reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Cześć dziewczyny. Ja wylądowałam wczoraj w nocy w szpitalu z krwawieniem. Lekarz mówi, że ciaza zagrożona, ale teraz już przyjmuję leki i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. W środę będzie kolejna seria badań, zobaczymy co na nich wyjdzie. Strasznie się martwię tym wszystkim. Do tej pory ciąża idealna, bezobjawowa, wszystkie wyniki idealne, a teraz nagle coś takiego...
 
reklama
Cześć dziewczyny. Ja wylądowałam wczoraj w nocy w szpitalu z krwawieniem. Lekarz mówi, że ciaza zagrożona, ale teraz już przyjmuję leki i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. W środę będzie kolejna seria badań, zobaczymy co na nich wyjdzie. Strasznie się martwię tym wszystkim. Do tej pory ciąża idealna, bezobjawowa, wszystkie wyniki idealne, a teraz nagle coś takiego...
Trzymam kciuki, aby leki pomogły.
Leż, oszczędzaj się i bądź dobrej myśli.
 
Jak ktoś pyta o wiek ciąży, to podaję w którym miesiącu jestem. Liczę tygodnie dla siebie, bo ktoś nie w temacie ciąży może mieć z tym problem.
A ja dziś po zakupach w lidlu. Kupiłam sobie lniana kiecke w kwiatki. Ma fajną gumkę w pasie więc będzie na dużej[emoji16] a za tydzień ciuszki niemowlęce. Śliczne są a najbardziej podoba mi się body w flemingi[emoji7] u mnie będzie raczej chłopak ale i tak kupię schowam na dno szafy, tak na kiedyś...

Od kiedy te ciuszki niemowlęce mają być? Chętnie skorzystam [emoji16][emoji16] tam mają dobre jakościowo rzeczy [emoji4]
 
Hey!!!
Wiecie co byłam na tych prenatalnych ale lekarz na zwyklym sprzęcie je robił dokładnie tym samym co moja pani gin bo to ta sama placówka, bez certyfikatu chodziłam przez 3,5 h bo on nic nie widział- nic nie tłumaczył Nie objaśnil nic zero kompletnie ani na testy krwi papa nie kazał iść no masakra i umówiłam się do Katowic do Krzysztofa Błaszczyka podobno ma najlepszy sprzęt w Polsce i wgl więc zobaczymy wizyta około 350-400 sama nie wiem ale zobaczyny i do pewności pójdę bo jakoś mi to spokoju nie daje .
Mój też mnie wygania więc pojadę;)
Może płeć podejrzy na tym super sprzęcie dziś ostatni dzwonek młody w środę ubiegłą miał 7 cm więc dziś to tak na ostatnią chwilę bo dziś 13t3d A według terminu dziecko starsze stąd żeby zdarzyć:) Ale czekałam ponad tydzień bo do tego lekarza się czeka;)

Ps dziś o 19 więc koło 20 zdam relację
Dziwne że tamten lekarz zrobił prenatalne skoro nie ma certyfikatu.... :/

Moje pranatalne też kosztowały 350 zł więc jak na najlepszy sprzęt w Polsce ten Twój ma przystępna cenę ;)

Czekamy na wieści :)
 
Dzisiejsze zakupy w lumpeksie hihi oby to byla dziewczyneczka
20180528_124902.jpg
 

Załączniki

  • 20180528_124902.jpg
    20180528_124902.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 376
Dita, na plazy wtstarczy ze schlodze stopy w morzu i robi sie na chwile zimno, a pozatym oblukalam na kamerach ze nad samym morzem jest wiaterek :D musze sobie tylko jakis kapelutek na glowe kupic [emoji85][emoji23]

Miłego wypoczynku :) Zazdroszczę tego morza tak blisko!! :tak:

To samo mam z praca ;) chce pracować ale też mnie trochę to wkurza że zakładają wszyscy że to norma ;) tym bardziej ze u mnie to już przed zapłodnieniem większość na zwolnieniu była [emoji28]


