reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
tylko moja szyjka już tydzień temu miała 0,5cm i była miękka :-D tak, jak się wcześniej skracala od byle chodzenia, tak teraz jej nic nie rusza :realmad: chyba, że już mam rozwarcie, jak tu niektóre dziewczyny piszą, że jeszcze z rozwarciem normalnie chodzą... W każdym razie doskonale rozumiem Twoją wcześniejszą frustrację [emoji14] a herbatkę z liści malin ile piłaś? Bo ja myślałam, że to trzeba ze 3-4 tygodnie, żeby coś dało.
Od 35 tygodnia do dnia terminu, bo w szpitalu już nie piłam ;p
 
My już w szpitalu, jutro rano cc. Planowe zaczynają się od 8:30, dziś tylko ktg i mam odpoczywać, jutro od 6 zaczną mnie przygotowywać i do południa zobacze Tomeczka
Relaksuj się dziś... jutro ważny dzień dla Was [emoji4]
Tomasze fajne chłopaki [emoji173][emoji173][emoji173]
Mój dziś walnął śliczną kupkę [emoji16][emoji16][emoji16]
 
Cześć dziewczyny. Ja dziś zaczynam 38tc i leże jak na szpilkach. Wszystko mnie boli, biodra, pachwiny, brzuch kuje i ciagnie do dolu, twardnieje, lędźwie zaczynam czuć.. Boje się żeby dzisiaj nie urodzić. W dodatku brakło mi nospy a do apteki dyżurnej daleko... W srode wizyta u lekarza i chciałabym do niej dotrwać, a później niech sie dzieje. Ehh.. Ciezka ta koncowka ciazy
 
Zazdroszcze wam tego karmienia piersią. Moje po dokarmianiu mm dziś urządziły mega awanturę jak próbowałam je dostawić. Ja wiem, ze z czasem przynajmniej spróbujemy kp a na razie będę im ściągała i dawała z butli. Duża już zostaje przestawiona na trudniejszy smoczek a mała ciagle z takiego szybko płynącego bo strasznie się jeszcze meczy na trudnym. Przy tych spadkach saturacji musze jeszcze teoche uważać.

Jakich smoczków używacie do butli? Ja mam medele calme i tu Dori ładnie z niej je plus kupiłam butelkę lovi z smoczkiem 0 ale tej nie chce a Kaja wogole nie dała rady z niej ssać. Jaki może być troszkę dla tej małej łatwiejszy na początek?
My używany Calmy Medeli i jestem z niego bardzo zadowolona. Moim zdaniem dobrze naśladuje pierś i mały musi się niezle nawysilac.

Co do okładu na pierś, to robiłam na mokro, ale zaraz Pielucha była zimna, a ja mokra - nie polecam ;)
 
Tak,od wczoraj. I wcale wcześniej porodu wywoływać nie będą. Leżę żeby być pod obserwacją z cukrami, nie ważne że są cały czas na stałym poziomie. Więc czekam aż akcja porodowa sama się rozkręci, a się na to nie zanosi. Zobaczę co powie ordynator jak będzie we wtorek.
Co lekarz to inny obyczaj, właśnie też liczyłam że każe wcześniej się zgłosić do szpitala, ale wcześniej kładzie jeżeli się jest na insulinie [emoji853] szkoda tylko że czekają na rozwój sytuacji, a w ogóle coś się zanosi na poród?


Ja chciałam dziś urodzić... Wypróbowane metody na s... Spacer, seksik i schody [emoji17] Mieszkam w wieżowcu, wczoraj 10 pięter, za raz zrobię powtórkę, ale szczerze to nawet mnie to nie męczy boleści brzucha, krocza pachwin cały czas ale nic się nie na sila[emoji18] jak nie dziś to w zaciskam nogi do 18[emoji6]
 
Ostatnia edycja:
Co lekarz to inny obyczaj, właśnie też liczyłam że każe wcześniej się zgłosić do szpitala, ale wcześniej kładzie jeżeli się jest na insulinie szkoda tylko że czekają na rozwój sytuacji, a w ogóle coś się zanosi na poród?


Ja chciałam dziś urodzić... Wypróbowane metody na s... Spacer, seksik i schody [emoji17] Mieszkam w wieżowcu, wczoraj 10 pięter, za raz zrobię powtórkę, ale szczerze to nawet mnie to nie męczy boleści brzucha, krocza pachwin cały czas ale nic się nie na sila[emoji18] jak nie dziś to w zacikam nogi do 18[emoji6]

Nic się nie zanosi. Na KTG nie piszą się skurcze, wiec nie wiem jak ja mam sama z siebie urodzić [emoji85] no właśnie ja nawet insuliny nie mam. Cóż zrobić...

No właśnie chodzić mi każą ale i tak nic nie pomaga [emoji23]
Najwidoczniej samo musi ruszyć i u Ciebie i u mnie [emoji16]
 
Ostatnia edycja:
Hej! :)
Gratuluję kolejnych, ślicznych maluszków! :)
@MangoWawa powodzenia jutro!

Co do schodów to moja lekarka mówi, że wszystkie naturalne metody ok, ale oprócz schodów i nie wie, po co ktoś to wymyślił, więc w sumie ja zaraz idę na spacer i jej posłucham, bo w sumie nie widzę niczego przyjemnego we wciąganiu mojego brzucha teraz po schodach :p
Poza tym nie mam żadnych więcej objawów oprócz zwiększonej ilości śluzu i potwornego kłucia szyjki macicy wieczorem jak się położę do łóżka, ból przypomina mi ostatnie badanie szyjki na fotelu, nie wiem, czy się, rozwiera, czy co. Mam nadzieję, że tak, i że te bóle nie są "na nic" ;)

Dziewczyny, które piją herbatę z liści malin, ile razy dziennie i w jakich proporcjach piłyście/pijecie?
 
reklama
Cześć dziewczyny. Ja dziś zaczynam 38tc i leże jak na szpilkach. Wszystko mnie boli, biodra, pachwiny, brzuch kuje i ciagnie do dolu, twardnieje, lędźwie zaczynam czuć.. Boje się żeby dzisiaj nie urodzić. W dodatku brakło mi nospy a do apteki dyżurnej daleko... W srode wizyta u lekarza i chciałabym do niej dotrwać, a później niech sie dzieje. Ehh.. Ciezka ta koncowka ciazy

Ja też w czwartek wizyta lekarz niech wpisze wyniki i mogę rodzić. Najlepiej w tym tyg jak mąż będzie miał ranki ii noc będzie że mną. Bo za tydzień do pracy na nocki a jakoś się boje ze może coś w nocy się zacząć dziać...
Ja jakas leniwa się zrobiłam ok15/16mam taki kryzys ze bym poszła najchętniej spac. 2dni miałam jakiegoś doła ze tylko bym się wtuliła w pościel ,plakała , marudna jakaś byłam.
 
Do góry