reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2018

Nie odzywałam się bo kończyliśmy kuchnie , od października mieliśmy generalny remont , i dzisiaj już się skończył teraz sprzątanie i spokój [emoji173]️ bierzemy się za następne pomieszczenie :)

Mnie ciągnie brzuch , i pobolewa. Dzisiaj rejestrowałam się do ginekologa , mam na 3 kwietnia [emoji1413][emoji5]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczynki moja beta 285.9 sprawdzałam to przyrost jest w normie. Ogólnie troche pobolewa mnie brzuch a poza tym nic . Tylko teraz muszę się umówić do ginekologa. Czy planujecie iść od razu na zwolnienie czy będziecie pracować?

Ja zamierzam pracować - może do końca sierpnia lub września, o ile moje koleżanki wcześniej ńie wykończą mnie klimatyzacją.
 
Dzisiaj mam koszmarny dzień.
W nocy w ogóle prawie nie spałam, bo mój psiak stwierdził, że nie będzie spał - cała noc piszczenia, proszenia o zabranie na łóżko... koło 4 poddałam się i wzięłam go do nas. Poszliśmy spać, ale o 6 budzik...
W pracy dzień jeszcze gorszy niż dzisiejsza noc, nawet śniadania nie zdążyłam dokończyć, herbatę z rana wylałam zimną przy wyjściu.
Nawet za zrobienie obiadu nie mam chęci się zabrać.
 
Emi
To pięknie będziesz mieć w domu po remoncie :)
Na 01.04... Wow, to pobiła mnie :) ja na 20.03:)

Julia
Kiepska noc południe, to moze wieczór choć będzie udany?:)

Milena
Sluz jest kremowy, na pewno nie mam sucho ale porównując do pierwszej ciąży to wcale dużo nie mam. Tyle o ile.. a wtedy potop :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Emi
To pięknie będziesz mieć w domu po remoncie :)
Na 01.04... Wow, to pobiła mnie :) ja na 20.03:)

Julia
Kiepska noc południe, to moze wieczór choć będzie udany?:)

Milena
Sluz jest kremowy, na pewno nie mam sucho ale porównując do pierwszej ciąży to wcale dużo nie mam. Tyle o ile.. a wtedy potop :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom


Ja na 27 marca mam do ginekologa . A gdzie ta tabeltka z datami porodu coś czytałam ?
 
reklama
Do góry