reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Edyta, czemu sie przenosicie z Ustki? W Ustce jest prawie tak ladnie jak w "moim" Darłówku :)

Bo rezerwacje mieliśmy tylko na jeden dzień [emoji5] tak maz wymyślił, żeby powspominać bo tam w pierwsza nasza podróż taka dłuższa razem pojechaliśmy [emoji3]a urlop normalnie mamy w Kołobrzegu spędzić, ta Ustka był spontan taki [emoji28] piękna jest, No i sentyment mam [emoji6]
A ty z Darlowka? Wow!! Fajnie masz [emoji3] chyba byliśmy blisko albo nawet przejeżdżaliśmy? [emoji28]
 
Ania bardzo ci wspolczuje:(:(:(
wierze ze czas zweryfikuje twoją decyzje
trzymaj sie cieplutko


co do kawy dziewczyny... ja lubilam rozpuszczalna,,slaba ... uwielbiam Mocha I taka czasem pije w pracy..juz dluzszy czas temu przestalo mnie odrzucac od kawy

Ewakamnat sliczna sukienka i sliczny brzusio! milej zabawy:)


Pati nie denerwuj sie prosze i nie opuszczaj Nas z powodu naszych wszelakich roznic.
a kiedy poczujesz sie dotknieta napisz co ci lezy na sercu i wal do przodu. to najwazniejsze


moje dzieciaki dostaly ksiazki polskie na zakonczenie ..mlody polowe przeczytal a mloda swoja juz cala od wczoraj..dzis rano dokonczyla a pamietam dziewczyny jak rok temu spedzalam z nia 2h dziennie nad lekcjami jesli chodzi o angielska szkole..... od poprzedniego wrzesnia zmiana o 360 stopni ..ma 100% zaangazowanie co do prac domowych itp, lol ktos mi dziecko podmienil!!!! ( pamietam jak rozmawialam z nauczycielka i mowila ze dzieci czasem sie z dnia na dzien odblokowuja jakby ..TO TAK JAKBY dojrzaly do nastepnego etapu) takze nadrobila swoje zaleglosci bardzo szybko..
czyta ksiazka za ksiazka... mamusi potrafi czytac na dobranoc oO
dostala wczoraj 'ortografie pierwszoklasisty' i juz przerobila ze Mna polowe z 48 stron! ..a z rana ledwo ogarnelam rosolek .sniadanko i siebie i dawaj mamo rozwiazujem dalej oO

Wlasnie przegladam ksiazki do polskiego ktore chce pozamawiac jak beda w Polsce by zabrali i mysle ze od wrzesnia bede z nimi siedziec sama co sobota nad tym. Bede w domu takze dobry czas by sprobowac. skoncza sie dojazdy do szkoly plus ja spedze z nimi wiecej czasu HMM.. i na rok damy sobie luz od szkoly polskiej ..mysle mysle mysle nad tym
 
To moze jakis psycholog albo cos, bo jak tak dalej we wszystkim bedziesz wyszukiwac problemow to oszalejesz, a musisz pamietac, ze dziecko odczuwa wszystkie Twoje emocje te dobre i te złe. Wyniki masz dobre, jestes mloda, ciaza sie rozwija, lekarze Cie uspokajaja a Ty dalej szukasz dziury w calym.
Wlasnie mam psychologa, ale chodze raz w miesiacu I malo co mi pomaga, a moja nerwica jest tak zaawansowana, ze ostatnio dostalam drgawek nic nie jadlam I biegunka 2xdziennie. ;/ pamietam .Ale to jest silniejsze ode mnie I trudno mi sie z tym uporac. Walcze juz 5 lat ponad. Ech wiem.. wiem, ze szukam dziury w calym.
 
Bo rezerwacje mieliśmy tylko na jeden dzień [emoji5] tak maz wymyślił, żeby powspominać bo tam w pierwsza nasza podróż taka dłuższa razem pojechaliśmy [emoji3]a urlop normalnie mamy w Kołobrzegu spędzić, ta Ustka był spontan taki [emoji28] piękna jest, No i sentyment mam [emoji6]
A ty z Darlowka? Wow!! Fajnie masz [emoji3] chyba byliśmy blisko albo nawet przejeżdżaliśmy? [emoji28]

zazdroszcze Wam urlopiku!!! hihih
 
Bo rezerwacje mieliśmy tylko na jeden dzień [emoji5] tak maz wymyślił, żeby powspominać bo tam w pierwsza nasza podróż taka dłuższa razem pojechaliśmy [emoji3]a urlop normalnie mamy w Kołobrzegu spędzić, ta Ustka był spontan taki [emoji28] piękna jest, No i sentyment mam [emoji6]
A ty z Darlowka? Wow!! Fajnie masz [emoji3] chyba byliśmy blisko albo nawet przejeżdżaliśmy? [emoji28]
Ja mieszkam w Darłowie,prawie w samym centrum, a Darłówko jest 3 km dalej, ja w sumie zawsze uważalam, ze to jedno miasto, a nasz pan Burmistrz mówi, ze Darłówko jest dzielnicą Darłowa ;) w sumie to oba Darłówka, bo mamy Darłówek Wschodni i Darłówek Zachodni [emoji23] Ogolnie to dopiero "na starosc" zauwazylam jak piekne jest moje miasto i jakie ladne,szerokie i czyste mamy plaze, wczesniej uwazalam ze mieszkam w dziurze zabitej dechami [emoji14] Powiem Ci, ze w Ustce to juz ze 4 lata nie bylam (mimo ze to tylko 30 km) i podejrzewam, ze jest jeszcze ladniej niz zapamietalam [emoji14] a Kołobrzeg jest dla mnie taki nijaki..
 
Ja mam problem z kawa bo kochałam czarnuche z kawiarki, tak mocna ze jak to moja kolezanka z pracy się śmiała „wypierdzielala z butów o poranku” do tego troszkę mleczka, łyżeczka cukru i później mogłam żyć. Teraz już na takie mocne sobie nie pozwalam ale dalej parze w kawiarce, pol na pol zwykła i bez kofeiny. Ujdzie ale nie to co kiedyś :) nie pije codziennie ale 2-3 razy w tygodniu sobie pozwalam bo tez ciśnienie niskie i po nieprzespanych nocach ciężko funkcjonuje.
 
reklama
Do góry