I wahania nastroju mam straszne, no jak baba w ciąży ;)

Hehe, no właśnie, jak baba w ciąży jestem czy co? :laugh2:
Właśnie tak ludzie w pracy u mnie reagują, dobrze, że nie jestem sama, choć mi przykro, że masz podobnie...rozumiesz hehe? :rolleyes2:;)

Dziewczyny czy macie zgagę?
Od 2 dni co bym nie zjadła to mnie męczy.
Fakt, że ciągle leżę. A po obiedzie to jak na chwilę się położę to zaraz drzemka mi się włączy.
Może powinnam trochę posiedzieć aczkolwiek słyszałam że długie siedzenie też niedobre.
A chodzić nie mam siły po 2 mcach leżenia. Kondycja zerowa i jak wstanę do wc to zadyszki dostaję.
Łóżko bardzo wyciąga ale jak mus leżeć było to mus.

Zgagi nie mam, nie wiem czy w ogóle w życiu miałam ze dwa razy. Współczuję... Zimne mleko nie pomaga?

Dziewczyny czy was boli brzuch mnie praktycznie codziennie pytalam lekarki powiedziala :nie narzekamy ;/ ale to tak moze byc jutro mam wizyte ale pewnie znowu to samo powie

Wiesz, bolą mnie różne rzeczy. Ale czy codziennie i czy brzuch..hm.... Czasami koło więzadeł, czasami dołem brzucha, czasami jak się za mocno zegnę w pracy czy w aucie za gwałtownie obrócę to aż mnie szarpnie ból, ale zaraz przechodzi. Ogólnie to tak nie zwracam uwagi na to, przyznaję się bez bicia ;) Za to przesadzę np.ze sprzątaniem albo za długo jestem na nogach czy przy większym wysiłku, który i bez ciąży mogłabym odczuć (jak np.remont ostatnio) to wtedy mnie pobolewa brzuch okresowo, tak dołem. Kładę się na chwilę i przechodzi. CHyba dziecko mnie informuje, żebym przysiadła na doopie :D
A ciebie boli codziennie jak na okres???


Jak ktoś pyta o wiek ciąży, to podaję w którym miesiącu jestem. Liczę tygodnie dla siebie, bo ktoś nie w temacie ciąży może mieć z tym problem.
A ja dziś po zakupach w lidlu. Kupiłam sobie lniana kiecke w kwiatki. Ma fajną gumkę w pasie więc będzie na dużej[emoji16] a za tydzień ciuszki niemowlęce. Śliczne są a najbardziej podoba mi się body w flemingi[emoji7] u mnie będzie raczej chłopak ale i tak kupię schowam na dno szafy, tak na kiedyś...

Już wiesz, że synek będzie?? ;)

Hej, hej! Mnie zaróżowiłaś :( przecież się udzielam :D


Sorki, worki :zawstydzona/y:
Bo jesteście dwie z Weroniką i macie ten sam chyba termin, to chyba mi się pomerdało, że tylko jedna się udziela :rolleyes2: kajam się i zaczerniłam :D


Mam to samo... Doktor stwierdził że to normalne. Skóra się rozciąga, macica powiększa. Ból dość nieprzyjemny, rozpychający.
Powiedział że można wziąć leki przeciwbólowe ale ja nic nie biorę.. nie jestem przekonana do takich leków w ciąży :)

Twój avatarek to ty??? Fajna laska z ciebie :elvis:8-)


