. Macie na to jakis sposob ?

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom

Przegryzaj cokolwiek. Może trochę ci ulży. Mi pomaga jedzenie. A ten kwaśny posmak...to nie zgaga? Nie wiem, bo chyba jeszcze nie miałam o_O
 
To chyba nie zgaga bo zgaga chyba tak jakby pali w przelyku a ja ciagle czuje kwas :/ jeszcze moja mama jak jest u mnie ciagle mi proponuje herbate z cytryna... oszaleje

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
JInx, witaj!
W końcu pojawiła się jakaś moja równolatka :) Ja 35 skończę w kwietniu...
A z tym ryzykiem to niby do 35 roku bezpieczniej,ale co zrobić jak ja tak bardzo chciałam drugie dziecko :-p Wierzę, że będzie dobrze. Znam sporo kobiet nawet po 40 co mają zdrowe dzieci. Moja ciocia urodziła w wieku 42lat (wpadka oczywiście), koleżanka męża z pracy pierwsze dziecko w wieku 41 i drugie w wieku 43lat - dwa synki zdrowe. Moja szefowa tez po 40 drugie urodziła :) Czasami tak się życie układa...
A co lekarz na te krwawienia? przy takiej becie jeszcze chyba nie zobaczy pęcherzyka, nie?

Majusia
Witaj:) Szybko zabraliście się za robienie drugiego :D Liczysz na braciszka czy siostrzyczkę dla córeczki?

A ja się witam z rana z okropnymi mdłościami. Aż wszystkiego się odechciewa i płakać się chce...:sorry: Masakra...
Ale dam radę!!!8-)
Moja bratowa i mona kuzynka rodzily po 40-stce ;)

Mi jakos dziwnie mdlosci przeszly [emoji85] znaczy nie mdli mnie dzis i nie mdlilo wczoraj na wieczor [emoji85] nie wiem czy sie cieszyc czy martwic :/

Witam nowe mamusie :)

4c3tskjoppjijysx.png
 
Do góry