reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Niestety odczuwam. Czesto slabo sie czuje... Nagle zalewa mnie pot i aż sie boje ze zemdleje nie fajne uczucie. Troche mi sie chociaz poranny poprawil cukier na czczo ale to sinusojda w ciagu dnia np jem taki sam obiad dzien po dniu i jednego dnia dobrze reaguje a drugiego dnia już mi wywala cukier. W dodatku jedzenie nie sprawia mi przyjemnosci jest monochromatyczne dzis zaszalalam i zrobilam sobie koktajl ze szpinaku awokado i kiwi wszystko jak nalezy i i tak d.... Mam dosc tej diety bo jestem glodna np teraz jesc mi sie chce i nie wiem co z ttm zrobić
Niefajnie... Hmm a to nie jest tak że nie powinnaś być głodna i jeść często a z tym niskim indeksem? Ja się nie znam, na szczęście nie musiałam zgłębiać tego tematu, ale szczerze współczuję. Na pocieszenie mogę dodać, że też jestem głodna, ale ja nie jem o tej porze, bo już się boję na wagę wchodzic:(
 
reklama
Dzień dobry wszystkim [emoji847]
Za nami ciężka noc, od 2.30 nie mogłam spać, chyba organizm zaczyna się przygotowywać na nieprzespane noce. W dodatku coś mnie kluje tam na dole od kilku dni.. szyjka? nie wiem sama.. [emoji848] Zapytam położną za tydzień na wizycie.

A co u Was? Ktoś dziś wizytuje? [emoji4]
 
Dzień dobry [emoji4] za mną też ciężka noc. Brzuch mnie bolał strasznie [emoji17] twardy, przy każdym obrocie jakoś tak dziwnie ciągnęło coś, potem jakieś dziwne ćmienia w dole brzucha, aż do pochwy... nie wiem co się działo, trochę się wystraszyłam. I tylko liczyłam ruchy maluszka, na szczęście się kręcił. Pewnie przez to, że wczoraj miałam taki jakiś słabszy dzień. Ale dziś od rana moje Maleństwo szaleje [emoji16] i to ze zdwojoną siłą, jest dosłownie wszędzie!
 
Dzień dobry wszystkim [emoji847]
Za nami ciężka noc, od 2.30 nie mogłam spać, chyba organizm zaczyna się przygotowywać na nieprzespane noce. W dodatku coś mnie kluje tam na dole od kilku dni.. szyjka? nie wiem sama.. [emoji848] Zapytam położną za tydzień na wizycie.

A co u Was? Ktoś dziś wizytuje? [emoji4]
Tez od 3 nie spie. Wygladam i chodze jak zombie.
 
Kochane. Lekarz zalecil mi na ostatniej wizycie w srode bym wkladala sobie lactovaginal, wiec tak robie jednak dzisiaj przy tym zaniepokoilo mnie to, ze tam mam jakby miekkciej? I nie wiem ci z tym faktem zrobic, gdyz w srode bylo wszystko pozamykane I w miare dlugie jednak, niepokoi mnie ta miekkosc, wczesniej mialam wtazenie, ze nie bylo tam tak miekko. W poniedzialek wizyta nie wiem czy czekac czy isx szybciej?
Wyluzuj kochana! Nic złego się nie dzieje. Nie szukaj, nie drąż, nie zastanawiaj się. Wizyta w poniedziałek i lekarz wszystko sprawdzi.

Ja dziś wizytuje. Z jednej strony nie mogę się doczekać, a z drugiej mam w sobie jakiś nie pokój.
Pocieszam się tym, że zazwyczaj jak się czegoś obawiam, to później okazuje się, że nie miałam czym się stresować.
Dziś cudownie spałam, noc szybko mi zleciała. Dzieci pojechały do szkoły, mąż do pracy. Idę oszamać płatki owsiane z jogurtem i trzeba się szykować na wizytę.
 
Dzień dobry wszystkim [emoji847]
Za nami ciężka noc, od 2.30 nie mogłam spać, chyba organizm zaczyna się przygotowywać na nieprzespane noce. W dodatku coś mnie kluje tam na dole od kilku dni.. szyjka? nie wiem sama.. [emoji848] Zapytam położną za tydzień na wizycie.

A co u Was? Ktoś dziś wizytuje? [emoji4]
Dzień dobry! ja też dziś nocka kiepska bo wróciła mi zgaga więc zaraz smigam po imbir do sklepu - w pierwszym trymestrze pomogl mam dziś wizytę o 17:15 więc trzymajcie kciuki! Jest 28+5. Ciekawe jak tam mała bo ostatnio miała troszkę mniejszy brzuszek więc zobaczymy czy tendencja się utrzymuje. Ale szczerze mam wrażenie że rośnie jak na drożdżach bo rozpycha się okrutnie - a miejsca na naprawdę sporo
 
Wyluzuj kochana! Nic złego się nie dzieje. Nie szukaj, nie drąż, nie zastanawiaj się. Wizyta w poniedziałek i lekarz wszystko sprawdzi.

Ja dziś wizytuje. Z jednej strony nie mogę się doczekać, a z drugiej mam w sobie jakiś nie pokój.
Pocieszam się tym, że zazwyczaj jak się czegoś obawiam, to później okazuje się, że nie miałam czym się stresować.
Dziś cudownie spałam, noc szybko mi zleciała. Dzieci pojechały do szkoły, mąż do pracy. Idę oszamać płatki owsiane z jogurtem i trzeba się szykować na wizytę.
Taki mam wlasnie zamiar.
Chyba kazda z nas sie stresuje, dziwne to jest, ale nieuniknione. Jeszcze troche trzeba wytrzymac :3
 
Hejka.
Kochane co polecacie na podniesienie zelaza, bo oprocz tego, ze biore zelazo w tabletkach to cos by sie przydalo jeszcze, a juz jem marchewki, buraczki, natki pirtruszki. :D a wgl co robicie dobrego na obiadek? :D
 
reklama
@Ewela staram się, choć już się przyzwyczaiłam, że sobie ogarniam chatę, to porobie i tamto.
Mąż i tak nie widzi i nie docenia, próbuje tylko leżeć ale np dziś musiałam wstać zrobić sobie śniadanie.
A żeby to zrobić to cały zlew na mnie czekał, bo przecież od wczoraj nastawiali, a dziś pośpiech do szkoły i góra zmywania.
Muszę dziś z nimi pogadać, bo ok rozumiem szkoła, dodatkowe zajęcia, znajomi ale są duzi niech po sobie sprzątają.


@Balonsbalons na którą masz lekarza?

@Paulianna89 witaj. Mnie w nocy brzuch bolał jak wstałam do wc. Ja nie liczę ruchów bo bym się nerwicy nabawiła.
Cieszę się jak czuję jeden przekręt na 5 godzin.
Choć są chwile że młody kilkakrotnie się ruszy, ale wczoraj mi gin powiedział, że najważniejsze, że go czuję i mam nie liczyć bo przez jego ułożenie teraz mogę go słabiej czuć.
U mnie miejsca ma mnóstwo.
Córka do 37 tc się mieściła poprzecznie, a jak ja urodziłam 4550 i 62cm.
Tylko, że ona kopała jak szalona.


@Mama Zuzi i Antosia trzymam kciuki za wizytę.
Będzie dobrze.

@Olcia89 trzymam kciuki za wizytę.

@ROKSANA dobrze żelazo brać z witaminą C, łatwiej i szybciej się wchłania.
Mi przy anemii hematolog kazała jeszcze buraka forte w tabletkach( ale zapytaj gina bo to suplement) i wit B12
 
Do góry