reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
@majacyr co masz w klatce?? :) Szynszylek? :)

Co do wózków, to dziś widzialam takie coś jak boczna dostawka do glebokiego wozka - dla starszego dziecka. Calkiem sprytna rzecz ;)
 
Miałam robić z Wami genetyczne, a tu wróciła @ po zabiegu. Odebrałam tez wyniki hist-pat, ale to dla mnie czarna magia. Niestety nic nie wynika z opisu, a miałam nadzieję, że się czegoś dowiem, dlaczego tak się stało.
Łykam gigantyczne dawki kwasu foliowego, no i zastanawiam się, co dalej.
 
Miałam robić z Wami genetyczne, a tu wróciła @ po zabiegu. Odebrałam tez wyniki hist-pat, ale to dla mnie czarna magia. Niestety nic nie wynika z opisu, a miałam nadzieję, że się czegoś dowiem, dlaczego tak się stało.
Łykam gigantyczne dawki kwasu foliowego, no i zastanawiam się, co dalej.



Hej ciesze sie ze sie odezwałaś... Może lekarz wiecej ci wyjaśni
Tulaski trzymaj się
 
Fotke zalaczam . bedzie szybciej . i jakies tam kupony . musze to potem przejrzeć
A kto mieszka? Sama nie wiem. Myslalam ze chyba dziewczynka..no ale Maz uwaza ze chlopak ..zaczelo mi sie zmieniac na chlopaka

A fotek bylo wiecej ale te lepsze gdzie ladnie bylo widac cialko zabrala do kartoteki
ONAONAONA, to jest paczka Bounty? Możesz też się zarejestrować na stronie Emmas diary i będziesz miała do odebrania w argosie albo bootsie tez 3 paczki, w tym jedna z paczka pampersów [emoji5]
 
Witajcie Kochane mamusie
Mam na imię Aga latek już hoho 37,termin na16.listopad jest to moja druga ciąża mam syna grudzień 2015.Zaglądam i czytam Wasze forum i z miłą chęcią do Was dołączę.
Mieszkam Bielsko Biała.
Witamy ja jestem rok mlodsza

Wrocilam juz z Polski na szczescie dalam rade prowadzic auto przez cala droge 1450 km juz spokojnie odespalam teraz powrot do zycia za 2 tygodnie wizyta
 
Sporo postów ale postaram się troszkę nadrobić :)
Jestem po badaniach prenatalnych z usg wszystko Ok teraz czekamy na wyniki krwi.
U mnie z usg dzidzia starsza o tydzień.
Widzę że macie zdjęcia Kochanych bobasków może i mi się uda wstawić bo jak na razie badam temat co i jak :D
 

Załączniki

  • E2580A3A-BBA4-48E4-821B-8C6A811CA3D1.jpeg
    E2580A3A-BBA4-48E4-821B-8C6A811CA3D1.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 108
Sporo postów ale postaram się troszkę nadrobić :)
Jestem po badaniach prenatalnych z usg wszystko Ok teraz czekamy na wyniki krwi.
U mnie z usg dzidzia starsza o tydzień.
Widzę że macie zdjęcia Kochanych bobasków może i mi się uda wstawić bo jak na razie badam temat co i jak :D
Cudownie <3
 
reklama
Tak wlasnie wywalilam ja z życia i z głowy
Ale fakt jest taki ze siedze i rycze rozsypalam sie na amen


Bardzo mnie to dotknęło
W ogole to jest pielegniarka i matka wiwc nie rozumiem jak jej nie wstyd zabijac moje dziecko w swoich myslach moje raczki nóżki moje serduszko
To jest tak okropne ze nie moge przestac o tym myslec
Niech Bóg jej wybaczy

Przez to wszystko nic nie jestem w stanie zrobic ..
Czekam na mego lubego az wroci od matki bo po pracy pojechal zrobic jej awanture ...


Nie rozmyślaj już o tym, zajmij głowę czymś innym. Moze właśnie wyborem wózka albo pooglądaj ciuszki malutkie na necie [emoji846]moze poprawi ci to humor..
Nie ma znaczenia dlaczego tak powiedziała, ważne ze powiedziała a to niewybaczalne. Rozumiem, że to cię boli ale odetnij sie od tego myślami. Myśl o czymś przyjemnym a ona niech zniknie z twojego życia. Wiem z doświadczenia, że słyszeć tak bardzo bolące i krzywdzące słowa od osób bliskich, które w założeniu powinny nas wspierać jest strasznie dołujące i ciężkie do strawienia.. ale wiem również ze można dać sobie rade bez tych osób i zająć sie swoim życiem. Masz męża,rodzine i to sie liczy i to najważniejsze. Pomysł o Bąblu w brzuszku i nie denerwuj już się, szkoda twoich nerwów..[emoji53].
 
Do góry