reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Jejku ja nabtej diecie oszaleje. Pobudka o 7 z zegarkiem w reku mój żołądek wysyła sygbał że głodny.... Jak zwykle pospane

Hmmm my z synkiem wczoraj rozpoczeliśmy weekend bez tv wiec wieczorem synio miał spa z książkąZobacz załącznik 900476

ja pozno poszłam spać i wcześnie się obudziłam

to ile masz tych posiłków w ciągu dnia.? aż tak biednie jest:(

Spa dla synka było super pomyslem:) .. i mamusia obok ..częściej niż czasem warto oderwać się od tv prawda... ja często piloty chowam heheheheh taka podla jestem ale momentalnie wyjmowane są rzeczy które wcześniej były ignorowane':)

Edytka dziękuję w imieniu Męża :)

zrobilismy to ciasto tzn ja pomagałam i zdałam się na dzieci hahahha...uśmiałam się bo jak to z dzieciakami...było wiele wpadek haha ale.nie musiało być idealnie przeciez..wyszedł Nam taki artystyczny nieład z ciasta haha
córeczka serduszko ułożyła z malin i w.srpdku też.
co do smaku... superrr i napewno upiekę z tego przepisu jeszcze raz tyle że w oryginale jest z dzika roza! . ciasto nie jak biszkopt a kruszy się w ustach jak kopiec kreta bomba ..także połowa wczoraj poszla..ja oczywiście mały jeden kawałek zjadłam ale ciężko mi było się oprzeć :-D:ninja2:


a twoja szarlotka się udała?? napewno!!
 

Załączniki

  • IMG_20180921_183449-1728x2132.jpg
    IMG_20180921_183449-1728x2132.jpg
    1 013,1 KB · Wyświetleń: 111
reklama
ja pozno poszłam spać i wcześnie się obudziłam

to ile masz tych posiłków w ciągu dnia.? aż tak biednie jest:(

Spa dla synka było super pomyslem:) .. i mamusia obok ..częściej niż czasem warto oderwać się od tv prawda... ja często piloty chowam heheheheh taka podla jestem ale momentalnie wyjmowane są rzeczy które wcześniej były ignorowane':)

Edytka dziękuję w imieniu Męża :)

zrobilismy to ciasto tzn ja pomagałam i zdałam się na dzieci hahahha...uśmiałam się bo jak to z dzieciakami...było wiele wpadek haha ale.nie musiało być idealnie przeciez..wyszedł Nam taki artystyczny nieład z ciasta haha
córeczka serduszko ułożyła z malin i w.srpdku też.
co do smaku... superrr i napewno upiekę z tego przepisu jeszcze raz tyle że w oryginale jest z dzika roza! . ciasto nie jak biszkopt a kruszy się w ustach jak kopiec kreta bomba ..także połowa wczoraj poszla..ja oczywiście mały jeden kawałek zjadłam ale ciężko mi było się oprzeć :-D:ninja2:


a twoja szarlotka się udała?? napewno!!

Ciasto wygląda rewelacyjnie i pewnie tak smakuje [emoji106][emoji8] moja szarlotka? Jaka szarlotka Haha [emoji23] jeszcze wczoraj siostrze zawiozłam trochę to poszła jak kamień w wodę hehe[emoji85][emoji23] nie ma [emoji23]


Jejku ja nabtej diecie oszaleje. Pobudka o 7 z zegarkiem w reku mój żołądek wysyła sygbał że głodny.... Jak zwykle pospane

Hmmm my z synkiem wczoraj rozpoczeliśmy weekend bez tv wiec wieczorem synio miał spa z książkąZobacz załącznik 900476

Fajne spa[emoji16]i synek jaki zadowolony [emoji106]
A ta dieta coś słaba jak głodna chodzisz [emoji33]

Moje dziecko ma katar, ale mam nadzieję, że tylko na nim się skonczy [emoji5]miłego dnia i kciuki za wizytujące [emoji106]
 
Hej dziewczyny [emoji4] zrobiłam sobie przerwę 3dniową od forum ale już wracam i będę was czytać [emoji4] tydzień miałam zabiegany strasznie codziennie poza domem . W środę byłam u lekarza i nie uwierzycie poszłam o tydzień później niż powinnam po prostu pomyliłam daty skleroza ciążowa czy co? Nie wiem [emoji58][emoji107] ale z małą wszystko ok i następna wizyta tydzień wcześniej to więcej się dowiem [emoji106] pogoda fajna dziś słoneczko świeci ale jest chłodno jak dla mnie bomba [emoji16] noce coraz mniej przespane chyba organizm się przestawia i przyzwyczaja już do nadejścia dzidziusia [emoji28]
 
U mnie cały czas czuję jakbym miała ogromny kamień w brzuchu. Do tego tak mnie ładuje w dole jakby zmienił pozycję. Dobrze, że już w środę wizyta.

Może zapytaj też lekarza o coś rozkurczowego doraźnie, bo moja lekarka mówi,że takie długotrwałe twardnienia mogą skracać szyjkę... Albo może jakiś inny magnez jak ten nie pomaga? Mi się twardnienia wyciszyły po asparginie 3x2.
 
Ciasto wygląda rewelacyjnie i pewnie tak smakuje [emoji106][emoji8] moja szarlotka? Jaka szarlotka Haha [emoji23] jeszcze wczoraj siostrze zawiozłam trochę to poszła jak kamień w wodę hehe[emoji85][emoji23] nie ma [emoji23]




Fajne spa[emoji16]i synek jaki zadowolony [emoji106]
A ta dieta coś słaba jak głodna chodzisz [emoji33]

Moje dziecko ma katar, ale mam nadzieję, że tylko na nim się skonczy [emoji5]miłego dnia i kciuki za wizytujące [emoji106]

zyczE zdrwka dla małego !
czyli ciasto poszło superrr:)':):)

ja właśnie dostałam list ze córa dostała się na zajęcia w związku z komunia..8 paź. sami rodzice więc będzie pogadanka organizacyjna a potem zajecia od 15paz. co tydzień o 19 na 1h..czyli się udało hihi
 
U mnie cały czas czuję jakbym miała ogromny kamień w brzuchu. Do tego tak mnie ładuje w dole jakby zmienił pozycję. Dobrze, że już w środę wizyta.

Mam to samo, byłam na szybko wczoraj u jakiejś pani doktor (nie tej co mnie prowadzi ) i dała mi tylko no-spe i kazała czekać a jak nie przejdzie to do szpitala...
 
Zdrówka dla Was i Waszych dzieciaczków [emoji4]
@ONAONAONA super tort [emoji16]
U nas dziś pochmurno i bardzo zimno [emoji15] niezła zmiana klimatu [emoji16]

Mam pytanie do dziewczyn z cukrzycą... możliwe, że na paskach do badania ketonów w moczu wyszedł mi wynik negatywny??? Nie kumam tego szczerze mówiąc [emoji16]
IMG_1894.JPG

Mam takie. I nie wiem czy dobrze robię... bo dziś pierwszy raz robiłam...
 

Załączniki

  • IMG_1894.JPG
    IMG_1894.JPG
    128,3 KB · Wyświetleń: 357
reklama
Do góry