reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny witam sie, jestem czerwcową mamą 2018.
Mam nieużywany monitor oddechu baby sense 7...
Mój mąż przerażony po tym jak poczytał o sids, zakupił...
Nie zamontował, i tak leży w szafie nieużywany,...
Kosztował dużo i chce go sprzedać, dogadamy się z ceną.
Na gwarancji, kupiony w kwietniu tego roku.
Wybaczcie, że wyjeżdżam Wam na forum ale ogłaszam sie gdzie tylko sie da bo nie mam z tym monitorem co zrobić .. Moze któraś by chciała a nie ma kasy na nowy? A używany wiadomo, taki sprzęt strach kupować.
Bardzo sie polecam, gdyby coś- priv.
Już nie nagabuje, życzę Wam kobitki udanych porodów [emoji173]
Pozdrawiam cieplutko:)
Screenshot_20181029-141451_Facebook.jpg
Screenshot_20181029-141456_Facebook.jpg
Screenshot_20181029-141500_Facebook.jpg
Screenshot_20181029-141503_Facebook.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20181029-141451_Facebook.jpg
    Screenshot_20181029-141451_Facebook.jpg
    42 KB · Wyświetleń: 385
  • Screenshot_20181029-141456_Facebook.jpg
    Screenshot_20181029-141456_Facebook.jpg
    44,6 KB · Wyświetleń: 380
  • Screenshot_20181029-141500_Facebook.jpg
    Screenshot_20181029-141500_Facebook.jpg
    33,8 KB · Wyświetleń: 371
  • Screenshot_20181029-141503_Facebook.jpg
    Screenshot_20181029-141503_Facebook.jpg
    36 KB · Wyświetleń: 375
Nie wiem ile, conajmniej dobe, a poki co to jeszcze nie zaczęli . Z krwi wyszlo 16, wiec wiecej.

Kiedy zaczną? A Ty jak się czujesz, ma mam nadzieję, że jeden dzień wystarczy!

Brzuszek bolał ją i kupki zrobić nie mogła.. O 1ej nad ranem plakala strasznie, wzięłam ją do swojego łóżka i masowalam brzuszek i tak spalysmy do 5ej, i zrobiła w końcu kupkę i teraz już lepiej [emoji4]
Wychodzimy !!!
Boże.. poobijac je naprawde !!! Ale już niedługo do domku [emoji177]Trzymam kciuki kochana !!!!

To super, odpocznijcie w końcu!
 
Ja dzis dostalam juz skierowanie na cc. Zadzwonilam do szpitala przyjsc jak bedzie ostry dyzur i oni zdecyduja..
To tylko ja mam tak dobrze, że wybiorę termin na wizycie, lekarz wpisze mnie do swojej rozpiski i już nigdzie jechać nie muszę, bo w szpitalu on kolejkę załatwi? Powodzenia w ustalaniu z nimi :)
 
Jak sama nie zgłoszę to sie tak pytaja, ze szkoda gadac. Dzisiaj juz jedna mokra pielucha byla.
szkoda gadac...
a pytaja co ile karmisz chociaz??? powinien czesto pic jesli chodzi o zoltaczke a napewno max co 3 h chc ja swojego wybudzalam czesciej jesli chodzi o cukier bo mu niski wyszedl po dluzszym spaniu po pierwszym karmieniu
maly z czsaem bedzie siusial wiecej ...a kupka juz zolta jest?

to moj pobyt w sszpitalu opieral sie o ciaglle zapiski w zielonym folderze i ciagle pytania z tym zwiazane dotyczace mnie jak i malego i tak 3 razy dziennie ;/. ciagle badania cisnienie , temp.malego .. zapis czasu leku przeciwbolowego itd. w tym nazwisko osoby zapisujacej itd.
takze papierkowej roboty to maja w brud
 
@Ewela2805 hurra :) cieszę się, że wychodzicie :)

@LassHa jak u Ciebie? Chyba to już to, bo się nie odzywasz. Oby szło szybko. Trzymam kciuki :)

@Koka27 żeby Małemu szybko przeszło... A Ty już lepiej się czujesz?

@Weronikakrz życzę Ci, żebyś się nie męczyła po tym masażu na daremno. Jak ma pójść to niech pójdzie :)


Wizytę u ginekologa mam w piątek. Zastanawiam się czy iść do rodzinnej, żeby mnie osłuchała chociaż i może poradziła coś na katar i zatoki. Tylko, że jak poszłam tydzień temu to się tam zaraziłam od kogoś i dlatego jestem przeziębiona :/ no i siły nie mam na tą wycieczkę. Ja się tak czułam właśnie przy spadkach ciśnienia i też mi to teraz nie pasuje. Myślałam, że może płuca mam ściśnięte i od tego jestem jakaś niedotleniona. Leków od samego początku biorę dużo przez poprzednie poronienie.
Pierścionek był dla Ciebie cenny? Naprawa będzie dużo kosztowała?
Ja dzis chyba jakis przelomowy dzien mam. Wczoraj ze lzami w oczach wstawalam a dzis latam juz w miare, takze chociaz tyle.
 
reklama
szkoda gadac...
a pytaja co ile karmisz chociaz??? powinien czesto pic jesli chodzi o zoltaczke a napewno max co 3 h chc ja swojego wybudzalam czesciej jesli chodzi o cukier bo mu niski wyszedl po dluzszym spaniu po pierwszym karmieniu
maly z czsaem bedzie siusial wiecej ...a kupka juz zolta jest?

to moj pobyt w sszpitalu opieral sie o ciaglle zapiski w zielonym folderze i ciagle pytania z tym zwiazane dotyczace mnie jak i malego i tak 3 razy dziennie ;/. ciagle badania cisnienie , temp.malego .. zapis czasu leku przeciwbolowego itd. w tym nazwisko osoby zapisujacej itd.
takze papierkowej roboty to maja w brud
Nie kupki typowo zoltej jeszcze nie mielismy. Cos Ty nikt nie pyta co ile karmie, czy sie najada czy cos. Raz jedna mi cycka nacisnela, zeby zobaczyc czy pokarm mam i tyle. Ksieciunia ciezko jest wybudzic, ale 3 godz to raczej nie przekraczamy. Sam wola czesciej. Teraz nie dal sie wsadzic w inkubator, ale przystawilam go do cyca, troche pojadl i lezy i sie opala. Zobaczymy jak dlugo ;)
 
Do góry