reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Cześć Kochane ja tak szybciutko.
Dziś po północy urodził się Tymus 58 cm i 3550 gram, 10 punktów. Po 22 godzinach skurczy co 4 min bez znieczulenia zdecydowałam się na 2 cc bo nie dawalam rady już, przez tyle godzin rozwarcie tylko 4 cm. Szczegóły i zdjęcia wstawię na prywatnych jak będę miała chwilę i przyjedzie maz. Was też nadrobie może dziś wieczorkiem.
Gratulacje :) powodzenia we wstawaniu :)

@Koka27 powodzenia :) żeby wszystko poszło dobrze i sprawnie :)
 
Cześć Kochane ja tak szybciutko.
Dziś po północy urodził się Tymus 58 cm i 3550 gram, 10 punktów. Po 22 godzinach skurczy co 4 min bez znieczulenia zdecydowałam się na 2 cc bo nie dawalam rady już, przez tyle godzin rozwarcie tylko 4 cm. Szczegóły i zdjęcia wstawię na prywatnych jak będę miała chwilę i przyjedzie maz. Was też nadrobie może dziś wieczorkiem.

Gratulacje!!!
 
Cześć Kochane ja tak szybciutko.
Dziś po północy urodził się Tymus 58 cm i 3550 gram, 10 punktów. Po 22 godzinach skurczy co 4 min bez znieczulenia zdecydowałam się na 2 cc bo nie dawalam rady już, przez tyle godzin rozwarcie tylko 4 cm. Szczegóły i zdjęcia wstawię na prywatnych jak będę miała chwilę i przyjedzie maz. Was też nadrobie może dziś wieczorkiem.

Och, gratulacje! Najwazniejsze, ze jestescie juz razem [emoji173]️

@Koka27
Trzymam kciuki za Was! Powodzenia :)
 
Cześć Kochane ja tak szybciutko.
Dziś po północy urodził się Tymus 58 cm i 3550 gram, 10 punktów. Po 22 godzinach skurczy co 4 min bez znieczulenia zdecydowałam się na 2 cc bo nie dawalam rady już, przez tyle godzin rozwarcie tylko 4 cm. Szczegóły i zdjęcia wstawię na prywatnych jak będę miała chwilę i przyjedzie maz. Was też nadrobie może dziś wieczorkiem.
Pogratulować! Chłopcy chyba się bardziej spieszą niż dziewczynki, czy mi się tylko zdaje? :)) Życzę najlepszosci z maluszkiem.

Ja właśnie wyszłam z usg, bobas ma podobno bardzo długie nogi- nie możemy wyjść z podziwu, bo w naszych rodzinach raczej wszyscy krótkie nóżki maja [emoji16] Waga wyszła 3,403kg (37+6tydz), więc zdaje się być mniejsze niż moje poprzednie dzieciątko. Obwód główki wyszedł pani 33,7, ale nie pamiętam jaki obwód miał mój Jasiu więc się jeszcze nie zamartwiam czy mniejszy czy większy melon przyjdzie mi wypchnac na ten świat :D Dalej nie znam płci choć kusilo by zapytać, tym bardziej że byłam sama na tym scanie [emoji16] Ale kawaler by mi chyba nie wybaczyl jakby się dowiedział. Teraz już niedługo, dwa tygodnie do terminu, główka była baaaardzo nisko, musiałam majty ściągać żeby mogła mi tam zajechać tym pilotem [emoji16] Teraz czekam, bo juz skoro tu jestem wyślą mnie na sprawdzenie ciśnienia, itd a oni ki w tym czasie wypełnia tabelki w moich papierach i sprawdza czy się wszystko w normach mieści :)
 
Cześć Kochane ja tak szybciutko.
Dziś po północy urodził się Tymus 58 cm i 3550 gram, 10 punktów. Po 22 godzinach skurczy co 4 min bez znieczulenia zdecydowałam się na 2 cc bo nie dawalam rady już, przez tyle godzin rozwarcie tylko 4 cm. Szczegóły i zdjęcia wstawię na prywatnych jak będę miała chwilę i przyjedzie maz. Was też nadrobie może dziś wieczorkiem.
Gratulacje dochodz do siebie szybko
 
@EweKamNat Gratulacje! Dużo zdrówka dla Was!
Wróciłam z badań i czuje się okropnie. Ledwo pod domem z auta wysiadłam, brzuch twardy i kręgosłup boli jak cholera... Teraz leże i odpoczywam. Choć nie było mnie w domu zaledwie 30min to dla mnie była to wyprawa jak na koniec świata. Jeszcze zaczęlo mnie kręcić w nosie i kicham. Modle się żeby teraz pod koniec jeszcze jakieś choróbsko mnie nie dorwało.

A odnośnie ciąża to nie choroba, tak samo jak dla faceta 37stC to nie grypa. Czasem coś palną i nawet nie wiedzą ile przykrości sprawią głupowatym tekstem. Mój wczoraj robiąc kolacje mówił że nie może się doczekać kiedy sobie odbije to usługiwanie mi. Też się wkurzyłam i powiedziałam że dla przyjemności nie leże tylko dla zdrowia naszego synka. On sobie tylko za przeproszeniem zamoczył i dumny tatuś bo będzie miał wymarzonego syna. A ja chodze po lekarzach, dźwigam dodatkowe kilogramy, pobyt w szpitalu i leżenie plackiem 3 miesiące.. Nie mówiąc o tym że od poczàtku ciąży miałam zwolnienie i codziennie miał posprzątane, wylprne i obiadki dwudaniowe podstawione pod nos. I chyba przemyślał bo powiedział że mimo wszystko jest ze mnie dumny i po to jest żeby się o nas troszczyć :)
 
Cześć Kochane ja tak szybciutko.
Dziś po północy urodził się Tymus 58 cm i 3550 gram, 10 punktów. Po 22 godzinach skurczy co 4 min bez znieczulenia zdecydowałam się na 2 cc bo nie dawalam rady już, przez tyle godzin rozwarcie tylko 4 cm. Szczegóły i zdjęcia wstawię na prywatnych jak będę miała chwilę i przyjedzie maz. Was też nadrobie może dziś wieczorkiem.
GRATULACJE !!!!:biggrin2:
 
reklama
Do góry