reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

i ja sie melduje po swietach...
po ostatniej sytuacji jak sie okazalo ze wie wiecej osób niz planowałam stwierdziłam że nie chce mi sie już kręcić i powiedzieliśmy wszystkim... jakoś mi tak lżej teraz ;) oczywiście najpierw powiedzieliśmy córce żeby sie dowiedziała od nas a nie przez przypadek od kogoś i teraz ciągle gada że będzie miała siostre Kasie haha nie przyjmuje do wiadomości że może być inaczej :p

co do obżarstwa, ja nigdy się w święta nie przejadam bo po prostu nie przepadam.między więkrzymi posiłkami skubałam tylko jakieś warzywka ;)

no i siedze sobie na L4... chyba musze przywyknąć ;)
 
reklama
Witajcie dziewczyny ja dalej w domu do pracy się narazie niewybieram zobaczymy czy wezwa mnie do lekarze zakladowego dopiero jemu muszę powiedzieć że jestem w ciazy

A mdlosci dalej mam i na nic ochoty pogoda się robi tyle przynajmniej

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny po świętach :) Ja w święta zaliczyłam przeziębienie i biegunkę. Ledwo żyłam, ale na razie nie mówiliśmy jeszcze nikomu. Tyle, że pomogło mi to w podjęciu decyzji, że powiem dyrektorce. Równie dobrze zamiast wirusa mogłam od dzieciaków złapać coś zakaźnego... Zrobiłam dzisiaj betę i jeżeli przyrost jest ok to mówię jutro w pracy.
Czekam już na 7 i wizytę...
 
A ja nie mogę dodzwonić się do gina żeby umówić wizytę ... [emoji36][emoji36][emoji36]

Szczęśliwa Mama [emoji176][emoji176]od 5 lat [emoji173][emoji173][emoji173]
 
Cześć cześć!
Czytam Was na bieżąco, ale brak sił na pisanie:) właśnie dopadły mnie mdłości...całe święta pilnowałam się z dieta, zero cukru ! I udało się, a ja jestem uzależniona od słodyczy!

Trzymam kciuki za wizyty!
 
Witajcie po świętach, przejedzona i zmęczoną wyjazdami. U nas dzis super pogoda więc dziś spacerujemy z synem. Widziałyscie jak ciepło ma być jutro i do końca tygodnia?
Dziś idę do mojego lekarza na usg, mam nadzieje, ze wszystko ok z maluszkiem:)
Miłego dnia
 
i ja sie melduje po swietach...
po ostatniej sytuacji jak sie okazalo ze wie wiecej osób niz planowałam stwierdziłam że nie chce mi sie już kręcić i powiedzieliśmy wszystkim... jakoś mi tak lżej teraz ;) oczywiście najpierw powiedzieliśmy córce żeby sie dowiedziała od nas a nie przez przypadek od kogoś i teraz ciągle gada że będzie miała siostre Kasie haha nie przyjmuje do wiadomości że może być inaczej :p

co do obżarstwa, ja nigdy się w święta nie przejadam bo po prostu nie przepadam.między więkrzymi posiłkami skubałam tylko jakieś warzywka ;)

no i siedze sobie na L4... chyba musze przywyknąć ;)

Kurde, powiedziałaś już? To teraz się zastanawiam czy Młodemu nie powiedzieć... Z 1.strony boję się, że wypaple w przedszkolu i chciałam jeszcze m-c poczekać do 4.m-ca, ale z 2.strony jakoś tak średnio się czuję, że rodzina wie, a on jeden nie... No ale jeszcze się wstrzymamy chwilę.. Tak myślę...o_O

Natala
T o próbuj aż się dodzwonisz:)
 
Kurde, powiedziałaś już? To teraz się zastanawiam czy Młodemu nie powiedzieć... Z 1.strony boję się, że wypaple w przedszkolu i chciałam jeszcze m-c poczekać do 4.m-ca, ale z 2.strony jakoś tak średnio się czuję, że rodzina wie, a on jeden nie... No ale jeszcze się wstrzymamy chwilę.. Tak myślę...o_O

Natala
T o próbuj aż się dodzwonisz:)
Probuje ale zajęte cały czas .... A co do powiedzenia mój synus już wie

Szczęśliwa Mama [emoji176][emoji176]od 5 lat [emoji173][emoji173][emoji173]
 
reklama
Do góry