Nie mam już nakazu leżenia, ale nie mam siły chodzić, sapię,słabo mi, a jak chwilę stoję to zaczyna mnie boleć brzuch i wewnątrz tak dołem.
Teraz mi zmniejszył ilość luteiny i powiedział,żebym się oszczędzała przy odstawianiu.
Do następnego tygodnia mam odstawić.
Nie wiem tylko czy mój organizm to przyjmuje do wiadomości, bo się nie za bardzo przystosowuje.
Stoję tylko jak coś pichcę w kuchni, chodzę kuchnia, pokój, wc.
Jak muszę do auta przejść to się męczę.
Ostatnio miałam tak,że musiałam na badanie pójść, potem mąż mnie do rossmanna podrzucił( chodziłam po sklepie tylko) do apteki po leki podjechaliśmy i już nie dałam rady więcej.
Usiadłam w aucie i mało się nie rozryczałam, tak się źle czułam bez sił.
Wróciliśmy do domu i padłam na 2 godziny spać.
Także chęci są, ale sił nie ma.
Na spacer to chyba nie prędko pójdę, chyba,że po korytarzu na klatce.

Ale po tych zakupach i przebieżce to bolał cię brzuch i się stawiał czy po prostu zmęczona byłaś? Bo jak "tylko" zmęczona to może rzeczywiście kondycji brak po tym leżeniu i organizm jest w szoku, że się ruszasz...
Może próbuj codziennie..mały spacerek. Najpierw tylko kawałek, drugiego dnia dalej już paręset metrów, trzeciego jeszcze więcej..Organizm powinien się przyzwyczaić :) Małymi kroczkami :tak:

Cześć dziewczyny. Ja wylądowałam wczoraj w nocy w szpitalu z krwawieniem. Lekarz mówi, że ciaza zagrożona, ale teraz już przyjmuję leki i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. W środę będzie kolejna seria badań, zobaczymy co na nich wyjdzie. Strasznie się martwię tym wszystkim. Do tej pory ciąża idealna, bezobjawowa, wszystkie wyniki idealne, a teraz nagle coś takiego...


Ojej! Ale co się dzieje? Co powiedzieli w szpitali? Skąd to krwawienie? jakiś krwiak czy co? :o Lez i odpoczywaj, musi być dobrze!
 
Dita mnie ogólnie często brzuch boli i ze względu na leki podtrzymujące, które biorę od 6 tygodnia ciąży i tego, że mam swoje lata gin kazał się oszczędzać i słuchać swojego organizmu.
Po tych 3 miejscach co byłam autem też mnie brzuch rozbolał i do wieczora przeleżałam, bo wolę leżeć niż nospe i magnez łykać 3xdziennie
 
reklama
Hey!!!
Wiecie co byłam na tych prenatalnych ale lekarz na zwyklym sprzęcie je robił dokładnie tym samym co moja pani gin bo to ta sama placówka, bez certyfikatu chodziłam przez 3,5 h bo on nic nie widział- nic nie tłumaczył Nie objaśnil nic zero kompletnie ani na testy krwi papa nie kazał iść no masakra i umówiłam się do Katowic do Krzysztofa Błaszczyka podobno ma najlepszy sprzęt w Polsce i wgl więc zobaczymy wizyta około 350-400 sama nie wiem ale zobaczyny i do pewności pójdę bo jakoś mi to spokoju nie daje .
Mój też mnie wygania więc pojadę;)
Może płeć podejrzy na tym super sprzęcie dziś ostatni dzwonek młody w środę ubiegłą miał 7 cm więc dziś to tak na ostatnią chwilę bo dziś 13t3d A według terminu dziecko starsze stąd żeby zdarzyć:) Ale czekałam ponad tydzień bo do tego lekarza się czeka;)

Ps dziś o 19 więc koło 20 zdam relację

Tak, dokładnie na ostatnią chwilę, ale jeszcze się złapiesz :) Mój miał 13+5 już 9,5cm :errr: Ale ja mam jakby przesunięty termin porodu, jakoś tak :laugh2: dowiem się jutro ;)
Czekam na relację i info o płci! Życzę ci tego Nikosia!!!! :laugh2::p:D

Dzisiejsze zakupy w lumpeksie hihi oby to byla dziewczyneczkaZobacz załącznik 861339

Już niech zostanie ta dziołcha u ciebie ;) Zeby się ciuszki nie zmarnowały :-D
 
Do góry