reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Hej:) mam głupie pytanie, ale nie wiem...
Na szczepienie zarejestrować małą jak ma skończony 5 tydzień i idzie 6 czy jak ma skończony 6? Bo jeszcze tydzień wcześniej muszę zamówić szczepionkę, a ona akurat w niedziele kończy tygodnie.
Jeszcze jedno mnie zastanawia, zawsze nad ranem zaczyna się wiercić, trochę stęka, śpi przy tym, ale nie płacze. Co to może być? Gazy ją męczą czy co? Jak położę ją u siebie na piersiach to się uspokaja.
Nasza położna i lekarz mówili 6 tygodni + 1 dzień minimum, jak wypada weekend to po weekendzie najwcześniej, nie w piątek :)
 
reklama
Tyna ja miałam nagłą cesarkę i mimo szczerych chęci nie miałam siary od razu.
Na początku Stosowałam herbatkę laktacyjną 2 razy dziennie potem jeszcze fe mal tiker.
A teraz mam wystarczającą ilość mleka.
Jeszcze zamrażam.
Po cc troszkę trudniej ale nie jest to niemożliwe
Tez jestem po cc. Pokarm zaczal sie pojawiac w ok 5 dobie. Mala ssie tylko lewa piers, jak staram sie dostawic ja do prawej to od razu wpada w histerie. Ile razy pijesz ten **********?? Ja pije dwa razy dziennie i mam wrazenie, ze mam coraz mniej pokarmu. Z tej prawej musze sciagac laktatorem, jeszcze wczoraj bylo 30 ml a dzisiaj ledwo 15. Nie wiejm co mam robic, niechce by zanikl mi pokarm
 
Od wczoraj jestem na porodowce i nic skurcze są mocne dość ale rzadkie [emoji21][emoji21][emoji21] szyjka mniej więcej na 2 palce ale Poza tym nic się nie chce ruszyć [emoji52] dziś mikołajki może mały prezent nam zrobi. Termin w sobotę więc lekarz powiedział że już nie wyjdę... spacery , prysznice , sex , masaż skutków i nic chyba ten nasz synek obraził się[emoji50]
Chyba już nic nie zrobię Po prostu będę czekać aż się zadzieje.
 
Od wczoraj jestem na porodowce i nic skurcze są mocne dość ale rzadkie [emoji21][emoji21][emoji21] szyjka mniej więcej na 2 palce ale Poza tym nic się nie chce ruszyć [emoji52] dziś mikołajki może mały prezent nam zrobi. Termin w sobotę więc lekarz powiedział że już nie wyjdę... spacery , prysznice , sex , masaż skutków i nic chyba ten nasz synek obraził się[emoji50]
Chyba już nic nie zrobię Po prostu będę czekać aż się zadzieje.
Życzę Ci, aby szybko się rozkręciło.
Powodzenia![emoji4]

My mamy szczepic 8 tygodni po szczepieniu w szpitalu. U nas wypada w na początku roku i tak też się wybierzemy.

Niunio mi dziś ulewa serem. Wczoraj było ok, więc wychodzi na to, że co drugi dzień ulewa hehehe

Oj ja dziś będę miała ciężki dzień przez tą moją głowę. Cały czas ćmi. Aaa jakoś to będzie. Później wyjdziemy na dwór to może mi się polepszy.
 
@Dzidzi bobo cierpliwości!
Mój Mały Fighter dziś ma gorszy dzień [emoji85] nie daje się odłożyć bo od razu płacz, głaskanie szumienie, zabawy, nic nie pomaga tylko na rączki lub cyc [emoji85] a tak nie chciałam go do tego przyzwyczajać... ale co poradzę jak najwidoczniej ma potrzebę czucia blisko siebie mamusi?
 
@Dzidzi bobo cierpliwości!
Mój Mały Fighter dziś ma gorszy dzień [emoji85] nie daje się odłożyć bo od razu płacz, głaskanie szumienie, zabawy, nic nie pomaga tylko na rączki lub cyc [emoji85] a tak nie chciałam go do tego przyzwyczajać... ale co poradzę jak najwidoczniej ma potrzebę czucia blisko siebie mamusi?
U nas tez dzis przytulas ciągły po wczorajszym lzejszym dniu.
 
Czes dziewczyny
U nas masakra z ulewaniem wczoraj byłam znowu u rodzinnego dal mi skierowanie do szpitala na badania dzwoniłam i na 21grudnia do pediatry
Niespie już od 2 tygodnie prawie jestem wykończona tylko czuwam czy nie ulewa w ciągu dnia też nie idzie nic zrobić bo płacze i mało śpi [emoji24][emoji24][emoji24]
Jeszxze przez ten stres się strasznie klocimy niema kiedy starszych dzieci ogarnac aż mi ich szkoda co robic dziewczyny jak przeżyć do 21 grudnia???
 
Czes dziewczyny
U nas masakra z ulewaniem wczoraj byłam znowu u rodzinnego dal mi skierowanie do szpitala na badania dzwoniłam i na 21grudnia do pediatry
Niespie już od 2 tygodnie prawie jestem wykończona tylko czuwam czy nie ulewa w ciągu dnia też nie idzie nic zrobić bo płacze i mało śpi [emoji24][emoji24][emoji24]
Jeszxze przez ten stres się strasznie klocimy niema kiedy starszych dzieci ogarnac aż mi ich szkoda co robic dziewczyny jak przeżyć do 21 grudnia???
A pediatra nie zasugerowal spacjalnego preparatu do zageszczania mleczka? Jest cos takiego, chociaz na noc bys mogla dawac do mleka, to zageszcza mleko juz w brzuszku i powoduje, ze dziecko nie ulewa. Bebilon nutrition się to nazywa. Moze zapytaj lekarza. Mozna stosowac u takich maluchow jak nasze.
 
reklama
A pediatra nie zasugerowal spacjalnego preparatu do zageszczania mleczka? Jest cos takiego, chociaz na noc bys mogla dawac do mleka, to zageszcza mleko juz w brzuszku i powoduje, ze dziecko nie ulewa. Bebilon nutrition się to nazywa. Moze zapytaj lekarza. Mozna stosowac u takich maluchow jak nasze.
Tak mialam i tak samo tylko wymioty były bardziej że sluzem 2 tygodnie i problemy jeszcze doszły ż kupa po tym preparacie
Teraz będą badania pod względem wchłaniania laktozy i rufluks tak mi powiedział
 
Do góry