reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Witaj, napisz coś więcej o sobie. Które to dziecko, będziesz rodzić sn czy masz planowaną cc. Jak zapatrujesz się na KP. Ile masz lat? [emoji6]Ja mam vigantol i ten właśnie będę podawała. Ale najlepiej poradzić się pediatry. Myślę, że wit. D nie przedawkujesz.
Hej, to będzie moje pierwsze dziecko, długo nie mogłam zajść w ciążę, do najmłodszych też nie należę. Będę rodzić naturalnie, no chyba że w trakcie coś się zmieni różnie bywa. Przepraszam co to te KP?
 
reklama
[emoji38][emoji38] ja to miałam ubaw dzisiaj a razem się zloscilam [emoji34] nie mogłam się ogolić na nogach a na psioszce że tak ja ładnie nazwę to już wogole. Starałam się na ślepo ale nic z tego. Mąż mnie dzisiaj w kroku golil [emoji38] bo w czwartek mam uzg i chciała bym jakoś wyglądać [emoji38][emoji38] bo chce żeby mi sprawdził sztukę czy wszystko ok jutro 35 i 5 czyli kończymy nie długo 36 t [emoji16] jak ja się cieszę że coraz bliżej ale z drugiej strony zastanawiam się jak to będzie czy w nocy się zacznie kiedy mąż będzie przy mnie czy w dzień... czy najpierw wody odejdą później skurcze czy na odwrót. Z chodzeniem u mnie kiepsciutko oj kiepsciutko trochę przejdę i zaczyna mały główka napierac a boli jak diabli. Współczuję dziewczynom które są już od krok a się męczą. Gratuluję tym co już są po wszystkim [emoji7][emoji7][emoji7] i życzę wszystkim najprzyjemniejszych porodów.... [emoji16][emoji16]
 
Jak mam iść na pogotowie? Tam jest tyle bakterii i osób chorych a mała ma dopiero 3 tygodnie jeszcze coś tam złapie..
Skurcze są straszne....Nie czuje wogule piersi ni nie bolą ni nic
Nie ma nikogo kto mógłby się mała zająć? To może zadzwonić, żeby oni przyjechali. Nie wiem jak to u was działa u nas by powiedzieli, że jak można to lepiej samemu dojechać. Chociaż zadzwoń do lekarza czy swojej położnej.
 
Jak mam iść na pogotowie? Tam jest tyle bakterii i osób chorych a mała ma dopiero 3 tygodnie jeszcze coś tam złapie..
Skurcze są straszne....Nie czuje wogule piersi ni nie bolą ni nic

Nie masz z kim zostawić małej? Zadzwoń na IP lub pogotowie, może to nic poważnego, ale jak gorzej poczujesz się w nocy i nie będziesz mogła się zająć córką, to będzie gorzej. Mąż jest z Tobą w domu, proszę zadzwoń, niech zobaczy Cię lekarz!!!
 
Dziewczyny czy wy pod koniec ciąży też tak słabo czulyscie ruchy?
U mnie jutro się zaczyna 38 tc planowane cc na 12go lub sn jesli by się szybko rozkręciło po zdjęciu pessara.
Ale ruchy dziś czuje np pojedyncze kopnięcia dziś nie wiem czy to ok?
 
reklama
Do góry