reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Dita_333 nie Ma sensu! Jak byłam w 3 ciąży to testy 3 były negatywne,dopiero 4 pozytywny. Poszłam do lekarza a ona mówi,że 6 tydzień. Coś testy mi tak szybko nie wykrywają :D

Łojej, to rzeczywiście kiszka :( Głupie testy 8-)

Emi06, the flower, Igorwelove , Zaneta, lulcia23 - Proszę podajcie daty porodów, dodam je na pierwszej stronie:)
 
reklama
Ja narazie poczekam, bo z nieregularnych cykli nie jestem w stanie wiedziec terminu, w srode mam lekarza wiec pewnie sie dowiem :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dita. Z ostatniej miesiączki wychodzi mi 5 listopad ale tak jak pisałam testy wychodziły mi negatywne do 3 dni po spodziewanej @ więc pewnie się przesunie :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
U mnie czułość 10 , ten z wczoraj
1519976317-8ab4394b1943f7c4-aaaaaa.jpeg


A ten z dzisiaj
1519976334-29439d854a3ba6b0-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Łojej, to rzeczywiście kiszka :( Głupie testy 8-)

Emi06, the flower, Igorwelove , Zaneta, lulcia23 - Proszę podajcie daty porodów, dodam je na pierwszej stronie:)

Mi z daty ostatniej 'miesiaczki' wychodzi, ze bedzie to 15 listopad. Ale stwierdzam, ze owulacja byla predzej. Umowilam sie do lekarza na 14 marca, zobaczymy co mi powie :)
 
Emi
Kreseczka pięknie ciemnieje :) Gratuluję :)

Lulcia
Tak tylko orientacyjnie wpisałam, żebyśmy mniej więcej wiedziały :) Później można będzie wpisać pleć dziecka :D
 
Ok [emoji5]
Mówiłam sobie, ze jak zobaczę 2 kreski to nie będę się nakręcać, żeby później nie było tak jak ostatnio.. No ale nie da się!! [emoji3]
Jedynie mąż mnie troszkę sprowadza na ziemie :p


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Lulcia
Jak wczoraj popołudniu miałaś bladziocha to dziś bladzioch byłby trochę ciemniejszy:) Ja też testowałam sporo przed terminem, ale miałam przesuniętą ovu, przyszła bardzo szybko. I popołudniu wyszedł taki bladzioch, że oko wykol, ale ja go widziałam :) a następnego dnia rano wysikałam bladziocha też bladego, ale widocznego :)
 
reklama
Lulcia
Jak wczoraj popołudniu miałaś bladziocha to dziś bladzioch byłby trochę ciemniejszy:) Ja też testowałam sporo przed terminem, ale miałam przesuniętą ovu, przyszła bardzo szybko. I popołudniu wyszedł taki bladzioch, że oko wykol, ale ja go widziałam :) a następnego dnia rano wysikałam bladziocha też bladego, ale widocznego :)

Ja jak pokazałam mężowi test to najpierw stwierdził, ze przecież tam nic nie ma! [emoji3] ale przyjrzał się bardziej i stwierdził, ze rzeczywiście coś tam jest [emoji5]
Dziś rano nie powtórzyłam testu, zrobię go jutro z samego rana, myśle ze 2 kreska będzie już bardziej widoczna :p


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry